Ruch – Miedź 1:0 (koniec)
Ruch Chorzów
1:0 (0:0)
Miedź Legnica
Piątek 29.09.2017, 20:45 • Stadion Miejski, Chorzów • Fortuna 1 Liga • 11. kolejka

Koniec tego spotkania, Ruch zdobywa cenne 3 punkty i rozpoczyna marsz w górę tabeli gdyż wydaje się że ich gra nabiera całkiem niezłych kształtów i sprawiają bądź co bądź niespodziankę. Goście dzisiaj zagrali słabo, nie byli skuteczni jeśli już dochodzili do sytuacji bramkowych i w konsekwencji trzeci raz z rzędu schodzą z boiska pokonani. Dziękuję za uwagę i dobranoc! (22:40:31)

90+4

90+4
    Bozić z dystansu, ale grube metry dzieliły ją od bramki.

90+2
    Miedź w ostatecznym natarciu, mają jeszcze kilka minut, aby wyrównać.

89
    Łobodzński wrzuca piłkę w pole karne i po raz kolejny napastnik Miedzi nie daje rady wygrać pojedynku główkowego i oddać strzału.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Mystkowski (Miedź Legnica).

86
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Posinković, na boisku pojawia się Komarnicki.

85
    Główka Łobodzińskiego i fantastycznie broni Bankov!

84
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Kwame, na boisku pojawia się Bartlulovic.

84
    Już ostatnie minuty dla Miedzi na ugranie czegoś w tym spotkaniu i ostatnie minuty grozy dla Ruchu bo to właśnie w ostatnich minutach tracą najwięcej ważnych bramek.

Po efektownym rajdzie skrzydłowego Miedzi mamy wrzutke, którą jednak łapie Bankov.

78
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Melo, na boisku pojawia się Zawal.

77
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Garguła, na boisku pojawia się Marquitos.

77
    Vojtus próbuje z dystansu, ale niecelnie i od bramki gospodarze.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Kwame (Miedź Legnica).

73
    Strzał na bramkę Ruchu, ale broni Bankov, a Łobodziński nie trafia dobitki nadal mamy remis!

71
    Strzał na bramkę Kapsy, ale po rykoszecie piłka została łatwo wyłapana przez bramkarza.