Jastrzębski – Skra 3:1 (koniec) | Warta – Trefl 0:3 (koniec) | Czarni – Stocznia 1:3 (koniec)
Jastrzębski Węgiel
3
25 23 27 25
PGE GiEK Skra Belchatow
1
21 25 25 20
Niedziela 08.10.2017, 12:35 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga • 3. runda

25:20
    Spotkanie kończy udanym atakiem z szóstej strefy Oliva!

24:19
    Po udanym ataku Macieja Muzaja będziemy oglądać piłki meczowe dla gospodarzy!

23:18
    Asem serwisowym popisuje się Maciej Muzaj!

17:13
    Serwis w aut Bednorza. Sprawdzają przyjezdni.

14:10
    Zmiana decyzji. Było po bloku.

11:7
    Blok-aut po ataku Olivy. Przerwa dla bełchatowian.

27:25
    Blok-aut po ataku na kontrze Quirogi!

24:23
    Pomylił się w ataku na środku siatki Mariusz Wlazły. Przerwa dla bełchatowian. Piłka setowa dla Jastrzębskiego Węgla.

22:22
    Asem serwisowym popisał się Szymon Romać!

22:20
    Siatki dotyka Sobala. Przerwa dla Jastrzębskiego Węgla.

12:9
    W aut atakuje Bednorz, ale sprawdzają bełchatowianie.

6:4
    Zmiana decyzji. Punkt dla gospodarzy.

5:5
    Zablokowany został Oliva, ale o challenge poprosili jastrzębianie.

23:24
    Zatrzymany na środku siatki przez Lisinaca został Damian Boruch!

23:23
    Zmiana decyzji! Punkt dla PGE Skry. Przerwa dla Jastrzębskiego Węgla.

24:22
    Blok-aut po ataku z prawego skrzydła Muzaja. Sprawdzają jednak bełchatowianie!

22:20
    Robotę wykonał Penczew, który przyjął zagrywkę, a następnie skończył atak. Sprawdzają jastrzębianie.

22:19
    Jeszcze raz ustrzelony Kacper Piechocki! Wchodzi za Ebadipoura Penczew.

21:19
    Jeszcze raz Oliva! Znów nie radzą sobie w przyjęciu bełchatowianie! Przerwa dla PGE Skry.

19:19
    Ależ historia! Zagrywka Olivy po taśmie i piłka znów wpada w boisko!

18:19
    Asem serwisowym popisuje się Oliva!

16:19
    Tym razem Grzegorz Kosok już się nie pomylił. Przerwa dla PGE Skry.

15:19
    Wyraźnie w aut na środku siatki atakuje Kosok. Sprawdza trener Jastrzębskiego Węgla.

13:16
    Kontra bełchatowian i skutecznie atakuje Ebadipour. Przerwa dla Jastrzębskiego Węgla.

6:8
    Przedziera się przez blok rywali na skrzydle Mariusz Wlazły. Akcja jednak bez punktu, ponieważ pomylił się w decyzji arbiter.

25:21
    Quiroga kończy pierwszego seta!

24:20
    Po skutecznym ataku Macieja Muzaja będziemy oglądać piłki setowe dla gospodarzy.

18:13
    Zmiana decyzji. Piłka w boisku! O drugą przerwę poprosił szkoleniowiec PGE Skry.