Muszynianka – Trefl Proxima 3:1 (koniec)
18 25 25 25
Trefl Proxima Kraków
1
25 19 21 21
Poniedziałek 13.11.2017, 18:00 • Hala sportowa Muszyna • Tauron Liga • 5. kolejka

25:21
    Aleksandra Wójcik atakuje po bloku przeciwniczek! Spotkanie wygrywają gospodynie!

24:20
    Aleksandra Wójcik kończy atak na lewej flance i mamy piłki meczowe dla Polskiego Cukru Muszynianki!

21:20
    Zatrzymana na lewym skrzydle została Monika Bociek! Przerwa dla gospodyń!

17:15
    Udana kiwka z drugiej piłki Talas. Przerwa dla gospodyń.

16:12
    Po taśmie w aut atakuje Kinga Hatala! Przerwa dla Trefla Proximy Kraków!

15:12
    Punktowy serwis w wykonaniu Małgorzaty Śmieszek!

4:0
    Monika Bociek przedziera się przez podwójny blok rywalek. Przerwa dla Trefla Proximy Kraków.

25:21
    Autowy atak z drugiej piłki Talas! Trzecia odsłona dla Polskiego Cukru Muszynianki.

24:21
    Jeszcze raz udanie atakuje Savić i mamy piłki setowe dla Polskiego Cukru Muszynianki.

21:19
    Na podwójnym bloku zatrzymana została Brzezińska. Przerwa dla Trefla Proximy Kraków.

12:13
    Przejście linii trzeciego metra Bociek. Kolejna przerwa dla gospodyń.

12:11
    Kinga Hatala zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!

12:9
    Karakasheva nadziała się na blok przeciwniczek. Przerwa dla gospodyń.

8:4
    Jeszcze jedna świetna zagrywka Bociek! Przerwa dla krakowianek.

6:4
    Z odbiorem piłki po zagrywce Bociek nie radzą sobie przeciwniczki!

25:19
    Piłka za darmo oddana przez krakowianki. Seta kończy skutecznym atakiem Śmieszek.

24:19
    Monika Bociek pocelowała serwisem rywalki! Piłki setowe dla Polskiego Cukru Muszynianki!

21:18
    Przechodząca piłka po zagrywce Savić. Przerwa dla Trefla Proximy Kraków.

15:16
    Zatrzymana na prawym skrzydle została Daria Paszek. Przerwa dla krakowianek.

10:12
    Tym razem Monika Bociek popisuje się asem serwisowym! Piłka wpadła w samą linię!

5:10
    Precyzyjny serwis Darii Paszek! Piłka w boisku! Przerwa dla gospodyń.

5:7
    Jeszcze jeden blok przyjezdnych! Przerwa dla Polskiego Cukru Muszynianki!

18:25
    Przechodząca piłka, którą wykorzystuje Talas! Pierwszy set pada łupem Trefla Proximy!

18:24
    Blok-aut po ataku Darii Paszek. Piłki setowe dla Trefla Proximy Kraków!

13:19
    Z zagrywką Paszek nie poradziły gospodynie! Przerwa dla Polskiego Cukru Muszynianki!

10:14
    Atak w aut Karakashevej! Przerwa dla Polskiego Cukru Muszynianki.

10:13
    As serwisowy Słoneckiej!

7:8
    Kontra Polskiego Cukru Muszyna i atak ze skrzydła skończyła Wójcik. Przerwa dla Trefla Proximy Kraków.