AS Roma – Lazio 2:1 (koniec) | Napoli – AC Milan 2:1 (koniec)
2:1 (1:0)
AC Milan
Sobota 18.11.2017, 20:45 • San Paolo, Neapol • Włoska Serie A • Runda 13

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Już w najbliższą sobotę będziemy świadkami bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania w ramach trzynastej kolejki włoskiej Serie A. SSC Napoli na własnym obiekcie podejmować będzie AC Milan. Faworytem tej rywalizacji są podopieczni Sarriego, którzy obecnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Gracze z Mediolanu nie odpuszczą jednak walki o grę w europejskich pucharach i będą walczyć o komplet punktów na stadionie San Paolo w Neapolu. Zapowiada się więc fantastyczne piłkarskie widowisko!
    Mecze tych ekip zawsze trzymały na napięciu:

SSC Napoli:

Zespół ten świetnie spisuje się w tegorocznych rozgrywkach Serie A. Zajmuje obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli i ma na koncie 32. punkty. Jest to o jedno oczko więcej niż uzbierała ekipa Starej Damy z Turynu. Bilans bramkowy graczy Maurizio Sarriego jest bardzo korzystny (+24). W ostatniej kolejce gracze z Neapolu dość nieoczekiwanie zremisowali bezbramkowo z Chievo Verona. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego teamu jest Dries Mertens, który w dwunastu meczach ligowych zaliczył dziesięć trafień.
    Sobotni mecz zbliża się wielkimi krokami:

AC Milan:

Gracze tej drużyny niezbyt dobrze spisują się w tegorocznych zmaganiach ligowych. W dotychczasowych dwunastu spotkaniach uzbierali zaledwie dziewiętnaście punktów i zajmują dopiero siódme miejsce w tabeli. Do liderującego SSC Napoli tracą aż trzynaście oczek. Bilans bramkowy teamu z Mediolanu jest minimalnie korzystny (+2). W ostatniej ligowej kolejce AC Milan pokonał 2:0 Sassuolo. Najskuteczniejszym piłkarzem tej ekipy jest Suso. Hiszpan ma już w dorobku pięć ligowych trafień.
    Znamy już obsadę sędziowską:

Na to spotkanie zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 20:45 do naszej relacji!

SSC Napoli: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
    Rezerwowi: Rafael, Sepe – Ch. Maggio, Giaccherini, Nikola Maksimović, P. Zieliński, Chiricheş, Rog, Ounas, Diawara.

AC Milan: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci, A. Romagnoli – Borini, Kessié, Montolivo, Bonaventura – Suso, Locatelli – N. Kalinić.
    Rezerwowi: Storari, An. Donnarumma – J. Mauri, André Silva, Abate, C. Zapata, Biglia, Gabbia, Antonelli, Ricardo Rodríguez, Cutrone.

Główny: Daniele Doveri
    Asystenci: Alessandro Costanzo, Andrea Crispo
    Techniczny: Marco Di Bello.

1

2
    Rozpoczynamy już ten niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek. Mecz od środka boiska startują miejscowi piłkarze.

3
    AC Milan konstruuje akcje na lewej stronie boiska, ale niecelnie zagrywa ostatecznie Montolivo. Futbolówkę przejmuje Hysaj.

4
    Rui zastępuje dzisiaj na lewej stronie defensywy kontuzjowanego Ghoulama. Jorginho zdecydował się na mocne uderzenie zza pola karnego, ale wyraźnie chybił celu.
    Takich graczy wystawił dzisiaj w wyjściowej jedenastce Montella:

5
    Hamšík ładnie obrócił się z rywalem na plecach i był wyraźnie faulowany przez Kessie. Od rzutu wolnego grę za moment wznowią gospodarze.

5
    Żółtą kartkę otrzymuje Fabio Borini (AC Milan). Faulował on wyraźnie szarżującego lewym skrzydłem Rui.

6
    Jorginho wrzuca piłkę z rzutu wolnego w pole karne. Żaden z jego partnerów nie zdołał jednak oddać uderzenia głową na bramkę Donnarummy.

7
    Albiol i Koulibaly wymieniają podania na własnej połowie boiska. Stara się im pomóc w rozegraniu akcji cofnięty Jorginho.

8
    Bardzo ofensywnie gra od samego początku meczu Rui. Otrzymał teraz niezłe podanie na wolne pole, ale źle przyjmował futbolówkę na klatkę piersiową.

9
    Gubią się przyjezdni piłkarze podczas wyprowadzania akcji w ataku pozycyjnym. W efekcie za moment grę od autu wznowią gospodarze.

10
    Rozpędzony Lorenzo Insigne otrzymał bardzo mocne podanie na lewej stronie boiska i nie zdołał dośrodkować w pełnym biegu. Od bramki grę wznowi Donnarumma.

11
    Montolivo ładnie przerzucił akcję na prawe skrzydło. Tam jednak dwójkowa kombinacja Boriniego i Suso zakończyła się stratą.

12
    Zdecydowanie dłużej utrzymują się w posiadaniu futbolówki podopieczni Sarriego, ale nie zdołali oni jeszcze stworzyć zagrożenia pod bramką gości.
    Pięknie prezentuje się obiekt SSC Napoli:

13
    Kapitalną okazję na otwarcie wyniku mieli gospodarze! Insigne świetnie centrował z narożnika pola karnego w kierunku wbiegającego Jose Callejóna! Hiszpan uderzył głową z ostrego kąta i na raty interweniuje Donnarumma!

14
    Bardzo wysoko zawieszone dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu gospodarzy. Wszystko ładnym strzałem głową wykańczał Raul Albiol, ale chybił celu.

15
    Kwadrans tego spotkania już za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy remis, ale coraz groźniej jest pod bramką Donnarummy.
    15. Gianluigi Donnarumma broni strzał głową Callejóna:

15
    Znowu szczęście uśmiechnęło się do podopiecznych Montelli. Skiksował podczas próby uderzenia z woleja Marek Hamsik.

16
    Bonucci bardzo ryzykownym wślizgiem atakował rywala w polu karnym, ale na jego szczęście trafił czysto w piłkę. Swoją okazję z kolei miał Mertens.

17
    Kessie doznał groźnie wyglądającego urazu. Wszystko to wskutek niezbyt fortunnego upadku Hamsika. Ciężko stwierdzić czy kapitan Napoli celowo kopnął w trakcie upadku na murawę swojego przeciwnika.

18
    W dalszym ciągu gracz AC Milan nie podnosi się z murawy. Służby medyczne w dalszym ciągu starają się pozbierać zawodnika gości.

19
    Po dłuższej przerwie w końcu wracamy do gry. Za moment grę od rzutu wolnego wznowią miejscowi piłkarze. Finalnie delikatne wrzucenie Mertensa nie dotarło do wbiegającego partnera.
    Callejón miał najlepszą okazję dla gospodarzy:

20
    AC Milan stara się w końcu wyprowadzić swoją pierwszą ofensywną akcję w tym spotkaniu. Dobrze jednak w defensywie ustawiają się gracze SSC Napoli.

21
    Na ofsajdzie znalazł się w tej sytuacji Locatelli. Gracze Sarriego już szykują się do wznowienia gry od rzutu wolnego pośredniego.

22
    Dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych rozpoczął Piotr Zieliński. Liczymy jednak, że po przerwie Polak zamelduje się na murawie.

23
    Kolejna ofensywna akcja na lewym skrzydle Mario Rui. Jego kąśliwe dośrodkowanie tym razem bez trudu wyłapał Donnarumma.

24
    Goście starają się teraz przez dłuższy czas utrzymać w posiadaniu futbolówki. Gospodarze z kolei zastosowali wyższe podejście pressingiem.

25
    Bonucci szukał tym razem dalekim zagraniem wychodzącego na pozycję Suso, ale w odpowiednim momencie interweniuje Koulibaly.

26
    Dries Mertens oddaje swój pierwszy strzał w tym meczu. Próba Belga była jednak zbyt słaba i pewnie futbolówkę wyłapał Donnarumma.

27
    Kibice zgromadzeni na stadionie San Paolo głośno gwiżdżą, gdyż przez dłuższy czas w posiadaniu piłki są przyjezdni piłkarze. Finalnie wszystko niecelnym strzałem finalizuje Suso.

28
    Najwięcej zamieszania w ofensywie AC Milan sprawia dzisiaj Suso. Kolejna szybka akcja Hiszpana kończy się uderzeniem w krótki róg bramki i dobrą interwencją Reiny.

29
    Allan ładnie podłączył się do ofensywnej akcji gospodarzy. Po szybkiej wymianie podań uderzył on po ziemi z dwudziestego metra, ale trafił wprost w bramkarza.

30
    Za nami już pół godziny tej rywalizacji. W dalszym ciągu czekamy na pierwsze trafienia w meczu rozgrywanym na stadionie San Paolo.
    30. Płaskie uderzenie Allana:

31
    Odważniejszy pressing przyjezdnych piłkarzy. Nie przyniósł on jednak zamierzonego efektu. Gospodarze wyszli z akcją na lewym skrzydle i ostrą centrę z linii końcowej wybija Donnarumma.

32
    Kolejna niezła akcja gospodarzy. Insigne ładnie wypatrzył przed polem karnym jednego z partnerów, a ten huknął zza pola karnego. Broni świetnie golkiper gości.

33
    Piłka wpadła do siatki przyjezdnego zespołu! Piłkę do siatki skierował gracz gospodarzy, ale chwilę wcześniej zdaniem sędziego asystenta był on na minimalnym ofsajdzie.

34
    Gol dla Napoli!
    Strzelcem bramki LORENZO INSIGNE.

Ależ zaskakująca sytuacja! Insigne otrzymał świetne podanie na wolne pole od jednego z partnerów i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości! Sędzia liniowy wskazał jednak spalonego. Po chwili sędzia główny zasygnalizował użycie VAR i uznał gola!
    34. Lorenzo Insigne (NEA) - 1:0

36
    Teraz z pewnością łatwiej będzie się grało miejscowym piłkarzom. Gracze z Mediolanu będą musieli się jeszcze bardziej otworzyć.

37
    Suso schodzi chwilowo z boiska po doznaniu drobnego urazu. Niebawem jednak powinien on wrócić na pole gry.
    Insigne zdobywa pierwszego gola w meczu:

38
    Cały czas kolejnej bramki szukają miejscowi piłkarze. Podopieczni Montelli w dalszym ciągu nie zdołali sprawdzić formy golkipera Napoli.

40
    To już ostatnie fragmenty pierwszej odsłony tego spotkania. Zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia ma póki co Maurizio Sarri.

41
    Do wybitej piłki dopadł na 25. metrze Jorginho. Pomocnik gospodarzy fatalnie uderzył jednak z prostego podbicia.

42
    Bardzo dużo uderzeń oddają dzisiaj miejscowi piłkarze. Kolejna próba Insigne ląduje jednak w rękach dobrze dysponowanego Donnarummy.

43
    Kompletnie niewidoczny jest w tym meczu Bonaventura. Zawodnik ten jest jednym z bardziej kreatywnych piłkarzy ekipy z Mediolanu.

44
    To już ostatnia minuta regulaminowego czasu trwania pierwszej odsłony meczu. Wszystko wskazuje na to, że z jednobramkowym prowadzeniem na przerwę zejdą podopieczni Sarriego.

45
    Tym razem do Hysaj ładnie włączył się do ofensywnej akcji. Finalnie jednak podanie w pole karne zatrzymał Kessie.

45
    Zakotłowało się teraz w szesnastce gości. Donnarumma w ostatniej chwili odważnym wyjściem zgarnął piłkę znad głowy jednego z graczy Napoli.

45+1
    Daniele Doveri zdecydował się doliczyć do pierwszej odsłony tego spotkania aż trzy dodatkowe minuty.

45+2
    Kompletnie nie kleją się akcje AC Milan. Wymieniają Rossoneri piłkę w środkowej strefie boiska, ale nie potrafią wypracować sobie pozycji strzeleckiej.

45+2
    Ależ okazję na gola mieli gospodarze! Insigne otrzymał idealne podanie na wolnym polu i w sytuacji sam na sam trafił w słupek! Sędzia liniowy wskazał jednak spalonego.

45+2
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Suso, na boisku pojawia się André Silva.

45+3
    Piękna akcja gospodarzy na koniec tej części meczu! Insigne technicznie przymierzył z lewego skrzydła, a jedną ręką świetną paradą wybił futbolówkę Donnarumma!

45+4

To już koniec pierwszej odsłony tego meczu. SSC Napoli prowadzi 1:0 z AC Milanem po trafieniu Lorenzo Insigne. Gospodarze są zdecydowanie stroną dominującą w tym spotkaniu i stworzyli sobie zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych. Gdyby nie dobra forma Donnarummy to prowadzenie miejscowego teamu byłoby zdecydowanie wyższe. Montella musi teraz wstrząsnąć swoimi podopiecznymi w szatni. Rossoneri praktycznie ani razu nie zagrozili jeszcze bramce Reiny i jeśli myślą o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej, to muszą zmienić tą statystykę. Wracamy do gry za kilkanaście minut!
    Napoli prowadzi do przerwy:

46

47
    Wracamy już do gry. Drugą odsłonę od środka boiska rozpoczynają przyjezdni piłkarze. Montella w przerwie nie dokonał żadnej zmiany.

48
    Rossoneri po przerwie starają się przez dłuższy czas utrzymywać w posiadaniu piłki. Finalnie po długim zagraniu na prawe skrzydło na ofsajdzie znalazł się Borini.

48
    Donnarumma znowu ratuje swój team. Wybronił on uderzenie z bliskiej odległości najlepszego strzelca Napoli Driesa Mertensa.

49
    Kalinić był faulowany w tej sytuacji przez jednego z graczy gospodarzy. Tym samym grę od rzutu wolnego wznowią niebawem goście.

50
    Szybka akcja na lewej stronie boiska Bonaventury kończy się jednak zdecydowanie zbyt delikatnym wrzuceniem piłki w pole karne.
    50. Donnarumma broni strzał Mertensa:

51
    Hamsik otrzymał podanie w polu karnym i zdecydował się bez zastanowienia uderzyć w dalszy róg bramki. Donnarumma sparował futbolówkę przed siebie, ale nie miał kto dobić jej do siatki.

52
    W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Goście próbują konstruować szybsze akcje w ataku pozycyjnym, ale bez większego skutku.

53
    Bardzo dobrze w odbiorze zagrał teraz Koulibaly i podłączył się do ofensywnej akcji. Później poradził on sobie w szesnastce rywali z Kessie, ale niecelnie dogrywał na szesnasty metr do partnera z drużyny.

54
    Andre Silva nie zdołał opanować piłki po zbyt słabym dograniu od jednego z partnerów, a chwilę później faulował Jorginho.

55
    Ależ zakręcił się w tym momencie Andre Silva. Początkowo dobrze dryblował między rywalami, ale później fatalnie dogrywał w prostej sytuacji do Kalinicia.

56
    Na murawie leży teraz Fabio Borini. Włoch jednak dość szybko się pozbierał i nie była nawet konieczna pomoc służb medycznych.

57
    Kessie rozrzucił akcję Rossonerich na prawe skrzydło. Tam bez zastanowienia szybko centruje Borini i radzą sobie ostatecznie defensorzy Napoli.

58
    Spora liczba graczy rezerwowych obu drużyn jest w trakcie rozgrzewki. Niebawem możemy spodziewać się kolejnych zmian.

59
    Mertens spróbował sprytnym zagraniem uruchomić wychodzącego na pozycję Callejóna, ale były gracz Realu Madryt nie opanował futbolówki.

60
    Romagnoli bardzo wysoko zawiesił dośrodkowanie z lewego skrzydła i bez najmniejszych problemów wybija piłkę głową Koulibaly.

61
    Za nami już godzina tego spotkania. W dalszym ciągu utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie graczy Maurizio Sarriego.

62
    Borini centruje piłkę w pełnym biegu z prawego skrzydła, ale nie zdążył zamknąć akcji nadbiegający Kalinić.

63
    Po przerwie gra jest zdecydowanie bardziej wyrównana. AC Milan przyspieszył nieco rozgrywanie swoich akcji i zbliża się pod szesnastkę gospodarzy.
    Raul Albiol jest w dobrej dyspozycji:

64
    Bonaventura miał sporo miejsca na lewej strpnie boiska, ale niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił później futbolówkę.

65
    Gotowy do wejścia na boisko jest już Maggio. Zmieni on najprawdopodobniej zmęczonego już nieco Mario Rui.

66
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Mário Rui, na boisku pojawia się Christian Maggio.

67
    SSC Napoli cofnęło się całym zespołem na własną połowę boiska. Nieźle teraz swoje akcje wyprowadzają przyjezdni piłkarze. Zablokowany został w tej sytuacji Kessie.

68
    Callejón wyprowadza szybki kontratak Napoli. W ostatnim momencie zdołał jednak zatrzymać piłkę na wślizgu defensor gości.

69
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Marek Hamšík, na boisku pojawia się Piotr Zieliński.

70
    Polak pojawił się na boisku w ostatnich dwudziestu minutach. Liczymy na dobre akcje w wykonaniu naszego rodaka.
    Polski pomocnik zameldował się na boisku:

71
    Bonaventura ładnym balansem ciała nawinął rywala. Później kolejny już raz w tym meczu nie popisał się na skrzydle Andre Silva.

72
    Bardzo dziwna decyzja Leonadro Bonucciego. Zdecydował się na uderzenie niemal z połowy boiska, które nie miało szans zaskoczyć Reiny.

73
    Strzelcem bramki PIOTR ZIELIŃSKI.

Polak chwilę po wejściu na boisko wpisuje się na listę strzelców! Piotr Zieliński otrzymał idealne podanie od Mertensa za linię obrony rywali i strzałem między nogami bramkarza podwyższył prowadzenie SSC Napoli! Jest to trzecie trafienie polskiego pomocnika w obecnym sezonie Serie A.
    73. Piotr Zieliński (NEA) - 2:0

75
    Goście starają się jeszcze wrócić do gry. Andre Silva i Kalinić spróbowali zagrozić bramce rywali, ale bez skutku. Pogubiła się jeszcze defensywa gospodarzy w tej sytuacji i dość przypadkowo piłka trafiła w rękę Koulibaly'ego w polu karnym.

76
    Upływają kolejne minuty tego spotkania. Raczej nic nie jest już w stanie odebrać kompletu punktów podopiecznym Sarriego.

77
    Na potężne uderzenie z trzydziestego metra zdecydował się Bonaventura! Nie ryzykował w tej sytuacji Reina i bezpiecznie wybił futbolówkę na korner!

77
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Fabio Borini, na boisku pojawia się Ignazio Abate.
    Piotr Zieliński!

79
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi José Callejón, na boisku pojawia się Marko Rog.

80
    Gospodarze wyraźnie skupili się teraz na uważnej grze w defensywie i wypatrują okazji do wyjścia z szybkim kontratakiem.

81
    Kessie posyła bardzo dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła. Najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Kalinić, ale uderzył głową wprost w Reine.

82
    Gracze Montelli ruszają do zdecydowanych ataków. To już tylko niespełna dziesięć minut do końca tego spotkania.

83
    Nie zdobywają terenu przyjezdni piłkarze podczas konstruowania ataku pozycyjnego. Bardzo umiejętnie bronią się gospodarze w tym meczu.

84
    Króluje dzisiaj wyraźnie w powietrznych pojedynkach Koulibaly. Defensor gospodarzy znowu skutecznie interweniuje we własnym polu karnym.

85
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Riccardo Montolivo, na boisku pojawia się Lucas Biglia.

86
    Umiejętnie teraz Hysaj wywalczył rzut wolny na własnej połowie boiska. Napoli w efekcie za moment wznowi grę od stałego fragmentu gry.

87
    Rossoneri w ostatnich minutach nawet nie zbliżają się do pola karnego gospodarzy. Teraz upiekło się wyraźnie gościom. Piłkę stracił gracz tego teamu przy własnej szesnastce, ale Mertens był później na ofsajdzie.

88
    Gracze Sarriego podeszli do wysokiego pressingu i zmusili rywali do błędu. Chwilę później zakotłowało się nieco w szesnastce gospodarzy, ale dobrze poradzili sobie defensorzy SSC Napoli.

89
    To już ostatnie fragmenty tego spotkania. Wszystko wskazuje na to, że gospodarze utrzymają pierwsze miejsce w tabeli Serie A.

90
    Biglia nieźle wrzucał piłkę z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Finalnie nie zdołał jednak dojść do strzału głową Kalinić.

90+1
    Abate fatalnie przyjmował piłkę przy linii bocznej boiska i od autu za moment grę wznowią gospodarze. Sędzia doliczył do tego meczu trzy minuty.

90+1
    Gol dla Milanu!
    Strzelcem bramki ALESSIO ROMAGNOLI.

Ależ bramka w samej końcówce tej rywalizacji! Romagnoli pięknie złożył się do uderzenia z woleja i piłka wpadła idealnie w róg bramki gospodarzy! Reina nie miał w tej sytuacji nic do powiedzenia! Zapowiada się kapitalna końcówka!
    90+1. Alessio Romagnoli (ACM) - 2:1

90+3
    Wszystko wskazuje na to, że takim, wynikiem zakończy się to spotkanie. AC Milan stara się jeszcze w ostatnich sekundach stworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy.

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Allan (SSC Napoli). Otrzymał on napomnienie za protesty.

90+5
    Biglia zdecydowanie zbyt mocno centruje ze stałego fragmentu gry i piłka wychodzi za linię końcową boiska.

90+5
    Żółtą kartkę otrzymuje Raúl Albiol (SSC Napoli). Również on trafił do notesu sędziowskiego za protesty.

90+5

Za nami już to niezwykle ciekawe spotkanie na San Paolo w Neapolu. Miejscowy team wygrywa ostatecznie 2:1 z AC Milanem. Spotkanie wbrew pozorom było raczej jednostronnym widowiskiem i przebiegało pod dyktando graczy Maurizio Sarriego. Goście jednak w końcówce zdołali zaliczyć kontaktowe trafienie i powalczyli jeszcze o choćby jedno oczko. Nie udała im się jednak ta sztuka. Warto odnotować, że drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Zieliński, dla którego było to trzecie trafienie w obecnym sezonie.
    Napoli zgarnia trzy punkty:

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (22:44:26)

Dawid Czempisz

Gole: 34. L. Insigne, 73. P. Zieliński – 90+1. A. Romagnoli

Kartki:   90+4. Allan (NEA), 90+5. Albiol (NEA) – 5. Borini (ACM)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 3:1. Spalone: 4:2. Foule: 17:7.
    SSC Napoli: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui (66. Ch. Maggio) – Allan, Jorginho, Hamšík (C) (69. P. Zieliński) – Callejón (79. Rog), D. Mertens, L. Insigne.
    Zmiany: Rafael, Sepe – Ch. Maggio, Giaccherini, Nikola Maksimović, P. Zieliński, Chiricheş, Rog, Ounas, Diawara.

AC Milan: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), A. Romagnoli – Borini (77. Abate), Kessié, Montolivo (85. Biglia), Bonaventura – Suso (45+2. André Silva), Locatelli – N. Kalinić.
    Zmiany: Storari, An. Donnarumma – J. Mauri, André Silva, Abate, C. Zapata, Biglia, Gabbia, Antonelli, Ricardo Rodríguez, Cutrone.

Techniczny: Marco Di Bello