Polska – Francja 3:4 (koniec)
Polska
3:4 (0:2)
Francja
Sobota 26.08.2017, 18:00 • Hala Sportowo-Widowiskowa, Koszalin • Mecze towarzyskie

Widowisko w Koszalinie właśnie dobiegło końca! Polacy nie grali źle, ale musieli uznać wyższość Trójkolorowych, którzy zwyciężyli 4:3. Dziękuję za uwagę! (19:49:16)

40:00

39:55
    Indywidualna akcja Widucha mogła zakończyć mecz! Strzał polskiego golkipera został zablokowany.

39:45
    Przejęli piłkę Francuzi i umiejętnie bronią dostępu do niej.

39:20
    Dynamicznie atakujemy w ostatnich sekundach spotkania. To jest futsal, jeszcze jest czas na zdobycie gola dającego remis!

38:48
    Gol dla Polski!

Ponownie zmniejszamy straty! Po płaskim zagraniu z lewej flanki MARCIN CZECH wbija piłkę do bramki! Od razu reaguje trener Francuzów i prosi o czas.

37:40
    Wracamy na parkiet z Mizgajskim w roli lotnego golkipera!

37:39
    Przerwa na życzenie selekcjonera reprezentacji Polski.

36:52
    Gol dla Francji!

Błąd Michała Widucha, który próbował uderzać z linii środkowej, ale stracił piłkę. Jeden z rywali pewnie umieścił piłkę w siatce z połowy boiska.

36:10
    Francuzi starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce, aby uniemożliwiać nam przeprowadzanie jakichś akcji.

35:00
    Mikołajewicz skutecznie blokuje strzał jednego z Francuzów z lewego skrzydła. Rywale rozpoczną od autu.

33:53

Jedną bramkę straty do Francuzów mamy w tym momencie! Płaskie uderzenie SEBASTIANA WOJCIECHOWSKIEGO po rzucie wolnym i remis wcale nie wydaje się już taki nierealny!

33:40
    Nasi reprezentanci po raz czwarty faulują w tej części gry.

33:30
    Zablokowane uderzenie jednego z Francuzów i nasi rywale wznowią grę od rzutu rożnego.

32:45

Łapiemy kontakt w starciu z Francuzami! Znakomitym uderzeniem z dystansu popisuje się WOJCIECH PAWICKI!

32:30
    Widuch nogą broni strzał rywala poza polem karnym. Ciężkie chwile przechodzą obecnie podopieczni Andrzeja Biangi.

32:10

Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego przez Trójkolorowych, którzy w tym momencie prowadzą już trzema bramkami!

31:55
    Francuzi teraz wymieniają podania na własnej połowie boiska. Polacy nieco się teraz wycofali.