Garbarnia – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Siarka T. – Warta 2:0 (koniec) | Rozwój – Olimpia E. 1:2 (koniec)
Gwardia K. – Jastrzębie 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Znicz 1:1 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
2:0 (0:0)
Warta Poznań
Sobota 11.11.2017, 13:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga • 17. kolejka

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne transmisje na naszym portalu. (14:52:21)

Po bardzo dobrej drugiej połowie w wykonaniu gospodarzy komplet punktów zostaje w Tarnobrzegu. Po przerwie Siarka zagrała zdecydowanie lepiej od rywali i potrafiła udokumentować to dwoma bramkami. Warta poza ambicją i wybieganiem nie pokazała nic wielkiego, dlatego zasłużenie przegrała.

90+4

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Spławski (Warta Poznań).

90+3
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Czyżycki, na boisku pojawia się Wawrylak.

90+2
    Na bramkę Siarki uderzył Przybyła, lecz Dybowski bez problemu obronił.

90+1
    Na boisku leży Czyżycki i jest opatrywany przez masażystkę Siarki.

90
    Broź najpierw stracił piłę, a później szybko ją odzyskał.

90
    Jeszcze trzy minut potrwa dzisiejsze spotkanie.

90
    Strata bramki podziałała mobilizująco na Wartę, która mocno naciera na bramkę Siarki.

87
    Gol dla Siarki!
    Strzelcem bramki WITKOWSKI.

Po indywidualnej akcji Grzesika, który przy linii końcowej ograł jednego z rywali i zagrał po ziemi wzdłuż bramki, do piłki doskoczył DAWID WITKOWSKI i mocnym uderzeniem pokonał Lisa.

86
    Zakotłowało się w polu karnym Siarki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i będzie korner dla gości.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Stępień (Siarka Tarnobrzeg).

84
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Janeczko, na boisku pojawia się Grzesik.

82
    W rewanżu kontra Siarki, Broź zagrał na długi słupek do Janeczki, lecz ten zdołał sięgnąć piłki.

81
    Najlepszą okazję mieli goście, lecz Radulj ofiarnym rzutem zablokował uderzenie z dziesięciu metrów.

80
    Szansę miała Warta, lecz piłka po uderzeniu zza pola karnego przeleciała obok słupka.

78
    Kontra w wykonaniu Siarki, Broź przebiegł z piłką przez pół boiska i uderzył na bramkę, lecz trafił w Lisa.