Carolina – NY Islanders | 4:2 (koniec) | | | Detroit – Colorado | 3:4 (po dogrywce) | | | NY Rangers – Ottawa | 3:0 (koniec) |
Vegas – Los Angeles | 4:2 (koniec) | | | Anaheim – Florida | 3:2 (koniec) |
Chabarowsk – Din. Mińsk | 3:2 (po dogrywce) | | | Władywostok – Jarosław | 0:2 (koniec) | | | Novosibirsk – Barys | 4:0 (koniec) |
Czerepowiec – Toljatti | 5:4 (2:0 po rz. karnych) | | | Bars – Omsk | 3:4 (0:1 po rz. karnych) | | | Niżny Nowogród – Magnitogorsk | 2:1 (po dogrywce) |
finał
Admirał Władywostok
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
Lokomotiw Jarosław
53:25
|
Kara dla Admirał Władywostok (Ivan Miščenko – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
53:05
|
Kara dla Admirał Władywostok (James Wright – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
53:05
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Ilja Ljubuškin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
44:45
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Petri Kontiola – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
36:05
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Maxime Talbot – Kara meczu, niesportowe zachowanie).
|
|
31:11
|
Kara dla Admirał Władywostok (Vladimir Tkačov – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
26:58
|
Kara dla Admirał Władywostok (Samvel Mnacjan – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję).
|
|
19:46
|
Kara dla Admirał Władywostok (Maxim Kazakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
10:36
|
Kara dla Admirał Władywostok (Samvel Mnacjan – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
10:36
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Maxime Talbot – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
10:36
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Maxime Talbot – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję).
|
|
06:33
|
Kara dla Admirał Władywostok (Konstantin Glazačev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
32. Kontiola (Kozun), 60. Averin
Sędziowie: Naumov, Fraňo – Zacharov, Sysujev
Widownia: 3 481
Spudłowany karny!:
Admirał Władywostok:
Nalimov (Bobkov) – Volčenkov (C), Blum (A), N. Gluchov, Mnacjan, Miščenko, S. Iljin, Sergejenko – Wright, Sabolič, Krasnoslobodcev – Tkačov, Alexandrov, Sajustov (A) – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Glazačev, Manukjan, Fiščenko.
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Rafikov, Kutuzov, Koledov – Talbot (A), Kozun, Kontiola – Apalkov, Averin (A), Mosaljov – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Lugin, Ivanov, Loktionov – Kadějkin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Lokomotiw Jarosław: Sudnicin (Konovalov) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Rafikov, Kutuzov, Koledov – Talbot (A), Kozun, Kontiola – Apalkov, Averin (A), Mosaljov – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Lugin, Ivanov, Loktionov – Kadějkin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Naumov, Fraňo – Zacharov, Sysujev
Widownia: 3 481