GI Malepszy – Gniezno 8:2 (koniec) | Red Devils – Uniw. Warszawski 8:1 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
8:2 (5:0)
MKS Mieszko Gniezno
Sobota 07.10.2017, 17:00 • Hala Trapez w Lesnzie • I liga futsalu - gr. północna • 3. runda

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Witam Państwa z hali Trapez w Lesznie. Już za nieco ponad 10 minut rozpoczniemy spotkanie 3 kolejki I ligi Futsalu, w której GI Malepszy Futsal Leszno podejmie ekipę Mieszka Gniezno.

Obie drużyny już po rozgrzewce. Obie ekipy niezwykle zmotywowane, ponieważ do tej pory po dwóch kolejkach nie zapisały na swoim koncie żadnego punktu.

Zaczynamy oficjalną prezentację obu zespołów.

Na biało gospodarze (GI Malepszy Futsal Leszno). W biało niebieskich strojach ekipa gości

Zaczynamy! W pierwszej groźnej akcji Mieszko Gniezno.

19:34
    Dwa rzuty rożne dla Gniezna nie przynoszą im bramki.

18:55
    W odpowiedzi gospodarze. Bliski szczęścia D. Pieczyński.

18:45
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki D. PIECZYŃSKI. Asysta Ł. Pieczyński.

18:09
    Miejscowi bardzo szybko obejmują prowadzenie w meczu.

18:40
    Pierwszy faul po stronie gospodarzy.

16:50
    Druga czwórka Gi mlapeszy Futsal Leszno na parkiecie.

Wyraźnie widać, że gospodarze chcą pójść za ciosem i zdobyć drugiego gola

15:10
    Kapitalnie lewą stroną przedarł się Piotr Pietruszko, jednak jego dośrodkowania nie wykorzystał Jan Martin.

14:00
    Ponowie pierwsza czwórka gospodarzy na parkiecie.

13:00
    Leżał na parkiecie Przemysław Czajka, jednak wydaje się, że zawodnik jest zdolny do kontynuowania dalszej gry.

12:27
    Najpier Drewnowski, póżniej Czajka, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki gości z Gniezna

12:03
    Kapitalna akcja braci Pieczyńskich i mamy 2:0

10:50
    Świetnie obrócił się Pietruszko w polu karnym i mamy 3:0. Goście nie mająw tym momencie nic do powiedzenia.

9:18
    Pierwszy faul gości

8:13
    Na korzyść Leszna przemawiają nie tylko bramki, ale również posiadanie piłki, którym całkowicie zdominowali przyjezdnych

7:33
    Gniezno wycofuje bramkarza i grają teraz 5 w polu.

6:15
    Długo konstruowali swoją akcję futsaliści Mieszka jednak nic z ich poczynań nie wyszło.

5:51
    Kapitalne uderzenie z dystansu byłego zawodnika Chrobrego Głogów

5:13
    Manita w Trapezie! Filip Walczak zdobywa kolejna bramkę dla Leszna!

4:05
    Czas dla Mieszka Gniezno.

3:11
    Zawodnicy zwolnili tempo. Leszczynianie jednak cały czas kontrolują wydarzenia na parkiecie

2:08
    Przed szansą na 6:0 Futsal Leszno. Ofiarna interwencja bramkarza ratuje przyjezdnych.

1:23
    Niepotrzebne dyskusje ze strony gości. Ich sytuacja w tym momencie jest bardzo zła. Jeżeli w przerwie niczego nie zmienią będą opuszczać Leszno w kiepskich nastrojach.

0:40
    Niespełna minuta do końca I połowy

0:04
    Koniec pierwszej części meczu. Gospodarze demolują przyjezdnych 5:0 i nic nie zapowiada tego, że obraz gry zmieni się w drugich 20 minutach.

Nikt nie spodziewał się, że miejscowym pójdzie tak gładko. Ich przewaga jest widoczna w każdym elemencie futsalowego rzemiosła.

Miejscowi już na boisku. Czekamy na gości z Gniezna.

Są już także biało-niebiescy.

19:12
    Zaczynamy! Goście od razu zaczynają z wycofanym bramkarzem. Widać, że zależy im na zdobyciu jakiejkolwiek bramki w tym meczu.

16:20
    Żółtą kartkę otrzymuje Greser (MKS Mieszko Gniezno).

16:00
    Przed szansą Olszak. Jednak na posterunku bramkarz gości.

14:45
    Strzelcem bramki SŁOWIŃSKI.

14:26
    Kaźmierczak błyskawicznie zdobywa drugą bramkę dla Mieszka

Stan meczu 5:2. Zdecydowanie lepiej w tej połowie wyglądają goście z Gniezna

13:12
    Kolejna bramka dla Leszna. Autorem gola Przemysław Czajka.

12:40
    Goście nie przebierają w środkach. Ich gra wyraźnie się zaostrzyła.

12:10
    Dwójkowa akcja Walczak-Pietruszko, ale nie ma gola

12:03
    Trzeci faul po stronie gości. Muszą uważać aby ta liczba nie wzrostłą do 5 ponieważ do końca jeszcze sporo czasu.

11:00
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Greser (MKS Mieszko Gniezno).

10:32
    Zawodnik Mieszka nie był w tym momencie na boisku dlatego Gniezno może grać w pełnym składzie.

10:16
    Szansa Molickiego. Jednak zawodnik z Leszna minimalnie niecelnie

9:04
    Strzelcem bramki Ł. PIECZYŃSKI. Asysta D. Pieczyński.

8:40
    Faul Drewnowskiego wzbudził spore kontrowersje.

8:30
    Kapitalna bramka Drewnowskiego pod poprzeczkę.

7:00
    A kibice w Trapezie proszą swoich ulubieńców o jeszcze jedną bramkę.

Znowu spore dyskusje. Mamy przewinienie Walczaka.

6:33
    Żółtą kartkę otrzymuje Walczak (GI Malepszy Futsal Leszno).

5:38
    Nie ma bramki, w polu karnym bliscy szczęścia przyjezdni a dokładniej Jakub Szydzik.

4:00
    Przerwa dla gości z Gniezna

3:22
    Rozpędzony Olszak obok bramki

3:04
    Zmiana w drużynie GI Malepszy Futsal Leszno: z boiska schodzi Błaszczyk, na boisku pojawia się Twardowski.

2:40
    Tradycyjna już zmiana w drużynie z Leszna Łukasza Błaszczyka zastąpił Filip Twardowski. Do tej zmiany kibice w Lesznie przyzwyczaili się już w poprzednim sezonie

1:43
    Zwycięstwo ekipy z Leszna jest już przesądzone. Pozostaje odpowiedź a pytanie jakim rezultatem zakończy się ten mecz.

0:40
    Koniec spotkania. GI Malepszy Futsal Leszno 8:2 Mieszko Gniezno

Leszno rozbiło przyjezdnych wygrywając w ten sposób po raz pierwszy w I lidze. (18:35:47)

Kamil Kuśnierek

Gole: 19. Pieczyński (Pieczyński), 13. Pieczyński (Pieczyński), 11. Pietruszko (Walczak), 6. Pietruszko, 6. Walczak (Pietruszko), 14. Czajka, 10. Pieczyński (Pieczyński), 9. Drewnowski (Chamukha) – 15. Słowiński, 15. Kaźmierczak

Kartki:   7. Walczak (LES) – 17. Greser (GNO)   11. Greser (GNO)

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Błaszczyk (Wojtyniak, Twardowski) – Ł. Pieczyński, D. Pieczyński, Drewnowski, Czajka – Chamukha, Martin, Janowicz, Molicki, Walczak, Pietruszko, Olszak
    MKS Mieszko Gniezno: Kasprzyk (Zięba) – Daszczuk, Greser, Marcinkowski, Banasik – Karski, Kaźmierczak, Słowiński, Heliasz, Szydzik

Sędziowie: S. Barczykowski – M. Jagodziński – A. Skorczak