Zduńska Wola – Piast 3:2 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
3:2 (1:0)
Piast Gliwice
Sobota 14.10.2017, 18:00 • Zduńska Wola ul. Złota 67 • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

Gatta Active wygrywa 3:2 w bardzo emocjonującym spotkaniu przeciwko Piastowi Gliwice! (19:53:55)

39:45
    Krawczyk obok bramki! Leży Daniel na parkiecie!

39:25
    Gol dla Piasta!
    Brazylijczyk Coutinho sprawia, że ten mecz jeszcze się nie skończył!

39:05
    Kartka dla Szymczaka za zagranie ręką.

37:20
    Grecz marnuje sytuacje sam na sam! przy 3:2 byłoby bardzo ciekawie!

35:00
    Lotny bramkarz w Piaście!

34:07
    Dewucki zmniejsza rozmiary strat. Jak wspominaliśmy – dzisiaj będzie pojedynek pomiędzy Danielem a Przemysławem – i tak właśnie jest!

32:45
    Gol dla Gatty Active!
    DANIEL-TURBO-KRAWCZYK! Sam przeciwko 4 zawodnikom Piasta po rozegraniu rzutu autowego i to właśnie Krawczyk dopada do piłki i kieruje ją między słupki Waszki! Lis Pola Karnego, Dzik Futsalu, Kocur Zduńskiej Woli!

32:30
    Sobalczyk z linii pola karnego wprost w Grecza.

32:25
    Rzut wolny i tylko rzut wolny za faul na Szymczaku, który oddawał strzał na pustą bramkę! Kuriozum!

32:10
    Jeszcze mnóstwo czasu, aby Piastunki odrobiły dwie bramki. Akcje jednak toczą się tylko i wyłącznie na polu karnym "pod zegarem", czyli tam, gdzie między słupkami stoi Waszka.

30:06
    Krawczyk teraz przebiegł w kilka sekund cały parkiet i doskoczył do piłki, którą każdy już skreślił. Niewiarygodne.

Z minuty na minutę impet Piastunków gaśnie, rozkręca się natomiast maszyna Gatty, która podchodzi coraz bardziej pod pole karne gości.

28:45
    TURBOKRAWCZYK! Znów przeszedł sam ponad pół parkietu i postraszył swoim uderzeniem!

28:19
    Na tę chwilę to zawodnicy Gatty są dużo bliżej trzech punktów i podtrzymania opinii, że na Złotą jedzie się, aby przełamać fatum gości.

Momenty bez większej historii na parkiecie.

25:30
    Zebrały się dwa Michały... Jeden Rudy – Drugi Mały. Szymczak podawał do Marciniaka a temu nie zostało nic więcej, niż wykorzystać to znakomite dogranie! 2:0

Śmiałe ataki z obu stron.

Bartłomiej Dąbrowski

Gole: 20. Krawczyk, 26. Marciniak (Szymczak), 33. Krawczyk – 35. Dewucki, 40. Coutinho

Kartki:   15. Marciniak (ZDW), 40. Szymczak (ZDW) – 12. Dewucki (PIA)

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Miłosiński) – Stanisławski, Krawczyk, Marciniak, Szymczak – Olczak, Milewski, Sobalczyk, Och, Pautiak, Szypczyński
    Piast Gliwice: Waszka (Widuch) – Mirga, Dewucki, Bonifacio, Piskorz – Mnochy, Coutinho, Dubiel, Grecz, Bugański, Szadurski

Sędziowie: Grzegorz Hamowski, Mariusz Krupa