Liberec – Växjö | 3:4 (po dogrywce) | | | Mountfield – TPS | 5:1 (koniec) | | | Kuopio – Redhawks | 6:4 (koniec) |
HV71 – Mannheim | 1:4 (koniec) | | | Frölunda – Zürich | 5:4 (po dogrywce) | | | Stavanger – Kometa Brno | 1:2 (koniec) |
Davos – Cardiff | 10:1 (koniec) | | | Bern – Nottingham | 5:2 (koniec) | | | Gap – EC-KAC | 3:6 (koniec) |
Novosibirsk – Din. Ryga | 2:1 (koniec) | | | Omsk – Czerepowiec | 1:0 (po dogrywce) | | | Barys – Sp. Moskwa | 2:0 (koniec) |
Chanty-Mansyjsk – Niżny Nowogród | 1:3 (koniec) | | | Niżniekamsk – Władywostok | 3:2 (koniec) | | | Soczi – Chabarowsk | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
finał
Jugra Chanty-Mansyjsk
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
Torpedo Niżny Nowogród
Składy i statystyki:
50. Koroljov (Kurjanov) – 17. Stoljarov (Kundrátek, Paršin), 38. Rasskazov (V. Kuljomin, Urakov), 60. Galuzin (Stoljarov, Paršin)
Sędziowie: Ovčinikov, Oskirko – Michel, Viljugin
Widownia:
Spudłowany karny!:
Jugra Chanty-Mansyjsk:
Proskurjakov (Fokin) – Lekomcev, Šulakov, Štajnoch, Valentěnko, Ugolnikov, Pereťagin, Meljakov – Skačkov, D. Makarov, Panov – Koroljov, Kurjanov, Savinainen – Ankudinov, K. Majorov, Morin – Kupcov, D. Iljin, Varfolomejev – Šen.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: S. Galimov (Lisutin) – Mamašev, Grigorev, Barancev, Kundrátek, Kurbatov, Baldajev – Stoljarov, Galuzin, Paršin – Dugin, Jeglič, Daugavinš – Gračov, A. Potapov, S. Kosticyn – M. Lazarev, Rasskazov, V. Kuljomin – Šurakov, Urakov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: S. Galimov (Lisutin) – Mamašev, Grigorev, Barancev, Kundrátek, Kurbatov, Baldajev – Stoljarov, Galuzin, Paršin – Dugin, Jeglič, Daugavinš – Gračov, A. Potapov, S. Kosticyn – M. Lazarev, Rasskazov, V. Kuljomin – Šurakov, Urakov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ovčinikov, Oskirko – Michel, Viljugin
Widownia:
Strzelcem bramki VLADIMIR GALUZIN. Asysta Gennadij Stoljarov, Denis Paršin.
Strzelcem bramki ANTON KOROLJOV. Asysta Anton Kurjanov.
Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Pavel Valentěnko.
Strzelcem bramki KIRILL RASSKAZOV. Asysta Viačeslav Kuljomin, Kirill Urakov.
Strzelcem bramki GENNADIJ STOLJAROV. Asysta Tomáš Kundrátek, Denis Paršin.