ŁKS – Błękitni 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Gryf 1:3 (koniec) | Radomiak – ROW Rybnik 1:0 (koniec)
Siarka T. – Rozwój 0:0 (koniec) | Jastrzębie – GKS Bełchatów 2:0 (koniec) | Warta – MKS Kluczbork 3:0 (koniec)
Garbarnia – Legionovia 1:2 (koniec) | Znicz – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Gwardia K. 3:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:0 (0:0)
ROW 1964 Rybnik
Środa 23.08.2017, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 5. kolejka

Mecz w Radomiu zakończył się korzystnym wynikiem 1:0 dla drużyny gospodarzy. Mecz w pierwszej połowie nieco uśpił, ale za to druga odsłona tego spotkania była już całkiem ciekawa. Radomiak mógł prowadzić znacznie wyżej, ale nie wykorzystał dobrych okazji podobnie jak jego rywal. Dziękuje za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje live. (18:54:21)

90+4

90+4
    Dawid Bober ukarany kartką. Ok. 20 metrów do bramki. Mocny strzał Agu zablokowany.

90+3
    Piłka cały czas w posiadaniu gości. Drużyna z Rybnika stawia wszystko na jedną kartę. Radomiak musi bronić wyniku.

90+1
    Groźnie było w polu karnym Radomiak. Gostomski ratuje sytuację. Uderzał Krotofil, później dobijał Brychlik. Wynik bez zmian.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty.

89
    Jeszcze kartkę zobaczył Dawid Gojny.

87
    Nieco uspokoiła się gra. Obie drużyny dokonały już wszystkich zmian.

85
    Teraz strzał na bramkę Leandro. Brazylijczyk zablokowany.

84
    Jeszcze raz Jabłoński. Zawodnik Zielonych mocno uderzył piłkę po ziemi, ale bramkarz ROW-u nie dał się zaskoczyć.

81
    Jabłoński miał teraz 100% okazję na zdobycie kolejnego gola dla Radomiaka. Piłka przeszła pod nogami Rosy, ale uderzyła tylko w słupek bramki. Kolejny raz pechowo dla gospodarzy!

80
    Dominik Sokół zmienia Macieja Filipowicza. Ostanie 10 minut gry przed nami.

79
    Akcja dla gości, ale Radomiak przytomnie w obronie.

77
    Paweł Jaroszewski zmienia Sebastiana Siwka.

77
    W Rybniku za Kocha grać teraz będzie Drozdowski.

77
    Radomiak stawia na atak. Bemba zostaje zmieniony przez Agu.

77
    Seria zmian w obu drużynach. Jako pierwszy za Petera Mazana wchodzi Jabłoński.

75
    Kolejna kartka na kocie gospodarzy. Ukarany żółtym kartonikiem zdobywca pierwszego gola dla Radomiaka – Leandro.

74
    Posypały się teraz kartki. Pierwszą ukarany został zawodnik z Rybnika – Marek Krotofil.

73
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Dawid Kalisz zmienia zmęczonego i niewidocznego w tym meczu Damiana Koleczko.

70
    Zmiana w drużynie ROW-u. Damian Musiolik zajmuje miejsce Tkocza.

68
    Gol dla Radomiaka!
    Bardzo dobra akcja w wykonaniu Radomiaka! Colina podaje daleko do Jakubika, ten bez wahanie podał piłkę do LEANDRO ROSSI, który niepilnowany wpakował piłkę do bramki Rosy. To musiało się tak skończyć! Radomiak prowadzi 1:0!

66
    Walczą piłkarze ROW-u Rybnik, ale jak na razie bez skutecznie. W drugiej połowie to zdecydowanie Radomiak nadaje tempo grze i nie pozwala gościom na dłuższe rozegranie piłki.

64
    Bardzo dobre, mocne dośrodkowanie w pole. Karne po rykoszecie...piłka odbija się od poprzeczki. Co za pech!

63
    Radomiak utrzymuje się przy piłce na połowie ROW-u. Składna akcja, ale zakończona tylko rzutem rożnym.

60
    Wkradło się trochę nerwowości do gry zespołu Zielonych. Damian Jakubik ukarany kartką za faul na zawodniku gości.

57
    Na boisku za Dariusza Brągiela pojawił się Jakub Rolinc.

55
    Akcja gości. Gostomski obronił, ale nie obyło się bez problemów.

52
    Za faul ukarany żółtą kartką Karol Hodowany.

50
    Ależ teraz okazję miał zespół gospodarzy! Maciej Filipowicz niedokładnie przyjął w polu karnym, ale szczęśliwie piłka dotarła do Damiana Jakubika. Ten uderzył w stronę bramki, a Kacper Rosa z obronił, ale z problemami...Niestety Leandro nie zdołał dobić tej piłki. To była najlepsza sytuacja w tym meczu!

48
    Brągiel dośrodkował zdecydowanie za mocno, żaden z zawodników Radomiaka nie sięgnął tej piłki.

46
    Zaczynamy kolejne 45 minut gry. Teraz od środka rozpoczęli goście z Rybnika.

46

Po wyrównanej i nieco uśpionej pierwszej połowie w Radomiu nadal remis 0:0. Mamy nadzieję, że druga część tego spotkania będzie znacznie ciekawsza.

45

45
    Brągiel uderza z dystansu i trafia w poprzeczkę! Mało brakowało. Sędzia chyba nic nie doliczy do pierwszej połowy.

43
    Strzał Radomiaka tuż z przed pola karnego. Bez najmniejszych problemów broni Rosa.

40
    Na trybunach doping dla zawodników Zielonych nie ustaje. Zaraz po zakończeniu tego meczu o godzinie 20 zostanie rozegrany mecz derbowy pomiędzy Radomiakiem II Radom, a Bronią Radom.

37
    Ponownie Leandro. Zawodnik gospodarzy chciał oddać efektowny strzał z przewrotki, ale zamiast w piłkę trafił w rywala.

35
    Na początek przy piłce był Radomiak Radom. Leandro oddał strzał z wolnego, ale bez zagrożenia dla ROW-u. Później szybko kontra rywali, ale nadal bez bramek w Radomiu.

32
    Ładnie przyjął piłkę Dariusz Brągiel i oddał mocny strzał na bramkę Kacpra Rosy. Piłka wylądowała tuż obok prawego słupka.

30
    W tym spotkaniu brakuje...gry. Nic się nie dzieje, nie ma konkretnych strzałów w światło bramki. Zawodnicy chyba czekają już na przerwę...

27
    Bardzo dobrze gra w obronie Radomiak. Rywal nie ma szans dostać się w pole karne.

25
    Jakieś zamieszanie w polu karnym gości. Do piłki doszedł Dariusz Brągiel. Jego strzał blokuje ROW Rybnik.

23
    Martin Klabnik zachował się nieprzepisowo, jednak sędzia Tomasz Białek zakończył sprawę tylko na upomnieniu. Nadal bez kartek na koncie obu drużyn.

21
    Pierwsze dwadzieścia minut gry za nami. Nie ma jak na razie widocznego faworyta. Faulowany jeden z zawodników gości.

19
    Tempo gry nieco siadło. Żadna z drużyn nie chce się za bardzo otworzyć.

16
    Goście przejmują inicjatywę. Bardzo dobrze zapowiadająca się kontra...niestety sędzia dopatrzył się spalonego.

13
    Zieloni przechwycili piłkę na wysokości pola karnego rywala, ale za chwilę ją stracili.

12
    Przed rozpoczęciem spotkania, minutą ciszy, wszyscy uczcili pamięć zmarłego w poniedziałek, byłego koszykarza radomskich klubów oraz trenera rezerw ROSY Radom – Karola Gutkowskiego.

10
    Faulowany zawodnik ROW-u – Robert Tkocz.

8
    Maciej Filipowicz w polu karnym uderzał z pierwszej piłki, ale wysoko nad poprzeczką. Radomiak coraz bliżej zdobycia pierwszej bramki!

5
    Radomiak zaczął mocno już od pierwszych minut! Mazan podał do Leo, a ten z pierwszej piłki przerzucił piłkę na skrzydło do Hodowanego. Dobra wrzutka zawodnika Radomiaka w pole karne, ale za wysoko dla Macieja Filipowicza.

3
    Leandro oddał strzał. Za lekki żeby zaskoczyć w bramce Rose.

2
    Krzysztof Koch próbował rozegrać indywidualną akcję, ale świetnie w obronie poradzili sobie gospodarze.

1
    Radomiak Radom rozpoczyna to spotkanie.

1

Zawodnicy obu drużyn powoli pojawiają się już na murawie. Zaraz zaczynamy!

Radomiak Radom:
    Gostomski -Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Hodowany, Filipowicz, Bemba, Colina, Mazan,Brągiel, Leandro

Rezerwowi: Adamczyk, Grudniewski, Stanisławski, Sokół, Rolinc, Agu, Jabłoński

ROW 1964 Rybnik:
    Rosa – Bober, Krotofil, Muszalik, Siwek, Gojny, Jary, Koleczko, Koch, Tkocz, Brychlik

Rezerwowi: Łubik, Jaroszewski, Zganiacz, Drozdowski, Kalisz, Polok, Musiolik

Sędziowie: Tomasz Białek (Drezdenko).

Znamy już składy obu drużyn.

Zespół z Rybnika zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli, a gospodarze plasują się na 2 pozycji.

ROW Rybnik to wymagający rywal. W ostatniej kolejce pobił u siebie Wisłę Puławy, strzelając jej aż cztery bramki! Radomiak będzie musiał się bardzo postarać, żeby zgarnąć dziś pełną pulę punktów.

Ogólny bilans meczów gości z Radomiakiem jest na korzyść gospodarzy, którzy w ostatnich czterech spotkaniach, dwukrotnie z wygrywali z zespołem z Rybnika, a dwa razy padł remis.

Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Radomiu!

Początek spotkania w Radomiu o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

ROW 1964 Rybnik jest zespołem, który stać na wiele. Przekonali się o tym ostatnio piłkarze Wisły Puławy, którzy przegrali na stadionie ekipy Piotra Piekarczyka 2:4. Czy przekona się o tym również Radomiak?

Środowym rywalem radomian będzie ROW 1964 Rybnik. Ekipa z Górnego Śląska to mieszanka młodości z doświadczeniem. 38-letni Mariusz Muszalik mógłby być ojcem dla kilku graczy zielono-czarnych.

W bieżących rozgrywkach, pod wodzą Jerzego Cyraka, Radomiak gra bardzo efektownie i efektywnie. Zieloni wygrali wszystkie cztery spotkania ligowe i mają ochotę na więcej.

Faworytem środowego starcia będą oczywiście gospodarze. Radomiak już w tamtym sezonie miał w cuglach wywalczyć awans do I ligi. O ile po rundzie jesiennej radomianie byli blisko tego celu, to wiosna w ich wykonaniu była katastrofalna.

Środowe spotkanie w Radomiu zapowiada się niezwykle ciekawie! Radomiak podejmie ROW 1964 Rybnik.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.