Chabarowsk – HC Slovan | 2:3 (koniec) | | | Władywostok – CSKA Moskwa | 3:1 (koniec) | | | Barys – Novosibirsk | 1:3 (koniec) |
Jarosław – Czelabińsk | 3:1 (koniec) | | | Din. Mińsk – Jekaterynburg | 1:3 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Toljatti | 3:2 (koniec) |
Sankt Petersburg – Magnitogorsk | 4:3 (po dogrywce) |
finał
Dynamo Moskwa
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
Łada Togliatti
54:44
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Kazionov – 2 min., zahaczanie).
|
|
52:17
|
Kara dla Łada Togliatti (Charles Genoway – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
39:54
|
Kara dla Łada Togliatti (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
31:58
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Martinš Karsums – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
29:32
|
Kara dla Łada Togliatti (Denis Ježov – 2 min., zahaczanie).
|
|
22:46
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Kazionov – 2 min., zahaczanie). Penalty served by Dmitrij Kazionov.
|
|
13:25
|
Kara dla Łada Togliatti (Stanislav Bočarov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
7:56
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Andrej Kutějkin – 5 min., atak od tyłu).
|
|
5:31
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Dmitrij Kazionov – 2 min., opóźnianie gry / niepotrzebne zamrożenie krążka).
|
|
03:44
|
Kara dla Łada Togliatti (Igor Skorochodov – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
Składy i statystyki:
23. Karsums (Volkov), 40. N. Komarov (Dm. Kazionov, Karsums), 42. I. Nikulin (Boyd, Karsums) – 29. Skorochodov (Kostromitin, Bělousov), 59. Kostromitin (Kapustin, Filatov)
Sędziowie: Gofman A. (Rus), Oskirko Y. (Rus)
Widownia:
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, D. Višněvskij (C), I. Nikulin, Volkov (A), Kutějkin, Korjagin, J. Zajcev – Tarasov, Boyd (A), Karsums – Podšendjalov, Dm. Kazionov, N. Komarov – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Arťuchin, Jefremov, Markovin.
Zmiany:
Trener:
Łada Togliatti: Lazušin (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Sotnieks, Kostromitin, Gurkin, D. Ježov, Maleňkich – Filatov, Novotný, Kapustin – Bělousov, Zernov, Skorochodov – Bočarov, Achmetov, A. Strelcov – Něstěrov, Babenko, Mastrjukov – Rachimullin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Łada Togliatti: Lazušin (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Sotnieks, Kostromitin, Gurkin, D. Ježov, Maleňkich – Filatov, Novotný, Kapustin – Bělousov, Zernov, Skorochodov – Bočarov, Achmetov, A. Strelcov – Něstěrov, Babenko, Mastrjukov – Rachimullin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman A. (Rus), Oskirko Y. (Rus)
Widownia: