Liberec – Växjö | 3:4 (po dogrywce) | | | Mountfield – TPS | 5:1 (koniec) | | | Kuopio – Redhawks | 6:4 (koniec) |
HV71 – Mannheim | 1:4 (koniec) | | | Frölunda – Zürich | 5:4 (po dogrywce) | | | Stavanger – Kometa Brno | 1:2 (koniec) |
Davos – Cardiff | 10:1 (koniec) | | | Bern – Nottingham | 5:2 (koniec) | | | Gap – EC-KAC | 3:6 (koniec) |
Novosibirsk – Din. Ryga | 2:1 (koniec) | | | Omsk – Czerepowiec | 1:0 (po dogrywce) | | | Barys – Sp. Moskwa | 2:0 (koniec) |
Chanty-Mansyjsk – Niżny Nowogród | 1:3 (koniec) | | | Niżniekamsk – Władywostok | 3:2 (koniec) | | | Soczi – Chabarowsk | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
finał
Nieftiechimik Niżniekamsk
3:2
(1:1, 2:1, 0:0)
Admirał Władywostok
56:50
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Roman Graborenko – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
38:37
|
Kara dla Admirał Władywostok (Oskars Bartulis – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
38:20
|
Kara dla Admirał Władywostok (Vladimir Butuzov – 2 min., symulacja).
|
|
31:41
|
Kara dla Admirał Władywostok (Samvel Mnacjan – 2 min., zahaczanie).
|
|
18:25
|
Kara dla Admirał Władywostok (Dmitrij Sajustov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
16:15
|
Kara dla Admirał Władywostok (Shaone Morrisonn – 2 min., zahaczanie).
|
|
08:37
|
Kara dla Admirał Władywostok (Alexandr Gorškov – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
06:32
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Chad Rau – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
17. Rau (R. Hanzl, Sexton), 22. Šaripzjanov (Šiksatdarov, Jakimov), 38. R. Hanzl (Sexton) – 2. Morrisonn (Makarenko, Žafjarov), 22. V. Butuzov (K. Voronin)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Graborenko, Fazylzjanov – Rau, Sexton, R. Hanzl – Avcin, Nestrašil, Porjadin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Arkalov, P. Kulikov, Chajrullin.
Zmiany:
Trener:
Admirał Władywostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Tkačov, Krasnoslobodcev – Sajustov, Gorškov, Žafjarov – Makarenko, Kazakov, V. Butuzov – Sergejenko, K. Voronin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Admirał Władywostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Tkačov, Krasnoslobodcev – Sajustov, Gorškov, Žafjarov – Makarenko, Kazakov, V. Butuzov – Sergejenko, K. Voronin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: