Liberec – Davos | 4:3 (koniec) | | | Wolfsburg – Salzburg | 4:5 (koniec) | | | JYP – Grodno | 3:2 (1:0 po rz. karnych) |
Monachium – Brynäs | 2:3 (koniec) | | | HV71 – Trzyniec | 2:1 (3:1 po rz. karnych) | | | Frölunda – Gap | 5:1 (koniec) |
Esbjerg – Mannheim | 2:6 (koniec) | | | Kometa Brno – Redhawks | 5:4 (po dogrywce) | | | Vienna Capitals – Zug | 5:3 (koniec) |
Cracovia – IFK Helsinky | 0:6 (koniec) | | | EC-KAC – Zürich | 2:1 (po dogrywce) | | | Cardiff – Växjö | 5:1 (koniec) |
Nottingham – TPS | 2:0 (koniec) |
Helsinki – Niżny Nowogród | 4:2 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Din. Ryga | 3:2 (po dogrywce) | | | Podolsk – Sp. Moskwa | 5:3 (koniec) |
HC Slovan – Czerepowiec | 5:4 (1:0 po rz. karnych) |
finał
Jokerit Helsinki
4:2
(2:1, 1:1, 1:0)
Torpedo Niżny Nowogród
31:05
|
Kara dla Jokerit Helsinki (Jesse Joensuu – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
25:09
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Jevgenij Mozer – 2 min., zahaczanie).
|
|
18:41
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Pavel Medveděv – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
15:39
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Denis Paršin.
|
|
11:04
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Vladimir Galuzin – 2 min., zahaczanie).
|
|
05:24
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Vladimir Galuzin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
Składy i statystyki:
17. O'Neill (Tolvanen), 20. Tolvanen (Lepistö), 28. Huhtala (Regin), 59. Marjamäki (Anttila) – 18. Stoljarov (Želdakov), 29. Fatkullin (Paršin)
Sędziowie: Kuljov, Sergejev – Sivov, Novikov
Widownia: 8 281
Spudłowany karny!:
Jokerit Helsinki:
Zapolski (Ratilainen) – Lepistö (A), Lundin, Kivistö, Gilroy, O. Lauridsen, J. Jensen, Rissanen – Palola, Pihlström, Regin (C) – Joensuu (A), Tolvanen, O'Neill – Norman, Huhtala, Jensen – Anttila, Marjamäki, Niemi.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: S. Galimov (Lisutin) – Želdakov, Grigorev, Kundrátek, Barancev, Mamašev, Šulenin, P. Medveděv, Fatkullin – Paršin, Galuzin (C), Stoljarov – Daugavinš (A), Žukov, Tičar – M. Lazarev, Dugin, Gračov (A) – Urakov, Mozer, Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: S. Galimov (Lisutin) – Želdakov, Grigorev, Kundrátek, Barancev, Mamašev, Šulenin, P. Medveděv, Fatkullin – Paršin, Galuzin (C), Stoljarov – Daugavinš (A), Žukov, Tičar – M. Lazarev, Dugin, Gračov (A) – Urakov, Mozer, Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kuljov, Sergejev – Sivov, Novikov
Widownia: 8 281