Stal – PGE Vive 22:39 (koniec)
Handball Stal Mielec
22:39 (10:19)
Vive Kielce
Wtorek 19.09.2017, 19:00 • Hala MOSiR, Mielec • Orlen Superliga mężczyzn • 4. kolejka

Niespodzianki nie ma. To Kielce były faworytem tego spotkania i to one wygrały to spotkanie. Dominacja Vive przejawiła się już na samym początku spotkania, kiedy to zapewnili sobie siedem bramek przewagi jeszcze w pierwszym kwadransie gry. Ich przewaga nieustannie rosła, jednak nie można posądzić graczy Stali o brak walki. Na boisku czuć było ich zaangażowanie mimo tak ogromnej przewagi przeciwnika, która utrzymywała się przez cały mecz. Brawa dla obydwu zespołów za wspaniałe widowisko! (20:32:10)

Koniec meczu. (22:39)
    60
    W ostatnich sekundach przewagę gości podwyższa jeszcze Jurkiewicz z linii 9 metra! (22:39)
    59
    Piotr Krępa po wbiciu się w mur fenomenalnie trafia! (22:38)
    58
    Dujshiebaev teraz z lini 9 metra! (21:38)
    57
    Przepotężnym uderzeniem z dziewiątego metra stratę pomniejsza Michał Wypych! (21:36)

57
    Brutalny faul Jurkiewicza. Zniknie z boiska na dwie minuty. (20:36)
    56
    Jachlewski powiększa prowadzenie gości po dwójkowej akcji. (20:36)
    56
    Identyczny scenariusz jak sprzed minuty! Ponownie Djukic! (20:35)
    55
    Myli się teraz stal Mielec w ataku i Djukic trafia po kontrze. (20:34)

53
    Mateusz Kus teraz przed szansą podczas czystej sytuacji. Jednak bez gola. (20:33)
    52
    Szybka odpowiedź Stali. Strzelcem bramki Piotr Krępa. (20:33)
    52
    Bartłomiej Bis po długiej przerwie bez gola! (19:33)

50
    Michał Wypych wzniósł się w powietrze i huknął jak z armaty. Niesamowicie broni jednak Szmal. (19:32)
    48
    Nie myli się z karnego Darko Djukic. (19:32)
    47
    Nerwowo pod bramką gości. Mochocki jednak trafia. (19:31)
    46
    Z ogromnym spokojem z koła trafia Zorman. (18:31)
    45
    Blaz Janc! (18:30)
    45
    Paweł Wilk odrobinę pomniejsza stratę rzutem ze skrzydła. (18:29)
    44
    Bielecki w swoim stylu! Cóż za bomba! (17:29)
    43
    Agunagalde potężnym uderzeniem z biodra pokonuje Lipkę! (17:28)

43
    Szmal wspaniale broni! (17:27)

42
    Niemal w jednakowym momencie ukarani Matej Sarajlić i Mateusz Kus. (17:27)
    32
    Sarajlić huknął z lini dziewiątego metra. (17:27)
    41
    Aguinagalde teraz z koła! (16:27)
    40
    Ćwięka fauluje i Janc zamienia 7 metrów na gola. (16:26)
    39
    Przedarł się teraz Bartłomiej Bis! Wspaniała bramka po mocnym uderzeniu. (16:25)
    38
    Cóż za gra kombinacyjna! Skuciński ze skrzydła dla gospodarzy! (16:24)

37
    Cudowne wyminięcie dwóch obrońców Vive jednak nieudana próba Wojkowskiego! (15:24)
    36
    Wojkowski teraz odważnie! Bramka dla Stali. (15:24)
    36
    Cudownie przelobował teraz obronę stali Jachlewski i trafia z koła Jurecki! (14:24)
    35
    Odpowiadają jednak goście. (14:23)
    35
    Sarajlić zdobywa drugą bramkę dla Stali na przestrzeni 30 sekund! (14:22)
    34
    Tym razem Paweł Wilk zamienia 7 metrów na bramkę. (13:22)

33
    Mateusz Kus ukarany po faulu na Kłodzie. (12:22)
    33
    Niezwykły przechwyt Jureckiego i bramka dla Vive! (12:22)
    33
    Odpowiada Mochocki. (12:21)
    32
    Jurecki zapewnia dziesięciobramkową przewagę dla Vive. (11:21)
    31
    Szybko odpowiada jednak Jurkiewicz. (11:20)
    31
    Sarajlić otwiera połowę. (11:19)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (10:19)

Cóż to była za połowa! Wspaniała gra w wykonaniu obrony obydwu z drużyn. Szybko prowadzone akcje i wspaniałe kombinacje zarówno jednak jednej, jak i drugiej drużyny potrafią ją przełamać. Niesamowite widowisko! Z niecierpliwością oczekujemy, aż rozpocznie się druga połowa dzisiejszego starcia.

30
    Pierwsza połowa skończona. (10:19)
    30
    Jeszcze w ostatnich sekundach pierwszej połowy trafia Bartłomiej Bis. Dziewięciobramkowa przewaga dla Vive. (10:19)
    29
    Dujshebaev trafia po czystej sytuacji. (10:18)
    28
    Janyst pokonuje Szmala! (10:17)

28
    Jurkiewicz po faulu na Wypychu ukarany dwoma minutami. (9:17)
    27
    Wypych teraz odważnie wbił się w mur rywala. (9:17)
    27
    Jurkiewicz wzniósł się teraz ponad mur i trafił do bramki gospodarzy! (8:17)

24
    Dwoma minutami ukarany Adrian Wojkowski Mielec w osłabieniu. (6:14)
    23
    Skuciński potężnie teraz z dziewiątego metra dla Stali. (6:14)
    23
    Zamieszanie pod bramką gospodarzy, jednak trafia Bielecki! (5:14)
    22
    Niesamowicie wyskoczył teraz Wypych i rzucił piłkę do bramki gości. (5:13)
    21
    Djukic po indywidualnej akcji pokonuje Krzyszkofa Lipkę. (4:13)

18
    Stal trzykrotnie faulowana jednak udaje im się pokonać Szmala! (4:11)

16
    W poprzeczkę trafia Piotr Krępa z karnego. (3:11)

16
    Jurecki z żółtą kartką po faulu w obronie. (3:11)
    15
    Aguinagalde z koła! (3:11)

15
    Niefortunnie teraz stal trafia po mocnym uderzeniu w poprzeczkę. (3:10)
    14
    Podanie zza pleców od Jureckiego wykorzystuje ze skrzydła Strlec! (3:10)
    13
    Kawka pewnie trafia! (3:9)

13
    Stal szanuje piłkę. Wymiana spokojnych podań. (2:9)

12
    O czas prosi Tomasz Sondej. (2:9)
    12
    Jurecki po szybkiej akcji i mamy już siedem bramek przewagi dla gości. (2:9)
    11
    Mamić potężnie z dziewiątego metra! (2:8)
    11
    Faul w ataku i Strlek zamienia na bramkę podanie przez ponad połowę boiska! (2:7)
    10
    Stal jednak po chwili traci bramkę. (2:6)

9
    Janc cudownie przechwycił piłkę w obronie i po samotnie przeprowadzonej akcji nie pokonał bramkarza gospodarzy! (2:5)
    8
    Janc po kontrze i mamy ponownie trzy bramki przewagi dla Vive. (2:5)
    8
    Cóż za podanie! Niekryty Strlec trafia do bramki (2:4)
    7
    Fenomenalnie z koła Piotr Krępa. (2:3)
    6
    Cuzic po raz pierwszy dla Stali w tym meczu! (1:3)
    5
    Potężne uderzenie Zormana! Mamy 3:0! (0:3)
    4
    Stal ładnie w obronie ,jednak Janc po pięknym podaniu ją przełamuje. (0:2)
    2
    Efektownie rozpoczął Aguinagalde! (0:1)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

SPR Stal Mielec: Wiśniewski, Lipka- Wilk, Krępa, Janyst, Skuciński, Mochocki, Kłoda, Sarajlić, Basiak, Kawka, Cuzic, Wojkowski, Ćwięka.

PGE Vive Kielce: Szmal, Ivić- Jurecki, Bis, Dujshebaev, Kus, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Janc, Jurkiewicz, Mamić, Djukic.

Sędziowie: Młyński Grzegorz, Puszkarski Rafał..

Początek spotkania od godz. 19. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji!

VIVE Kielce:

Mistrzowie Polski zeszłego sezonu w PGNiG Superlidze Vive Kielce znakomicie rozpoczęli tegoroczny sezon. Trzy pewne zwycięstwa drużyny z Kielc zapewniły im komplet punktów jak do tej pory. Mimo zagranego dwa dni temu meczu, w którym Vive przegrało w Lidze Mistrzów z Meshkov Brest trzema bramkami, trener i wydawać by się mogło sami zawodnicy nie pozostawiają złudzeń odnośnie przewidywanego zwycięzcy następnego starcia w Mielcu. Drużyna z Kielc w poprzednim sezonie PGNiG Superligi nie znalazła lepszych od siebie w żadnym starciu. Wspaniałe poprzednie mecze wskazują na to, że drużyna zaczyna się rozkręcać i niewyobrażalnie ciężko będzie komukolwiek ją zatrzymać.

SPR Stal Mielec:

Mielczanie po trzech meczach w tym sezonie jedynie raz zdołali zdobyć punkty. Mimo to, drużyna Stali Mielec w ostatnich meczach tendencję ma do rozgrywania spektakularnych i widowiskowych ostatnich minut swoich spotkań. Mimo trzykrotnie powtarzającego się scenariusza, w którym Mielczanie znacznie przegrywali pierwsze połowy, za każdym razem to oni byli dominującą drużyną w końcówce. Ogromne ambicje trenera Stali, który w przedsezonowych wywiadach mówił, że w tym sezonie celuje w ścisłą czołówkę, nie pozwalają na odpuszczenie walki, nawet z takim klubem jakim jest VIVE Kielce.

Już we wtorek 19.09.2017r ogromne wydarzenie w Mielcu. Do miasta zawita jeden z najlepszych klubów Europy- VIVE Kielce. Zapraszamy od godziny 19 na relację z tego niezwykłego wydarzenia!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Nataniel Brożnowicz

Handball Stal Mielec: Wiśniewski, Lipka- Wilk, Krępa, Janyst, Skuciński, Mochocki, Kłoda, Sarajlić, Basiak, Kawka, Cuzic, Wojkowski, Ćwięka.

Sędziowie: Młyński Grzegorz, Puszkarski Rafał.