Larnaka – Vik. Pilzno 0:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Marítimo 3:1 (koniec) | Östersunds FK – PAOK 2:0 (koniec)
Sheriff – Legia 0:0 (koniec) | Zenit – Utrecht 2:0 (po dogrywce) | Ołeksandrija – BATE 1:2 (koniec)
Maccabi T.A. – Rheindorf 2:2 (koniec) | FC Salzburg – Constanta 4:0 (koniec) | Suduva – Łudogorec 0:0 (koniec)
Fenerbahce – Vardar 1:2 (koniec) | Vidi FC – Partizan 0:4 (koniec) | Korcza – Dinamo Z. 0:0 (koniec)
Midtjylland – Apollon 1:1 (koniec) | AEK Atény – Club Brugge 3:0 (koniec) | Olympique – Domzale 3:0 (koniec)
Rosenborg – Ajax 3:2 (koniec) | Braga – Hafnarfjörður 3:2 (koniec) | Bilbao – Panathinaikos 1:0 (koniec)
Shkendija – AC Milan 0:1 (koniec) | Hajduk – Everton 1:1 (koniec) | Crvena Zvezda – FK Krasnodar 2:1 (koniec)
Austria W. – Osijek 0:1 (koniec)
Sheriff Tiraspol
0:0 (0:0)
Legia Warszawa
Czwartek 24.08.2017, 19:00 • Stadionul Sheriff, Tiraspol • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

W czwartkowy wieczór dojdzie do rewanżowego starcia w ramach IV rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy. To już ostatnia prosta przed rozgrywkami grupowymi, a ten mecz zadecyduje o tym czy w tym roku Polska będzie miała swojego reprezentanta na arenie międzynarodowej czy jednak nie. Pierwsze spotkanie Legia na własnym stadionie zremisowała 1:1 z Sheriffem Tiraspol. Drugie spotkanie na wyjeździe musi być o wiele lepsze w wykonaniu "Wojskowych" w czym nie pomoże ciężki teren na jakim rozgrywany jest ten mecz.
    Na obiekcie Balšaja Sportivnaja Arena w Tiraspolu z pewnością będzie się działo wiele!

To już jutro! ???? #legia #legiawarszawa #uel

Post udostępniony przez Legia Warszawa (@legiawarszawa)

Sheriff Tiraspol to mołdawski klub, który w przeciągu ostatnich 17 lat zaledwie dwa razy nie zdołał zdobyć tytułu Mistrza Mołdawii. Gracze Sheriffa przygodę z pucharami zaczynali w eliminacjach do Ligi Mistrzów, gdzie pierwszy mecz u siebie wygrali 1:0 z Kukesi, a rewanż przegrali na wyjeździe 1:2, choć to oni dzięki zdobytej bramce na terenie rywala wywalczyli awans dalej. Dalej zaczęły się schody. Sheriff Tirapsol trafił na Karabach i w pierwszym meczu w Azerbejdżanie padł bezbramkowy remis, a rewanż w Tiraspolu to wygrana gości 2:1. Przez to właśnie Sheriff znalazł się w IV rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy, gdzie na ostatniej prostej ich rywalem jest Legia z którą zremisowali przy Łazienkowskiej 1:1. W swojej rodzimej lidze na co dzień zawodnicy z Tiraspolu po 7 meczach plasują się na 2. miejscu w tabeli ze stratą jednego punktu do lidera, którym jest ekipa Milsami.
    Remis bramkowy na Stadionie im. Wojska Polskiego w Warszawie to bez wątpienia rezultat, który przed pierwszym meczem z Legią wszyscy związani z Sheriffem Tiraspol brali by w ciemno!

Legia Warszawa to zespół, który przed rokiem zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Mistrzów i zajął 3. miejsce mając takich rywali jak Real Madryt, Borussia Dortmund oraz Sporting Lizbona. W tym roku jest nieco inaczej, bo Legia ma problem z grą w grupie w rozgrywkach Ligi Europy. "Wojskowi" przygodę z eliminacjami do Ligi Mistrzów zaczęli bardzo dobrze wygrywając na wyjeździe z Mariehamn 3:0, a rewanż w Warszawie to pogrom gospodarzy 6:0. Potem nadszedł czas na Astanę. Pierwszy mecz wyjazdowy i Legia przegrywa 1:3 po bramce Kazachów w ostatnich akcjach meczu. Rewanż przy Ł3 to wygrana Legii 1:0, która awansu do dalszej fazy nie daje, ale pozostaje mieć nadzieję na sukces w Lidze Europy. To właśnie w pierwszym meczu ostatniej już rundy Legia zremisowała u siebie 1:1 z Sheriffem Tiraspol co aktualnych Mistrzów Polski stawia w całkiem ciężkiej sytuacji.
    Oto grupa zawodników, która wybrała się do Mołdawii!

Chorwacki arbiter Ivan Bebek będzie rozjemcą w tym spotkaniu. 40-latek w swoim kraju jest rozpoznawalny, ale na arenie międzynarodowej nie do końca. Bebek w trakcie Mistrzostw Europy rozgrywanych w Austrii i Szwajcarii w 2008 roku pełnił rolę sędziego technicznego, a w sezonie 2016/2017 gwizdał on w 4 meczach Ligi Europy.
    Ostatni trening przed bardzo ważnym pojedynkiem!

A tymczasem Fin z Legii powołany do kadry!

Na relację live z meczu Sheriff Tiraspol – Legia Warszawa zapraszamy do serwisu Lajfy.com już w czwartkowe popołudnie od godziny 19:00. Emocje na pewno będą, bo to warszawianie muszą atakować by myśleć o grze w dalszej fazie Ligi Europy.
    Powoli czuć te emocje!

Tak prezentują się składy obydwu ekip!

Takim ustawieniem zagrają Mistrzowie Polski!

Sheriff Tiraspol: Mikulić – Sušić (C), Posmac, Kulušić, C. Da Silva – Bayala, Anton, de Nooijer, Tripić – Badibanga, Brezovec.

Rezerwowi: Juric – Oliveira, Bordian, Balima, J. Da Silva, Damașcan, Mugoša.

Legia Warszawa: Malarz – Jędrzejczyk (C), Dąbrowski, Pazdan, Hloušek – Kucharczyk, Jodłowiec, Moulin, Mączyński, Nagy – Hämäläinen.

Rezerwowi: Cierzniak – Broź, Astiz, Hildeberto, Kopczyński, Szymański, Sadiku.

Główny: Ivan Bebek.
    Liniowi: Tomislav Petrović – Miro Grgić.
    Techniczny: Mario Zebec.
    Za niespełna 10 minut początek tego pojedynku!

Bardzo głośno jest na stadionie w Tiraspolu. Fani Sheriffa jak i Legii wymieniają się przyśpiewkami. Na boisku mamy już obydwie jedenastki. Niebawem przywitanie drużyn oraz losowanie z udziałem sędziów i kapitanów.

1

1
    Od środka gospodarze, którzy zagrają dziś na żółto, a piłkarze Legii wystąpią w białych strojach.

2
    Jeden z graczy Sheriffa faulowany i mamy chwilową przerwę w grze, ale po paru sekundach mecz został wznowiony.

3
    Dobra akcja Legii Warszawa. Rusza z akcją Kasper Hämäläinen i podaje na lewe skrzydło do wbiegającego w pole karne Dominik Nagy'ego, którego uderzenie blokują rywale.

4
    Ładnie przedarł się w środkowej strefie boiska Michał Kucharczyk, który wbiegł w pole karne gospodarzy i podał do Krzysztofa Mączyńskiego, a ten blokowany uderza zbyt lekko by zaskoczyć golkipera Sheriffa.

5
    Faulowany brzydko od tyłu Krzysztof Mączyński, ale nie pokazuje kartki w tej akcji chorwacki sędzia. Rzut wolny dla Legii.

6
    Uderzenie z dystansu jednego z graczy Sheriffa przelatuje obok lewego słupka bramki Legii Warszawa.

7
    W bardzo prosty sposób Michał Kucharczyk chciał na prawej stronie boiska ograć jednego z rywali, ale ten nie dał się zaskoczyć tym łatwym zagraniem.

8
    Mateo Sušić bardzo dobrze wykorzystał błąd jednego z zawodników Legii w środku pola. Przechwycił piłkę i podał bardzo dobrze, prostopadle do Ziguy Badibangi, ale ten wybiegając na czystą pozycję został świetnie powstrzymany przez Michała Pazdana.

9
    Faul w ataku jednego z zawodników Legii Warszawa. Rzut wolny dla gospodarzy.

10
    Pierwsze dziesięć minut spokojne. Zespół z Warszawy chce częściej atakować, bo musi odrabiać straty z pierwszego meczu, a z kolei Sheriff widać, że liczy na grę z kontry.

11
    Zlatko Tripić fauluje na prawej stronie boiska Artura Jędrzejczyka. Rzut wolny dla gości.

12
    Kolejny raz powalony na murawę na prawej flance Jędrzejczyk. Trybuny protestują, ale Legia ma rzut wolny.

13
    Zagotowało się 16. metrów od bramki Sheriffa. Warszawianie wymienili kilka groźnych podań, ale również gospodarze kilkukrotnie wybijali piłkę w głąb pola. Ostatecznie piłka dla klubu, który reprezentuje Mołdawię.

14
    Piłka zagrana w kierunku pola karnego warszawskiej Legii, ale futbolówka wychodzi poza plac gry. Od piątego metra zacznie Arkadiusz Malarz.

15
    Wydaje się, że Legia w poprzedniej akcji chciała zagrać za szybko przez co bezsensowna piłka w pole karne Sheriffa i spokojna interwencja Zvonimira Mikulicia.

16
    Dominik Nagy szybko wrzuca piłkę z autu w kierunku Kaspra Hämäläinena, ale zamiary Fina uprzedziła obrona Sheriffa.

17
    Rzut rożny wywalczyli "Wojskowi". Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z lewego narożnika boiska pewnie chwyta golkiper Sheriffa.

18
    Wymieniają podania na własnej połowie "Legioniści", którzy czekają na odpowiedni moment by zaatakować, choć póki co warszawianie nie pokazują, aby mieli jakiś konkretny pomysł na swojego rywala.

19
    Dopuszcza się faulu w ataku Ziguy Badibanga i od rzutu wolnego na własnej połowie zacznie Legia.

20
    Dominik Nagy i Kasper Hämäläinen długo myśleli na lewej stronie boiska co zrobić w kolejnej akcji, ale ostatecznie Fin został nabity przez rywala i od bramki wznawia grę golkiper Sheriffa Tiraspol.

21
    Totalnie nieudane, bo zbyt mocne i za dalekie dośrodkowanie Krzysztofa Mączyńskiego niepotrzebnie wybija na aut bramkowy obrońca drużyny gospodarzy i goście mają rzut rożny.

22
    Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne gospodarzy, ale obrońcy Sheriffa na raty wybijają piłkę na aut.

23
    Centruje z lewego skrzydła Dominik Nagy, ale znów na posterunku jeden z obrońców Sheriffa. Po chwili gospodarze wybijają futbolówkę daleko do przodu, a od autu zacznie Legia.

24
    Znów na prawej flance Zlatko Tripić powalił na murawę Artura Jędrzejczyka.

25
    Zrobiło się teraz gorąco. Składny atak Legii. Gospodarze nie nadążyli nad Mistrzami Polski. Piłka w polu karnym Sheriffa trafia do Tomasza Jodłowca, który wystawia nogę by przechwycić piłkę, ale jego zamiary w ostatniej chwili uprzedziła defensywa mołdawskiego klubu. Pada na murawę pomocnik Legii, ale gwizdek sędziego milczy.
    26. Niestety póki co musimy się zgodzić. Brak podstaw ku temu by to Legia miała z tego rewanżu wyjść zwycięsko, ale miejmy nadzieję, że podpieczni Jacka Magiery w końcu ruszą!

27
    Wpada w okolice pola karnego gospodarzy Dominik Nagy i pada na murawę. Sędzia podbiega i zawodnikowi Legii pokazuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

28
    Zabrał piłkę Legii na połowie boiska jeden z graczy Sheriffa i mimo tego, że miał przed sobą czterech defensorów postanowił ruszyć w kierunku pola karnego gości oraz zdecydował się na strzał z około 30. metrów, który na raty broni Arkadiusz Malarz.

29
    Z lewej strony boiska rusza Cristiano Da Silva, który naciskany próbuje dośrodkować, ale futbolówka opuszcza boisko. Zacznie golkiper Legii.

30
    Pół godziny gry za nami. Legia w ostatnich minutach nieco zmuszona do obrony konstruuje swój atak na połowie boiska. Nadal brak argumentów do tego, aby to Legia była dziś zespołem lepszym.

31
    Próba szybkiego wyjścia z akcją przez gospodarzy. Długa piłka, jeden z zawodników Sheriffa zgrywa futbolówkę głową na prawe skrzydło do Badigangi, który nie zdążył do piłki. Aut dla "Wojskowych".

32
    Zamieszanie w środku pola na połowie Legii. Stracili panowanie nad piłką warszawianie, ale Thibault Moulin wyjaśnia wszystko dalekim wybiciem.

33
    Cyrille Bayala pobiegał na 20. metrów od bramki Arkadiusza Malarza z prawej strony boiska na lewą, z lewej na prawą, aż w końcu stracił piłkę, choć asekurował go kolega z zespołu, który odzyskał futbolówkę.

34
    Świetna próba strzału z dystansu w wykonaniu Mateo Sušicia. Piłka szybuje prosto w okienko bramki Arkadiusza Malarza, ale futbolówka odbija się od jednego z graczy Legii i wypada na aut bramkowy. Rzut rożny dla Sheriffa!
    34. Uderzenie palce lizać. Zabrakło odrobiony szczęścia i Legia byłaby w ciężkiej sytuacji!

35
    Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Legii, ale obrona gości nie śpi. Po chwili Josip Brezovec ograł na prawej flance dwóch "Legionistów" i niecelnie dośrodkował.

36
    Dalekie zagranie w kierunku Kaspra Hämäläinena, ale golkiper Sheriffa Tiraspol wychwycił futbolówkę.

38
    W jednej akcji Michał Pazdan otrzymuje dwie żółte kartki! Najpierw stoper Legii ukarany za faul w obronie na Badibandze, a po chwili reprezentant Polski ruszył do sędziego z pretensjami i szturchnął chorwackiego arbitra za co otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Pierwszy raz widzę taką sytuację na boisku!

39
    "Wojskowi" kłócą się z arbitrem, ale ten pozostaje nieugięty. Decyzja została już podjęta. Legia gra przez pozostałą część meczu w "10" bez podstawowego stopera. Jak odrobić straty?

40
    Rzut wolny z prawej strony boiska wykonają gospodarze. Centra w pole karne Legii wybita przez warszawską defensywę.

41
    Zbyt mocna piłka z lewego skrzydła w pole karne Arkadiusza Malarza i futbolówka opuszcza boisko. Golkiper Legii zacznie od piątego metra.

42
    Teraz warszawianie podnieśli się po tej karze dla Michała Pazdana i zaatakowali prawą stroną. Póki co wywalczyli rzut rożny.

43
    Rzut rożny rozegrał Dominik Nagy. Piłka wybita przez obronę Sheriffa w głąb pola i faulowany był na prawej flance Michał Kucharczyk. Rzut wolny dla "Wojskowych".

44
    Centra z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Zamieszanie pod bramką Sheriffa Tiraspol i futbolówka wybita daleko poza linię boczną boiska. Aut dla Legii Warszawa.

44
    Daleki wrzut z autu w pole karne Legii i do strzału dochodzi Artur Jędrzejczyk, ale ta próba zablokowana przez jednego z obrońców Sheriffa. Róg dla warszawian.

45
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Znów zamieszanie. Jeden z zawodników Legii uderza, piłka powoli zmierza w kierunku lewego słupka, ale pewnie interweniuje Zvonimir Mikulić, choć do końca próbował jeszcze zmienić tor lotu futbolówki Tomasz Jodłowiec.

45
    Dwie minuty doliczone przez chorwackiego sędziego Ivana Bebeka do pierwszej połowy tego spotkania.

45+1
    Ładnie ruszyli gospodarze. Akcja lewą flanką, podanie po ziemi w okolice "piątki" i w ostatniej chwili futbolówkę wybija Adam Hloušek.

45+2
    Do przerwy w Tiraspolu bezbramkowy remis, który bardziej sprzyja gospodarzom, bo ci w pierwszym spotkaniu zdobyli w Warszawie ważną bramkę. Legia musi sobie radzić w "10", bo dwie żółte kartki w jednej akcji obejrzał Michał Pazdan!

46

47
    Daleki wrzut z autu w wykonaniu Michała Kucharczyka. Futbolówka spada na głowę Kaspra Hämäläinena, który musnął futbolówkę głową, ale ta szybuje obok bramki gospodarzy!
    47. Hämäläinen świetnie mógł wejść w drugą część spotkania!

48
    Od razu w ofensywie Legia. Centra z lewego skrzydła przelatuje obok słupka bramki Sheriffa Tiraspol.

49
    Daleka piłka zagrana przez gracza Sheriffa pod pole karne Legii, ale przyjezdni przechwycili piłkę.

50
    Spokojnie na swojej połowie wymieniają piłkę między sobą zawodnicy Legii Warszawa. Pierwsze pięć minut drugiej połowy podobne do pierwszych 45. minut.

51
    Długa piłka na lewe skrzydło do wbiegającego tam Zlatko Tripicia, który nabija Krzysztofa Mączyńskiego i gospodarze mają rzut rożny.

52
    Dośrodkowanie z narożnika boiska wybite przez defensywę Legii, ale po chwili jednak dochodzi do sytuacji strzeleckiej Ante Kulušić, który głową przestrzelił nad poprzeczką.

53
    Efektownie pada na murawę Josip Brezovec po interwencji Tomasza Jodłowca na połowie boiska. Zdecydowany rzut wolny dla Sheriffa.

54
    Próbują akcji lewą stroną boiska gospodarze. Składny atak, podanie jednego z graczy Sheriffa do Badibangi, któremu odskoczyła piłka i wyszła poza boisko. Od piątego metra wznowi Arkadiusz Malarz.

55
    Daleki wrzut z autu na prawej stronie boiska w wykonaniu Kucharczyka. Piłkę wybijają przed pole karne obrońcy Sheriffa, ale na strzał z dystansu decyduje się Thiabult Moulin i z trudem interweniuje golkiper drużyny gospodarzy Zvonimir Mikulić. Róg dla "Wojskowych".

56
    Centra z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Bardzo dobrze do główki wyskoczył Maciej Dąbrowski, ale uderzył bardzo mocno nad bramką.

57
    Gorąco się zrobiło w polu karnym Legii Warszawa. Ruszył do prostopadłej piłki na lewej stronie Zlatko Tripić i padł on na murawę po walce o futbolówkę bark w bark z Arturem Jędrzejczykiem. Gracz Sheriffa chciał wymusić by arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy, ale ten nie daje się nabrać i dyktuje rzut wolny dla Legii.

58
    Nie zdążył do futbolówki Michał Kucharczyk i aut na prawej stronie boiska, pod własną bramką wykonają gospodarze.

60
    Zmiana w drużynie Sheriff Tiraspol: z boiska schodzi Ziguy Badibanga, na boisku pojawia się Jairo da Silva.

61
    Od razu gdy wszedł na murawę zagroził bramce Legii – Jairo da Silva, który z lewej strony boiska wykonał centro-strzał, ale futbolówka minęła nieco bramkę Legii!
    61. Ależ by to dokręcił świeżo wprowadzony na murawę zawodnik Sheriffa Tiraspol!

62
    Do końca meczu około pół godziny. Grająca w "10" Legia nie wygląda najlepiej. Brakuje im ataków, a gra z jednym zawodnikiem mniej jest widoczna, bo "Wojskowi" już sporadycznie atakują.
    63. Około 200-250 kibiców ze stolicy wspiea zawodników Legii Warszawa w walce o fazę grupową Ligi Europy!

65
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Dominik Nagy, na boisku pojawia się Hildeberto Pereira.

Zmiana w drużynie Sheriff Tiraspol: z boiska schodzi Josip Brezovec, na boisku pojawia się Benjamin Balima.

66
    Gracze Sherrifa czują się swobodnie na połowie Legii. Z minuty na minutę można się coraz bardziej obawiać scenariusza tego spotkania.

68
    Faul taktyczny Macieja Dąbrowskiego około 20. metrów od własnej bramki bliżej lewej strony boiska. Gospodarze wykonają rzut wolny, a stoper Legii ukarany żółtą kartką.

69
    Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Malarza, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

70
    Atak gospodarzy. Dośrodkowanie z prawego skrzydła wybija jeden z graczy Legii, a przy piłce nadal gracze Sheriffa.

71
    Podanie z lewej strony boiska przepuścił jeden z zawodników Sheriffa i futbolówka trafiła do najbardziej wysuniętego zawodnika drużyny gospodarzy, który dotknął futbolówkę, a ta nabrała rotacji i wpadła w pole karne Legii, gdzie pewnie interweniował Arkadiusz Malarz.

72
    Nieudana próba dośrodkowania z prawego skrzydła i Artur Jędrzejczyk musi się wracać do obrony po tym rajdzie zakończonym brzydkim podaniem.

73
    Zapowiadała się całkiem niezła akcja ze strony warszawian, ale złe podanie na lewe skrzydło w wykonaniu Moulina zatrzymało tempo tej akcji i piłkę opanowali gospodarze.

74
    Kolejna niecelna próba podania do przodu w wykonaniu Legii. Piłkę spokojnie utrzymują gospodarze, którzy nigdzie się nie śpieszą.

75
    Zagranie na prawe skrzydło do Cyrille Bayala, ale ten został przyłapany na spalonym.

76
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Tomasz Jodłowiec, na boisku pojawia się Armando Sadiku. To oznacza, że w ostatnim kwadransie Legia chce ruszyć do przodu iż może tylko na tym zyskać.

77
    Zmiana w drużynie Sheriff Tiraspol: z boiska schodzi Zlatko Tripić, na boisku pojawia się Victor Oliveira.

78
    Na prawej stronie boiska Michał Kucharczyk fauluje w ataku jednego z graczy Sheriffa i zostaje on ukarany żółtym kartonikiem za zbyt agresywne gestykulowanie tej decyzji wobec sędziego liniowego.

79
    Faulu dopuszcza się teraz Artur Jędrzejczyk. Kapitan Legii szybko próbuje podnieść z murawy zawodnika Sheriffa. Robi się nerwowo na płycie boiska. Jedni i drudzy zaczynają się kłócić, ale sędzia uspokaja zawodników.

80
    Benjamin Balima utrudnia rozegranie rzutu wolnego Maciejowi Dąbrowskiemu i otrzymuje żółtą kartkę.

81
    Na dziesięć minut przed końcem spotkania trener Legii Warszawa – Jacek Magiera z rękami w kieszeni stoi i ogląda to co robią jego podopieczni. To oznacza nerwy. Czy ewentualny brak awansu do fazy grupowej Ligi Europy spowoduje, że Magiera pożegna się ze swoją posadą? Jeszcze nic pewnego, ale do końca coraz mniej minut.

82
    Na prawej stronie boiska Balima powalczył i zdołał wyłuskać aut dla swojej drużyny.

83
    Dobra akcja Sheriffa, podanie w pole karne Legii, ale minimalnie nad bramką Malarza uderza jeden z graczy drużyny gospodarzy!

84
    Faulowany na prawym skrzydle Michał Kucharczyk. Rzut wolny wykonają "Legioniści".

84
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Michał Kucharczyk, na boisku pojawia się Sebastian Szymański.

85
    Wszedł i dośrodkował z rzutu wolnego Szymański. Obrońcy Sheriffa wybijają piłkę, a po chwili druga jego centra znów powstrzymana przez gospodarzy.

85
    Ruszyli z kontrą gospodarze tego meczu. Na lewym skrzydle urwał się Cristiano Da Silva, ale dobrym wślizgiem zatrzymał go Hildeberto. Piłka dla Sheriffa, a po krótkiej wymianie zdań pomiędzy zawodnikiem Legii, a
    Cristiano Da Silvą – piłkarz Sheriffa otrzymał żółtą kartkę.

86
    Na pozycji spalonej przyłapany zawodnik Sheriffa, który urwał się na prawym skrzydle, ale był minimalnie wysunięty za linię obrony Legii.

87
    Groźnie pod bramką Legii. Do piłki w polu karnym dochodzi Jairo da Silva, którego świetnym wślizgiem zatrzymał Maciej Dąbrowski. To była bez wątpienia czysta interwencja. Rzut rożny mają gospodarze.

89
    Jairo Da Silva ukarany żółtą kartką za przedłużanie rozegrania rzutu rożnego. W ostatnich minutach gracze Sheriffa coraz częściej są karani kartkami. Widać, że zależy im na obronie wyniku.

90
    Centra z lewego skrzydła w pole karne Legii, ale Dąbrowski w ostatniej chwili wybija piłkę przed "jedenastkę" Legii.

90
    Ivan Bebek z Chorwacji dolicza do tego spotkania cztery minuty. Ostatnie chwile dla Legii na zdobycie gola.

90+1
    Zagranie na prawą stronę boiska. Nieco za mocno, bo golkiper Sheriffa Tiraspol był szybszy niż Sebastian Szymański.

90+2
    Groźny atak gospodarzy. Podanie z prawej strony do zupełnie niepilnowanego Cyrille Bayala, a ten z około 14. metrów uderza lekko w kierunku prawego słupka co powoduje, że dobrze interweniuje Arkadiusz Malarz!

90+3
    Lewa strona boiska i Bayala przyłapany na pozycji spalonej.

90+3
    Fauluje w ataku totalnie niewidoczny po wejściu na boisko w 76. minucie spotkania Armando Sadiku.

90+3
    Pewne wyjście z bramki Arkadiusza Malarza po długim zagraniu w kierunku pola karnego Legii i oddala zagrożenie bramkarz "Wojskowych".

90+4
    Legia odpada z europejskich pucharów i pozostaje im rywalizacja na poziomie Ekstraklasy i Pucharu Polski. Z taką grą ciężko o sukces...

Fani Legii przekazują teraz to co mają do powiedzenia zawodnikom Legii Warszawa. Było gorąco, piłkarze "Wojskowych" z opuszczonymi głowami wracają do szatni, a z kolei fani Sheriffa Tiraspol cieszą się ze swoimi sympatykami z tego awansu!

Na dziś to wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Emocje były, ale podbramkowych akcji nie było zbyt dużo przez co nie ma też goli. Zachęcamy do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Miłego wieczoru i dobrej nocy! (21:01:18)

Adam Ka

Gole:

Kartki:   80. Balima (TRS), 85. Silva (TRS), 89. Silva (TRS) – 27. Nagy (LEG), 68. Dąbrowski (LEG), 78. Kucharczyk (LEG)   38. Pazdan (LEG)

Sheriff Tiraspol: Mikulić – Sušić (C), Posmac, Kulušić, C. Da Silva – Bayala, Anton, de Nooijer, Tripić (77. Oliveira) – Badibanga (60. J. Da Silva), Brezovec (65. Balima).

Zmiany: Juric – Oliveira, Bordian, Balima, J. Da Silva, Damașcan, Mugoša.

Legia Warszawa: Malarz – Jędrzejczyk (C), Dąbrowski, Pazdan, Hloušek – Kucharczyk (84. Szymański), Jodłowiec (76. Sadiku), Moulin, Mączyński, Nagy (65. Hildeberto) – Hämäläinen.

Zmiany: Cierzniak – Broź, Astiz, Hildeberto, Kopczyński, Szymański, Sadiku.

17.08.2017
    Legia - Sheriff 1:1

Gole: 76. Hamalainen – 87. Bayala

Kartki:   27. Pazdan (LEG), 59. Hlousek (LEG) – 49. Brezovec (TRS), 70. Cristiano da Silva (TRS)

Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 0:5. Foule: 14:13.