Jastrzębski – Resovia 2:3 (koniec) | Dafi Społem – Projekt 0:3 (koniec) | ZAKSA – Czarni 3:0 (koniec)
25 25 21 19 15
Sobota 21.10.2017, 14:45 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga • 6. kolejka

0:0
    Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (17:22:23)

0:0
    Wreszcie doczekaliśmy się końca hitowego spotkania 6 kolejki PlusLigi! Trzeba powiedzieć, że nie zawiodło ono nas swoim poziomem, ponieważ mimo tego, że nie obyło się bez wielu błędów po obu stronach to emocji było wystarczająco. Po dwóch setach wydawało się, że to rzeszowianie sięgną po pewny triumf 3:0, jednak dziesięciominutowa przerwa mocno pomogła gospodarzom którzy wrócili do gry. Zdecydowanie zmienili oni sposób rozgrywania akcji i przyjęcia, dzięki czemu doprowadzili do tie-breaka. Ostatecznie w nim zimną głowę zachowało Asseco, które zgarnęło zwycięstwo za dwa punkty. Jastrzębianom na pocieszenie pozostało jedno "oczko".

0:0
    MVP tego starcia wybrany został Jakub Jarosz – atakujący Asseco Resovii Rzeszów!

8:15

8:15
    Rossard bez zastanowienia zaatakował po prostej i powiodło mu się to! Mamy koniec! 2:3!

8:14
    Miał szansę na skończenie meczu Śliwka po nieudanej próbie Olivy, jednak Polak również się nie popisał.

7:14
    Masłowski broni atak Kosoka i momentalnie kontruje Śliwka! Piłka meczowa dla gości!