Opole – Tychy 0:1 (koniec) | Brzeg – Łódź 4:2 (koniec)
Odra Opole
0:1 (0:0)
GKS Futsal Tychy
Niedziela 22.10.2017, 17:00 • HWS Okrąglak • I liga futsalu - gr. południowa • 5. kolejka

Pierwsza porażka ligowa Odry od lutego tego roku stała się faktem. W drugiej połowie co prawda to gospodarze częściej byli przy piłce, ale niezwykle groźni w kontrach Tyszanie w końcu wykorzystali swoją szansę i Kacper Dudzik ładnym strzałem z dystansu pokonał Staronia. Czekamy na rozstrzygnięcia pozostałych spotkań, a na ten moment dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych transmisji! (18:38:25)

39:48
    Świetnie broni Modrzik!

39:00
    Odra ponownie bez bramkarza, minuta do końca.

38:25
    Żółtą kartkę otrzymuje Babanskykh (Odra Opole).

38:25
    Tyszanie zamknięci w zamku, ale Odra traci piłkę.

37:11
    Odra decyduje się na wyprowadzenie bramkarza. Meryk zakłada białą koszulkę.

37:10
    Tomasz Ciastko prosi o czas dla swojego zespołu. Gra się nieco zaostrzyła.

35:50
    Kolejna świetna okazja Odry, ale Karnatowski nie znalazł Nowosielskiego przed bramką Modrzika.

35:26
    Karnatowski za mocno do rozpędzającego się po lewej stronie Rabandy

35:14
    Babanskykh kolejny raz wyszedł z kontrą, ale za długo zwlekał z podaniem na skrzydło.

34:30
    Żółtą kartkę otrzymuje Sitko (GKS Futsal Tychy).

33:47
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki DUDZIK.

33:29
    Odra się rozpędza, Opolanie coraz bliżej zdobycia bramki, ale brakuje wykończenia. Jeszcze 6,5 minuty.

32:28
    Meryk przeleciał z piłką całe boisko, ale na końcu trafił na Modrzika – póki co, zaporę nie do przejścia.

30:50
    Co za akcja! Babanskykh poszedł środkiem w kontrze 3 na 1, podaje na lewo, ale Modrzik fenomenalnie broni strzał z bliskiej odległości!

29:56
    Coraz groźniejsze ataki Odry, ale na razie Rabanda dobrze pilnowany na pozycji pivota

28:51
    Świetny strzał Dudzika, ale tuż obok słupka!

28:26
    Sitko kolejny raz próbował strzału, ale Staroń ponownie na posterunku, tym razem na raty.