Zagłębie – MMTS 29:33 (koniec)
MKS Zagłębie Lubin
29:33 (12:17)
MMTS Kwidzyn
Niedziela 24.09.2017, 13:00 • Hala widowiskowo-sportowa RCS, Lubin • Orlen Superliga mężczyzn • 4. kolejka

60
    Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje live. Nagroda MVP wędruje do rąk Pawła Gendy, który w końcówce wziął ciężar na swoje barki i poprowadził MMTS do wygranej. (14:35:51)

Koniec meczu. (29:33)
    60
    Wynik ustala Paweł Genda! Cztery punkty jadą do Kwidzyna. (29:33)
    60
    Jan Czuwara dla gospodarzy. (29:32)
    59
    Bramka! Szpera dobija przeciwników. (28:32)
    59
    Broni Bartosz Dudek. Baaaardzo ważną akcję kończy Paweł Genda! (28:31)
    58
    Pewnie, w prawy dolny róg trafia Paweł Genda. W zupełnie innym kierunku interweniował golkiper Zagłębia. (28:30)

58
    Dwie minuty dla Andersona Mollino i rzut karny dla ekipy z Kwidzyna. (28:29)
    57
    Na indywidualną akcję zdecydował się Jan Czuwara! Bramka! (28:29)

56
    Kwidzynianie tracą piłkę. Jakiegoś urazu nabawił się przy okazji Bartłomiej Jaszka. (27:29)
    56
    Indywidualnie Bartłomiej Jaszka! (27:29)
    54
    Znacznie przyśpieszył grę MMTS i rozmontował obronę Zagłębia. Zbiegł do środka i huknął Paweł Genda! (26:29)