Młyny Stoisław – Arka 26:25 (koniec) | KPR G.K. – Zagłębie 24:26 (koniec)
Młyny Stoisław Koszalin
26:25 (11:16)
Arka Gdynia (K)
Środa 18.10.2017, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin • PGNiG Superliga kobiet • 11. kolejka

Mistrzynie Polski po 5 wygranych przegrywają po raz pierwszy w sezonie! (19:46:46)

Wspaniałe emocje do ostatniej sekundy! Koszalinianki ciężko pracowały w drugiej połowie i zasłużenie inkasują 3 punkty. Do przerwy było, aż 5 bramek przewagi po stronie Vistalu!

Koniec meczu. (26:25)

Vistal nie zdołał przeprowadzić akcji. 3 punkty trafiają do Energii AZS! (26:25)

Roszak ponownie faulowana! 9 sekund do końca. Już chyba nic nie zabierze zwycięstwa akademiczkom. Roszak rzuca, ale nie ma bramki (26:25)

60
    Roszak rzuca, ale była faulowana (26:25)

60
    Trenerka akademiczek prosi o czas do końca 33 sekund (26:25)
    59
    Rycharska trafia do siatki! (26:25)
    59
    Machado Matieli doprowadza do remisu (25:25)

Wracamy na parkiet (25:24)

Do końca pozostała 1 minuta i 38 sekund (25:24)

59
    Czas dla VIstalu (25:24)
    58
    Janiszewska zdobywa kontaktową bramkę (25:24)
    58
    Ponownie Roszak zdobywa bramkę (25:23)

58
    Vistal gubi się w ataku szansa dla akademiczek (24:23)
    57
    Roszak trafia i akademiczki znowu prowadzą. Czy mistrzynie Polski przegrają pierwszy mecz w sezonie? (24:23)