Liberec – Växjö | 3:4 (po dogrywce) | | | Mountfield – TPS | 5:1 (koniec) | | | Kuopio – Redhawks | 6:4 (koniec) |
HV71 – Mannheim | 1:4 (koniec) | | | Frölunda – Zürich | 5:4 (po dogrywce) | | | Stavanger – Kometa Brno | 1:2 (koniec) |
Davos – Cardiff | 10:1 (koniec) | | | Bern – Nottingham | 5:2 (koniec) | | | Gap – EC-KAC | 3:6 (koniec) |
Novosibirsk – Din. Ryga | 2:1 (koniec) | | | Omsk – Czerepowiec | 1:0 (po dogrywce) | | | Barys – Sp. Moskwa | 2:0 (koniec) |
Chanty-Mansyjsk – Niżny Nowogród | 1:3 (koniec) | | | Niżniekamsk – Władywostok | 3:2 (koniec) | | | Soczi – Chabarowsk | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
koniec po rz. karnych (1:0)
HK Soczi
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Amur Chabarowsk
Składy i statystyki:
25. Grebenščikov (Garbutt, Pedan), kar. Ščegolkov – 52. Gubin (Zaseda)
Sędziowie: Odins, Akuzovskij – Zacharenkov, Sazonov
Widownia: 3 456
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Tomáš Zohorna (CHA)
0:0 Dmitrij Malcev (SOC)
2. stan:
0:0 Alexandr Frolov (CHA)
0:0 Ryan Garbutt (SOC)
3. stan:
0:0 Alexej Byvalcev (CHA)
0:0 Ivan Zacharčuk (SOC)
4. stan:
0:0 Bogdan Potěchin (CHA)
1:0 Vadim Ščegolkov (SOC)
5. stan:
1:0 Oleg Gubin (CHA)
HK Soczi:
Šikin (Barulin) – Alexandrov, Ščitov (A), Chomickij (C), I. Vorobjov, Mamkin, Pedan – Wellman, Lapenkov, Collins – O'Dell (A), Garbutt, Grebenščikov – Ščegolkov, Cvetkov, Morozov – Miromanov, Malcev, I. Zacharčuk – A. Ivanov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Metsola (Kiselev) – Kamalov, J. Kolář (A), Aťušov (C), Šviděnko, Ljutov, Turbin, Karmaškov – M. Kvapil, T. Zohorna, Frolov (A) – Potěchin, Byvalcev, O. Li – Vl. Ušenin, Litovčenko, Vj. Ušenin – Veličkin, Klopov, Zaseda – Gubin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Metsola (Kiselev) – Kamalov, J. Kolář (A), Aťušov (C), Šviděnko, Ljutov, Turbin, Karmaškov – M. Kvapil, T. Zohorna, Frolov (A) – Potěchin, Byvalcev, O. Li – Vl. Ušenin, Litovčenko, Vj. Ušenin – Veličkin, Klopov, Zaseda – Gubin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Odins, Akuzovskij – Zacharenkov, Sazonov
Widownia: 3 456
Strzelcem bramki SVJATOSLAV GREBENŠČIKOV. Asysta Ryan Garbutt, Ruslan Pedan.
Strzelcem bramki OLEG GUBIN. Asysta Matvej Zaseda.
Kara dla Amur Chabarowsk (Tomáš Zohorna – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
Strzelcem zwycięskiej bramki jest VADIM ŠČEGOLKOV.