Garbarnia – Stal S. W. 1:0 (koniec) | Rozwój – Gryf 0:3 (koniec) | Olimpia E. – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Warta – ŁKS 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Znicz 1:1 (koniec) | Siarka T. – Błękitni 2:0 (koniec)
Legionovia – MKS Kluczbork 0:1 (koniec)
Rozwój Katowice
0:3 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 30.09.2017, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga • 11. kolejka

Do przerwy było bezbramkowo, ale w drugiej odsłonie wyraźnie lepiej zaprezentowali się przyjezdni, którzy zwyciężają 3:0! Trzy punkty jadą tym samym do Wejherowa. Gryf ma powody do radości, bo choć na chwilę opuści strefę spadkową. Dziękuję za uwagę! (17:02:00)

90

90
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Okuniewicz, na boisku pojawia się Banaszak.

87
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicon, na boisku pojawia się Małolepszy.

82
    Gol dla Gryfa!

Dobijają rywali przyjezdni! Tym razem bramkę dla ekipy z Wejherowa zdobywa PIOTR OKUNIEWICZ!

80
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gabor, na boisku pojawia się Ptak.

72
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Bętkowski, na boisku pojawia się Lazar.

70
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Kamiński.

65

Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Z rzutu karnego golkipera Rozwoju pokonuje ŁUKASZ NADOLSKI!

48

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się RAFAŁ MACIEJEWSKI, który zaczynał to spotkanie jako rezerwowy!

46
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gierszewski, na boisku pojawia się Maciejewski.

46
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Marchewka, na boisku pojawia się Żak.

46

Żadnej z drużyn nie udało się jak na razie zdobyć bramki. Czy po przerwie, w starciu reklamowanym jako "mecz o sześć punktów", którejś ekipie się to uda?

45

29
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Barwiński.

20
    Po dwudziestu minutach gry bez bramek w Katowicach. Miejmy nadzieję, że kolejne minuty przyniosą więcej emocji.