25 25 20 25
PGE Rysice Rzeszów
1
21 19 25 21
Piątek 03.11.2017, 18:00 • HSW MOSiR, Ostrowiec Świętokrzyski • Tauron Liga • 4. runda

0:0
    Byliśmy świadkami wspaniałego spotkania i przede wszystkim wielkiej sensacji! Skazywana na porażkę drużyna KSZO Ostrowiec Św. po raz kolejny zaprezentowała świetny poziom. Tym samym, tylko potwierdzając dobre recenzję jakie zbierała w dotychczasowych meczach.

Developres w pierwszych dwóch setach jakby nieobecny. Rzeszowianki popełniały wiele błędów w sytuacjach pozornie łatwych. Jednak należy nadmienić, że KSZO często ich do tych błędów zmuszał m.in. poprzez bardzo trudną zagrywkę i blok zawsze skaczący w tempo.

W następnym secie stało się to, co w meczu z Budowlanymi. KSZO traciło siły, ale do czasu! Rzeszowianki wyjeżdżają z Ostrowca bez zdobyczy punktowej!

W hali przy Świętokrzyskiej oglądaliśmy świetne spotkanie, wypełnione siatkarskim kunsztem i dopingiem miejscowych kibiców, którzy w coraz większej liczbie pojawiają się na meczach KSZO (20:05:23)