Komprachcice – Opole 1:2 (koniec)
Berland Komprachcice
1:2 (1:0)
Odra Opole
Niedziela 01.10.2017, 17:00 • Hala OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 2

FK Odra Opole wygrywa bitwę o futsalowy prymat na opolszczyźnie! To był mecz pełen emocji, fauli i niewykorzystanych sytuacji. Berland długo prowadził po bramce Costina i wydawało się, że po przerwie lepiej poukładał grę, jednak trzeci niewykorzystany przedłużony rzut karny otworzył Odrze drogę do zdobycia punktów w tym jakże ważnym meczu. Wyrównał z najbliższej odległości Nesterów, a 4 minuty później Igor Babanskykh dołożył drugą bramkę na konto Odry, powiększając swój dorobek w tym sezonie do czterech trafień. Berland w końcówce próbował gry bez bramkarza, ale tworzący teoretyczną przewagę Michał Zboch nie doczekał się zbyt wielu podań. Odra w ostatniej minucie mogła dołożyć jeszcze jednego gola, ale wyciągnięty z ławki Adam Krok, który w zeszłym sezonie reprezentował barwy Berlandu, wyraźnie przestrzelił i wynik spotkania nie uległ zmianie. W futsalowej bitwie o opolszczyznę, tym razem górą Odra. Dziękujemy za uwagę i już za tydzień zapraszamy na kolejne ligowe emocje! (18:49:07)

39:54
    Rozpaczliwy strzał Miki tuż obok słupka.

39:37
    Strzał byłego piłkarza Berlandu ponad bramką!

39:36
    Do piłki podchodzi Adam Krok!

39:36
    Sapa fauluje Groszaka, co oznacza przedłużony rzut karny dla Odry!

39:19
    Groszak FENOMENALNIE broni strzał Sapy z metra!

38:20
    Berland próbuje gry z wyprowadzonym bramkarzem, ale piłka obok bramki Odry. Po chwili długa piłka wpada do siatki Berlandu, ale bramka nie zostaje uznana. Odra od bramki.

37:51
    Żółtą kartkę otrzymuje Sapa (Berland Komprachcice).
    Sapa po raz pierwszy na boisku, ale od razu fauluje w ataku Nowosielskiego i ogląda żółtą kartkę.

37:26
    Berland gotowy na wyprowadzenie bramkarza!

37:26
    Trener (i były zawodnik) Berlandu – Dariusz Lubczyński, bierze czas dla swoich zawodników. Do końca meczu nieco ponad 2,5 minuty, czyli w futsalu – wieczność.

36:34
    Kontra Odry, Babanskykh dostaje piękne podanie od Karnatowskiego, ale Ukrainiec minimalnie obok bramki. Ależ to była okazja!

35:58
    Zyla do Gibały, ale Rabanda twardo w obronie.

35:44
    Groszak do Karnatowskiego, ale zawodnik Odry nie opanował długiej piłki od swojego bramkarza. Berland z autu.

35:33
    Trener Odry Tomasz Ciastko prosi o czas. Ostra reprymenda dla zawodników z Opola, ostatnie sekundy to naprawdę dużo nerwowości w grze beniaminka.

34:57
    Kapitan Berlandu prosto w klatkę piersiową Groszaka!

34:56
    Bienias fauluje Mateusza Mikę i ponownie mamy przedłużony rzut karny. Tym razem wykonawcą Michał Zboch.

34:04
    Piąty faul na koncie Odry, po stronie Berlandu cztery przewinienia.

33:20
    Bienias o krok! Podanie do zawodnika Odry przelobowało Zbocha, Bienias dokłada nogę, ale piłka o włos nad bramką Berlandu!