Chabarowsk – CSKA Moskwa | 2:3 (0:1 po rz. karnych) | | | Władywostok – Helsinki | 0:1 (po dogrywce) | | | Novosibirsk – Podolsk | 4:5 (koniec) |
Jarosław – Magnitogorsk | 3:2 (po dogrywce) | | | Din. Mińsk – Toljatti | 2:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Czelabińsk | 1:4 (koniec) |
Sankt Petersburg – Jekaterynburg | 6:2 (koniec) |
finał
Dynamo Moskwa
1:4
(0:2, 0:1, 1:1)
Traktor Czelabińsk
Składy i statystyki:
50. Alexejev – 13. Szczechura (Bailen, Peňkovskij), 14. Gynge (Polygalov, Szczechura), 23. Polygalov (Kravcov, Peňkovskij), 60. Rybakov
Sędziowie: A. Belov – A. Sergejev, M. Bitjukov, V. Semečkov.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin, Solovjov, Hietanen (C), D. Višněvskij, Korjagin, Kutějkin (A), J. Zajcev – N. Komarov, Dm. Kazionov, Arťuchin (A) – Podšendjalov, Boyd, Karsums – Igumnov, Tarasov, Brjukvin – Zlobin, J. Jakovlev, Markovin – Alexejev.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Kolcov, Bailen, Šinin (C), A. Petrov (A), Isajev, Borodkin, Mamajev – Kručinin, Rybakov, Jakuceňa (A) – Gynge, Szczechura, Videll – Kravcov, Polygalov, Peňkovskij – Bezrukov, Tridčikov, Šarov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Kolcov, Bailen, Šinin (C), A. Petrov (A), Isajev, Borodkin, Mamajev – Kručinin, Rybakov, Jakuceňa (A) – Gynge, Szczechura, Videll – Kravcov, Polygalov, Peňkovskij – Bezrukov, Tridčikov, Šarov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: A. Belov – A. Sergejev, M. Bitjukov, V. Semečkov.
Widownia:
Strzelcem bramki PAUL SZCZECHURA. Asysta Nick Bailen, Arťom Peňkovskij.
Strzelcem bramki RICHARD GYNGE. Asysta Igor Polygalov, Paul Szczechura.
Strzelcem bramki IGOR POLYGALOV. Asysta Vitalij Kravcov, Arťom Peňkovskij.
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 5 min., nadmierna ostrość w grze).
Kara dla Traktor Czelabińsk (Igor Polygalov – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
Strzelcem bramki ANDREJ ALEXEJEV.
Strzelcem bramki ALEXANDR RYBAKOV.