Rekord – AZS Gdańsk 14:4 (koniec) | Piast – Szczecin 1:1 (koniec)
Piast Gliwice
1:1 (0:0)
Pogoń '04 Szczecin
Środa 22.11.2017, 20:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 7

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (21:37:55)

Mecz ostatecznie kończy się wynikiem remisowym. Po ostatnim gwizdku sędziego gospodarze zgłaszali jeszcze swoje pretensje do sędziego, ale już nic to nie zmieni. Gola dla Piasta Gliwice zdobył dzisiaj Przemysław Dewucki. Z kolei trafienie dla gości zdobył ładnym strzałem z rzutu wolnego Artur Jurczak. Z całą pewnością oba teamy stać na to, aby w tym sezonie powalczyć o górną połówkę ligowej tabeli.

40:00
    Żółtą kartkę otrzymuje Dewucki (Piast Gliwice).

39:30
    Do końca spotkania pozostało już jedynie pół minuty. Piast Gliwice nadal szuka swoich okazji do zdobycia bramki. Bonifacio starał się w tej sytuacji wymusić rzut wolny.

39:00
    W ostatniej minucie Piast Gliwice zdecydował się na grę z lotnym bramkarzem. Po stracie piłki gracze Portowców uderzali do pustej bramki z własnej połowy, ale minimalnie chybili celu.

38:21
    Później wydawało się, że Maćkiewicz był jeszcze faulowany tuż za linią pola karnego, ale sędziowie puścili grę.

38:13
    Ależ interwencja Michała Widucha! Golkiper Piasta Gliwice wyszedł daleko z bramki i wybronił przedłużony rzut karny!

38:12
    Będzie przedłużony rzut karny dla przyjezdnego zespołu!

38:00
    Wszystko wskazuje na to, że trener Klaudiusz Hirsch nie zdecyduje się na zastosowanie taktyki z lotnym bramkarzem. Piąte przewinienie zanotowali również gospodarze.

37:40
    Timeout dla gospodarzy.

37:05
    Niespełna trzy minuty pozostały do zakończenia tego spotkania. W dalszym ciągu utrzymuje się remis, choć z pewnością oba teamy powalczą jeszcze o pełną pulę.

36:47
    W dalszym ciągu Piast Gliwice ma na koncie cztery przewinienia, a goście ze Szczecina już pięć.

36:09
    Fernandes Amorim miał cudowną szansę na zdobycie bramki! Jego uderzenie w róg bramki z linii pola karnego wybronił rękami golkiper gospodarzy!

35:45
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tego meczu. Zdecydowanie to graczom Hirscha będzie bardziej zależeć na walce o trzy punkty.

35:02
    Gepert wyprowadzał kontrę jeden na jednego ze Zbigniewem Mirgą. Ostatecznie górą był defensor Piasta Gliwice.

34:21
    Krzysztof Piskorz kąśliwie przymierzył z prawego skrzydła. Sparował piłkę przed siebie Szklarz, ale nie wykorzystał tego Bonifacio.

34:05
    Bardzo ładnie huknął w tej sytuacji zza pola karnego Szadurski. Piłka finalnie przeleciała kilkanaście centymetrów obok bramki gości.