0
22 22 24
Piątek 20.10.2017, 18:05 • Hala Energia, Bełchatów • PlusLiga • 6. kolejka

26:24
    Bardzo dobry serwis Karola Kłosa i kończy się to spotkanie. Fatalne przyjęcie lubinian! 3:0 dla gospodarzy

25:24
    Kolejny meczbol dla Skry. Ładny atak Wlazłego po skosie w boisko z prawej strony siatki!

24:23
    Ależ akcja, ależ końcówka! Kilkukrotnie Skra broni się końcówkami palców, a ostatecznie Wlazły uderza z prawej strony siatki, po bloku lubinian na aut. Piłka meczowa dla gospodarzy!

23:22
    Dotyka siatki przy próbie bloku Robert Taht. Druga przerwa na żądanie w tym secie dla szkoleniowca gości – Patrick Duflosa, a Skra prowadzi 23:22!

18:17
    As serwisowy Roberta Tahta i już tylko jeden punkt straty lubinian!

7:3
    Kolejny atomowy serwis Wlazłego. Nawet czas nie przeszkodził kapitanowi Skry w dekoncentracji!

6:3
    Zagrywka Mariusza Wlazłego stwarza problemy przyjezdnym i już trzy punkty przewagi Skry! O czas prosi trener Cuprum Lubin – Patrick Duflos.

3:2
    As serwisowy Srećko Lisinaca!

25:22
    Kiwa z prawego skrzydła nad blokiem rywali w wolne pole Wlazły. 2:0 dla Skry i 10 minut przerwy przed nami!

24:21
    Pewnie na prawym skrzydle obija blok rywali na aut Mariusz Wlazły!

21:19
    Kolejny świetny serwis, którym punktuje Wlazły! Czas dla trenera Cuprum Lubin – Patricka Duflosa.

20:19
    As serwisowy Mariusza Wlazłego!

11:13
    Punktowy serwis Wlazłego!

5:9
    Robert Taht znów punktuje na zagrywce. Schował niepotrzebnie ręce Milad Ebadipour!

5:8
    As serwisowy w wykonaniu Roberta Tahta i nie dał rady zdążyć do piłki Kacper Piechocki!

25:22
    Pewnie uderza z prawego skrzydła Mariusz Wlazły i pierwsza partia pada łupem Skry!

24:21
    Fatalny błąd Roberta Tahta, który serwis Karola Kłosa przepuszcza przez palce. Piłka setowa dla gospodarzy!

22:20
    As serwisowy Kaczmarka. Nie radzi sobie w obronie Bednorz!

10:8
    Asem serwisowym popisuje się Srećko Lisinac. Przeszkodził teraz Keith Pupart w obronie Marcinowi Krysiowi!

2:4
    Asem serwisowym popisał się Adam Michalski!

Adam Ka

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły (C), Janusz, Kłos, Bednorz, Katić, Czarnowski, Ebadipour, Romać, Nedeljković, Łomacz, Penczew
    Libero: Piechocki, Milczarek

KGHM Cuprum Lubin: Kaczmarek, Pupart, Michalski, Terzić, Gorzkiewicz, Patucha, Taht, Gunia, Biegun, Masny (C), Hain
    Libero: Kryś, Makoś

Sędzia pierwszy: Maciej Maciejewski
    Sędzia drugi: Jarosław Makowski
    Komisarz: Andrzej Wołkowycki