Korea Płd. – Serbia | 1:1 (koniec) | | | Chiny – Kolumbia | 0:4 (koniec) | | | Argentyna – Nigeria | 2:4 (koniec) |
Katar – Islandia | 1:1 (koniec) | | | Słowacja – Norwegia | 1:0 (koniec) | | | Rosja – Hiszpania | 3:3 (koniec) |
Rumunia – Holandia | 0:3 (koniec) | | | Węgry – Kostaryka | 1:0 (koniec) | | | Belgia – Japonia | 1:0 (koniec) |
Niemcy – Francja | 2:2 (koniec) | | | Austria – Urugwaj | 2:1 (koniec) | | | Walia – Panama | 1:1 (koniec) |
Anglia – Brazylia | 0:0 (koniec) | | | Portugalia – USA | 1:1 (koniec) |
Irlandia – Dania | 1:5 (koniec) |
Armenia – Serbia | 0:1 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Austria | 0:4 (koniec) | | | Azerbejdżan – Kosowo | 0:0 (koniec) |
Cypr – Węgry | 0:2 (koniec) | | | Turcja – Belgia | 1:2 (koniec) | | | Mołdawia – Czechy | 1:3 (koniec) |
Gruzja – Litwa | 1:0 (koniec) | | | Estonia – Islandia | 2:3 (koniec) | | | Bułgaria – Czarnogóra | 3:1 (koniec) |
Polska – Dania | 3:1 (koniec) | | | Izrael – Niemcy | 2:5 (koniec) | | | Portugalia – Szwajcaria | 2:1 (koniec) |
Norwegia – Irlandia | 2:1 (koniec) | | | Walia – Rumunia | 0:0 (koniec) | | | Szkocja – Ukraina | 0:2 (koniec) |
Hiszpania – Słowacja | 5:1 (koniec) |
Senegal – RPA | 2:1 (koniec) | | | Burkina Faso – Rep. Zielonego Przylądka | 4:0 (koniec) |
finał
Estonia
2:3
(1:0)
Islandia
90+2
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jón Dagur Þorsteinsson (Islandia).
|
|
67
|
Żółtą kartkę otrzymuje Märten Kuusk (Estonia).
|
|
54
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mikael Anderson (Islandia).
|
|
51
|
Żółtą kartkę otrzymuje Samúel Friðjónsson (Islandia).
|
|
36
|
Żółtą kartkę otrzymuje German Šlein (Estonia).
|
Gole:
45+1. Sinjavskij, 51. Lilander – 56. Guðmundsson, 74. Guðmundsson, 79. Karlsson
Sędziowie: Ulusoy – Kan, Ögel (všichni TUR)
Widownia:
Kartki: 36. Šlein (EST), 67. Kuusk (EST) – 51. Friðjónsson (ISL), 54. Anderson (ISL), 90+2. Þorsteinsson (ISL)
Spudłowany karny!:
Estonia:
Vaikla – Lukka, Kaldma, Kuusk (C), Lilander – Miller, Šlein, Ainsalu, Liivak – Riiberg, Järva.
Zmiany: Igonen – Märgi, Poom, Sinjavskij, Järrvelaid, Grauberg, Vainumäre.
Trener:
Islandia: Olafsson – Sampsted, Andresson, H. V. Guðmundsson, F. Ö. Fridriksson – Friðjónsson, Anderson – Magnusson, A. Guðmundsson (C), Þorsteinsson – Haraldsson.
Zmiany: A. S. Fridriksson – Einarsson, Brynjarsson, Stefánsson, Gunnarsson, Karlsson, Helgason.
Trener:
Zmiany: Igonen – Märgi, Poom, Sinjavskij, Järrvelaid, Grauberg, Vainumäre.
Trener:
Islandia: Olafsson – Sampsted, Andresson, H. V. Guðmundsson, F. Ö. Fridriksson – Friðjónsson, Anderson – Magnusson, A. Guðmundsson (C), Þorsteinsson – Haraldsson.
Zmiany: A. S. Fridriksson – Einarsson, Brynjarsson, Stefánsson, Gunnarsson, Karlsson, Helgason.
Trener:
Sędziowie: Ulusoy – Kan, Ögel (všichni TUR)
Widownia: