Garbarnia – Stal S. W. 1:0 (koniec) | Rozwój – Gryf 0:3 (koniec) | Olimpia E. – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Warta – ŁKS 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Znicz 1:1 (koniec) | Siarka T. – Błękitni 2:0 (koniec)
Legionovia – MKS Kluczbork 0:1 (koniec)
Rozwój Katowice
0:3 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 30.09.2017, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga • 11. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Zapraszam Państwa na zapis wydarzeń jednego z sobotnich pojedynków 11. kolejki polskiej drugiej ligi.W Katowicach dojdzie do pojedynku między Rozwojem a Gryfem Wejherowo.

Obie ekipy znajdują się obecnie w strefie spadkowej. Gryf z ośmioma punktami zajmuje piętnastą lokatę, a Rozwój, mający tyle samo oczek na swoim koncie, ale gorszy bilans bramkowy, szesnaste.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Białek. Startujemy o 15:00, bądźcie z nami!

1

20
    Po dwudziestu minutach gry bez bramek w Katowicach. Miejmy nadzieję, że kolejne minuty przyniosą więcej emocji.

29
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Barwiński.

45

Żadnej z drużyn nie udało się jak na razie zdobyć bramki. Czy po przerwie, w starciu reklamowanym jako "mecz o sześć punktów", którejś ekipie się to uda?

46

46
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Marchewka, na boisku pojawia się Żak.

46
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gierszewski, na boisku pojawia się Maciejewski.

48
    Gol dla Gryfa!

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się RAFAŁ MACIEJEWSKI, który zaczynał to spotkanie jako rezerwowy!

65

Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Z rzutu karnego golkipera Rozwoju pokonuje ŁUKASZ NADOLSKI!

70
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Kamiński.

72
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Bętkowski, na boisku pojawia się Lazar.

80
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gabor, na boisku pojawia się Ptak.

82

Dobijają rywali przyjezdni! Tym razem bramkę dla ekipy z Wejherowa zdobywa PIOTR OKUNIEWICZ!

87
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicon, na boisku pojawia się Małolepszy.

90
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Okuniewicz, na boisku pojawia się Banaszak.

90

Do przerwy było bezbramkowo, ale w drugiej odsłonie wyraźnie lepiej zaprezentowali się przyjezdni, którzy zwyciężają 3:0! Trzy punkty jadą tym samym do Wejherowa. Gryf ma powody do radości, bo choć na chwilę opuści strefę spadkową. Dziękuję za uwagę! (17:02:00)

Gole: 48. Maciejewski, 65. Nadolski (kar.), 82. Okuniewicz