Azoty – Team Tvis 30:27 (koniec) | Gwardia – RD Koper 30:25 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
30:25 (17:12)
RD Koper 2013
Sobota 18.11.2017, 19:00 • HWS "Okrąglak" • Puchar EHF • 3 runda kwalifikacyjna

Cóż to było za spotkanie! Nieprawdopodobny doping w opolskim Okrąglaku poniósł Gwardię do bardzo cennego zwycięstwa 30:25 nad słoweńskim RD Koper 2013. W drugiej połowie obudził się Patryk Mauer i zaprezentował niesamowitą skuteczność w rzutach karnych, co w połączeniu z nieprawdopodobną dyspozycją Malchera, dało Gwardzistom pewną wygraną nad liderem ligi słoweńskiej. Czy 5 bramek przewagi wystarczy przed rewanżem i Gwardia awansuje do fazy grupowej Pucharu EHF? Przekonamy się już niebawem, a tymczasem dziękujemy za ten cudowny wieczór i wspólnie przeżywane emocje, zapraszając na kolejne relacje. (20:33:57)

Koniec meczu. (30:25)

60
    Wolny dla RD Koper, ale prosto w mur opolan. Koniec meczu! (30:25)

59
    Tarcijonas schodzi na ławkę kar... tuż po ostatnim gwizdku. Dziwna decyzja sędziego. (30:25)

59
    Malcher po raz kolejny! (30:25)
    59
    Mauer ze skrzydła!!! (30:25)

58
    Gramy bez bramkarza. Trener Kuptel prosi o czas, do końca minuta i 5 sekund. (29:25)