Uniw. Zielona Góra – Gniezno 6:4 (koniec)
Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
6:4 (1:1)
MKS Mieszko Gniezno
Niedziela 24.09.2017, 16:00 • Hala sportowa UZ przy ul. Szafrana 6, Zielona Góra • I liga futsalu - gr. północna • Runda 1

Dziękuję za wspólne spędzenie tego emocjonującego popołudnia! Do usłyszenia! (17:43:36)

Za nami pełen emocji mecz! Początek drugiej połowy należał do gości, ale w ostatnich 10 minutach inicjatywę w pełni przejęli zielonogórzanie! Obie drużyny dostarczyły nam ciekawych akcji. Kibice na trybunach z pewnością nie mogli narzekać na nudę.

39:40
    Mieszko szuka szansy z przewagą w ataku.

38:18
    Kasprzyk znów broni karnego z 10. metra!

38:17
    Cóż tu się dzieje! Znów faul Banasika! Kolejny karny dla AZS-u!

37:52
    Gol dla MKS-u Mieszko Gniezno!
    Bramkę z 10 metrów zdobywa MIKOŁAJ BEREŹNICKI.

37:51
    Niesamowite! W zamierzaniu w polu karnym Mieszka sędzia dopatrzył się faulu! Przedłużony rzut karny dla gości!

37:46
    Dawid Kasprzyk broni rzut karny! Brawa!

37:45
    Fauluje Banasik! Przedłużony rzut karny dla zielonogórzan.

37:12
    Gol dla Persy MOSiR AZS UZ!
    Zielonogórzanie mieli przewagę w ataku i niepilnowany MICHAŁ GRESZCZYK pokonuje bezradnego bramkarza!

36:51
    O czas poprosił Maciej Górecki.

35:54
    Goście bez bramkarza. Ze znacznikiem gra trener, Adam Heliasz.

35:44
    Strzelcem bramki MATEUSZ BIEREŚNIEWICZ. Jakimś niewyobrażalnym cudem umieścił on piłkę pomiędzy bramkarzem a poprzeczką!

35:40
    Faulowany był Kruszyński. Jest to piąty faul gości, a wkurzony Bartosz Banasik uderzył w słupek bramki. Za to żółta kartka.

35:19
    Haraś dostał piłkę w polu karnym gnieźnian, ale nie zdołał trafić do bramki.

35:04
    Nakręceni Akademicy od kilku minut nieustannie atakują.

34:18
    Kacper Koppenagen strzelił z lewego skrzydła... ale chyba celował w okno za boczną linią.

32:55
    Niesamowicie rozstrzelali się zielonogórzanie! MICHAŁ GRESZCZYK huknął po ziemi pomiędzy nogami obrońcy!

Paweł

Gole: 14. Bartnicki, 33. Kruszyński, 33. Kruszyński, 33. Greszczyk, 36. Biereśniewicz, 38. Greszczyk – 8. Marcinkowski, 24. Heliasz, 27. Bereźnicki, 38. Bereźnicki (10 m rzut karny)

Kartki:   23. Haraś (UZG) – 32. Heliasz (GNO), 36. Banasik (GNO)

Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski: Chyła (Klementowski) – Greszczyk, Biereśniewicz, Haraś, Kruszyński – Bartczak, Koppenhagen, Hoc, Skrzyński, Bartnicki, Pudzianowski.
    MKS Mieszko Gniezno: Kasprzyk (Zięba) – Bereźnicki, Daszczuk, Greser, Banasik – Karski, Kubiak, Nawrocki, Marcinkowski, Heliasz, Szydzik.

Sędziowie: Damian Grabowski, Jakub Orliński – Mateusz Tarnowy

Widownia: ok. 40