Zagłębie – MMTS 29:33 (koniec)
MKS Zagłębie Lubin
29:33 (12:17)
MMTS Kwidzyn
Niedziela 24.09.2017, 13:00 • Hala widowiskowo-sportowa RCS, Lubin • Orlen Superliga mężczyzn • 4. kolejka
    60
    Wynik ustala Paweł Genda! Cztery punkty jadą do Kwidzyna. (29:33)
    60
    Jan Czuwara dla gospodarzy. (29:32)
    59
    Bramka! Szpera dobija przeciwników. (28:32)
    59
    Broni Bartosz Dudek. Baaaardzo ważną akcję kończy Paweł Genda! (28:31)
    58
    Pewnie, w prawy dolny róg trafia Paweł Genda. W zupełnie innym kierunku interweniował golkiper Zagłębia. (28:30)

58
    Dwie minuty dla Andersona Mollino i rzut karny dla ekipy z Kwidzyna. (28:29)
    57
    Na indywidualną akcję zdecydował się Jan Czuwara! Bramka! (28:29)

56
    Kwidzynianie tracą piłkę. Jakiegoś urazu nabawił się przy okazji Bartłomiej Jaszka. (27:29)
    56
    Indywidualnie Bartłomiej Jaszka! (27:29)
    54
    Znacznie przyśpieszył grę MMTS i rozmontował obronę Zagłębia. Zbiegł do środka i huknął Paweł Genda! (26:29)
    53
    Po kontrze trafia Jan Czuwara! Będzie nerwowa końcówka? (26:28)
    52
    Przecisnął się przez defensywę gości Moryto. Bramka! (25:28)
    52
    Marek Szpera dla gości! (24:28)
    51
    Na przebój poszedł Stankiewicz. Bramka i dwie minuty dla Kryńskiego. (24:27)
    51
    W ważnych momentach nie zawodzi przyjezdnych Kryński! Świetna zmiana. (23:27)

49
    Dwie minuty dla Dawida Dawydzika i karny dla gości. (23:26)

48
    Kapitalna interwencja Szczeciny, który broni rzut zabiegającego na koło Moryty! (23:26)
    48
    Uspokaja grę kwidzynian Andrzej Kryński. Bardzo ważne trafienie. (23:26)
    47
    I Bartłomiej Jaszka. Coś się zaczyna w końcu dziać na parkiecie! (23:25)
    47
    Michał Stankiewicz! (22:25)
    46
    Nie czeka długo na rewanż Andrzej Kryński! (21:25)
    45
    W końcu lubinianie grają skrzydłem. Trafia Arkadiusz Moryto! Świetnie ściągnął na siebie obrońców Bartłomiej Jaszka. (21:24)
    44
    Gasi pożar Kamil Krieger. Bardzo ważna bramka rozgrywającego. (20:24)

43
    Jeśli na parkiecie pojawia się Bartłomiej Jaszka, wiedz, że coś się dzieje. (20:23)
    43
    Błyskawicznie odpowiada Alan Guziewicz! (20:23)
    42
    Dawid Przysiek! Kwidzynianie muszą uważać. (20:22)
    40
    Uwolnił się na szóstym metrze Stankiewicz. Bramka! (19:22)
    40
    Bardzo pewnie, w pierwsze tempo rzuca Marek Szpera. (18:22)

39
    Rzut karny dla gości. (18:21)
    38
    Spokojnie rozrzucona piłka na koło i trafienie Michała Stankiewicza. (18:21)
    38
    Po raz kolejny ciężar na swoje barki bierze Anderson Mollino. MMTS na bramkę Brazylijczyka odpowiada stratą. (17:21)
    37
    Przypomina o sobie Ignacy Bąk. (16:21)
    37
    A sprawy w swoje ręce bierze Dawid Przysiek. Bramka! (16:20)

36
    Przemysław Rosiak wędruje na ławkę kar. (15:20)
    36
    Bez problemów trafia do siatki Kelian Janikowski. (15:20)

35
    Dwie minuty kary dla Tomasza Pietruszko. (15:19)
    35
    Uaktywnił się w ataku brazylijski rozgrywający lubińskiego klubu. (15:19)
    35
    Na listę strzelców wpisuje się Adrian Dymik! (14:19)
    34
    Zmniejsza straty Dawid Przysiek. (14:18)

34
    Odpocznie na ławce kar Adrian Nogowski. (13:18)
    33
    W odpowiedzi Anderson Mollino. (13:18)
    33
    Paweł Genda dla gości! (12:18)
    30
    Wynik spotkania ustala skuteczny Marek Szpera! (12:17)

30
    Rzut karny dla gości. (12:17)
    30
    Kończy go przez skrzydło Maciej Pilitowski. (12:16)
    27
    Bardzo dobrze rozruszało obronę gości Zagłębie. Do bramki trafia niepilnowany Stankiewicz. (12:15)
    26
    I na dokładkę bramka z kontry Nogowskiego! Czas dla lubińskiej ekipy. (11:15)
    26
    Błyskawiczna odpowiedź Guziewicza! (11:14)
    26
    Przerywa impas strzelecki miejscowych Pawlaczyk! (11:13)

25
    Rzut karny dla gości. Wywalczył go baaardzo aktywny dzisiaj Nogowski! (10:13)

24
    Rzut karny dla gospodarzy. Czuwara kontra Szczecina. Kto wygra ten pojedynek? (10:13)
    23
    Fantastycznie rozegrana kontra przez gości! Wrzutka do Nogowskiego i już trzy bramki dystansu! (10:13)
    22
    Dogranie na lewą flankę. Nie zwykł mylić się w dzisiejszym meczu Nogowski! (10:12)
    21
    Jan Czuwara w pierwsze tempo! Bramka! (10:11)

21
    Rzut karny dla Zagłębia po akcji Michała Stankiewicza. (9:11)
    20
    Po długim rogu ze skrzydła trafia Nogowski! (9:11)
    19
    Przeciął podanie do kwidzyńskiego obrotowego Kużdeba. Podanie do Moryto i bramka kontaktowa! (9:10)
    19
    Indywidualnie Dawid Przysiek! Rzut z biodra w wyskoku. Efektownie. (8:10)
    18
    Kolejne udanie zagranie Szpery! Rozgrywający zmuszą Bartłomieja Jaszkę do poproszenia o chwilę przerwy. (7:10)
    17
    Przewagę gości podwyższa szybko Krieger. (7:9)
    16
    Świetny rzut z biodra Szpery ląduje w siatce! (7:8)
    15
    Efektywny rzut z odchyleniem Dawida Przysieka. Celny! (7:7)
    15
    Potoczny wpisuje się na listę strzelców. (6:7)
    11
    W odpowiedzi trafia Szpera! (6:6)
    10
    Bardzo skuteczny jest dzisiaj Przemysław Mrozowicz. (6:5)
    9
    Remis. (5:5)

9
    I czerwona kartka dla Michała Pereta. Sędziowie dzisiaj nadużywają gwizdków. Dużo kar, a teraz czerwień? (5:4)
    9
    Szybko zrehabilitował się za nieudaną akcję skrzydłowy. Przechwyt i bramka z kontry! (5:4)

8
    Rzut karny dla Zagłębia. Wywalczył go Tomasz Pietruszko. Do piłki podchodzi Arkadiusz Moryto. (4:4)
    7
    Z lekkością trafił po koźle z dziewiątego metra Genda! (4:4)
    6
    Znakomite podanie Mollino do nabiegającego Pawlaczyka. Rozgrywający trafia do siatki z czystej pozycji. (4:3)