Wolfsburg – Bańska Bystrzyca | 4:3 (koniec) | | | Grodno – Vienna Capitals | 5:4 (po dogrywce) | | | JYP – Zug | 3:2 (koniec) |
Trzyniec – Esbjerg | 9:1 (koniec) | | | Salzburg – Tampere | 1:6 (koniec) | | | Monachium – Cracovia | 6:2 (koniec) |
Brynäs – IFK Helsinky | 4:3 (3:1 po rz. karnych) |
Magnitogorsk – Czelabińsk | 2:1 (koniec) | | | Toljatti – Jekaterynburg | 3:1 (koniec) | | | Jarosław – HC Slovan | 5:1 (koniec) |
Din. Mińsk – Podolsk | 0:1 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – CSKA Moskwa | 1:6 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Helsinki | 2:0 (koniec) |
finał
HC Oceláři Trzyniec
9:1
(4:0, 2:1, 3:0)
Esbjerg Energy
Składy i statystyki:
1. Petružálek (Adamský, Linhart), 13. Petružálek (Irgl, Doudera), 18. Rákos (Martin Růžička, Marcinko), 19. Svačina (Cienciala), 33. Martin Růžička (Petružálek, Krajíček), 34. Svačina (Cienciala, Linhart), 46. Jank (Hrňa, Svačina), 49. Rákos (Hrňa, Roth), 51. Adamský (Roth, Polanský) – 22. McMillan (Bruggisser, Crawford)
Sędziowie: Viktor Birin (RUS), Petr Úlehla (CZE) – Jiří Gebauer (CZE), Vít Lederer (CZE)
Widownia: 2 502 (48 % celkové kapacity)
Spudłowany karny!:
HC Oceláři Trzyniec:
Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), Adámek, Linhart, Roth, Musil, Doudera, Jank – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Petružálek – Dravecký, M. Kovařčík, Irgl – Svačina, Cienciala, Hrňa. Trenér: Václav Varaďa.
Zmiany:
Trener:
Esbjerg Energy: Henriksen (od 34. Seldrup) – Krogsgaard, Crawford (A), Bruggisser, Vinther, Christensen, Fleming, Koch – Scheel, Loiseau, Vock – McMillan (C), Fine, Andersén – Hjulmand, Wejse, Grundtvig – Clausen, Pedersen (A), Nielsen.
Trenér: Mark Pederson.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Esbjerg Energy: Henriksen (od 34. Seldrup) – Krogsgaard, Crawford (A), Bruggisser, Vinther, Christensen, Fleming, Koch – Scheel, Loiseau, Vock – McMillan (C), Fine, Andersén – Hjulmand, Wejse, Grundtvig – Clausen, Pedersen (A), Nielsen.
Trenér: Mark Pederson.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Viktor Birin (RUS), Petr Úlehla (CZE) – Jiří Gebauer (CZE), Vít Lederer (CZE)
Widownia: 2 502 (48 % celkové kapacity)
Strzelcem bramki ADAMSKÝ. Asysta Roth, Polanský.
Kara dla Esbjerg Energy (Loiseau – 2 min., trzymanie).
Strzelcem bramki RÁKOS. Asysta Hrňa, Roth.
Strzelcem bramki JANK. Asysta Hrňa, Svačina.