Clearex – Szczecin 5:3 (koniec) | Wieliczka – AZS UŚ 4:1 (koniec) | Słomniki – Jagiellonia 4:2 (koniec)
MKF Solne Miasto Wieliczka
4:1 (0:0)
AZS UŚ Katowice
Sobota 25.11.2017, 18:00 • Solne Miasto Wieliczka • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 9

Druga połowa spotkania pokazała, że obie drużyny potrafią stworzyć ciekawe widowisko. Gospodarze po kilku minutach prowadzili dwoma bramkami, a goście nie byli w stanie odpowiedzieć. Po trzecim trafieniu wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty, lecz goście nie ustawali w atakach. W końcu zdobyli gola, który zachęcił ich do walki do końca. Ostatecznie bramka Przybyła uspokoiła sytuację i pozwolił gospodarzom cieszyć się z drugiego ligowego zwycięstwa. (19:51:37)

39:00
    Ostatnia minuta meczu.

38:00
    Gol dla MKS-u Solne Miasto Wieliczka!
    Strzelcem bramki WOJCIECH PRZYBYŁ. Kilka sekund przed strzałem Przybyła swoją szansę miał Musiał, ale Dworzecki obronił. Piłka po interwencji spadła pod nogi Przybyła, który mocnym uderzeniem z własnej połowy skierował piłkę do bramki gości.

36:45
    Obustronne kontrataki. Każda ze stron stara się zdobyć bramkę.

35:43
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Strzelcem bramki TOMASZ SZCZUREK. Mocny strzał z dystansu trafia do siatki.

33:40
    Strzelcem bramki MICHAŁ SKÓRSKI. Szybka kontra gospodarzy i mamy trzeciego gola dla Solnego Miasta.

32:44
    Goście zdecydowanie przeważają, ale nie potrafią się zbliżyć do pola bramkowego gospodarzy.

31:27
    Piąty faul po stronie gospodarzy.

30:00
    Ostatnie dziesięć minut do zakończenia spotkania. Obie drużyny mają po cztery faule na swoim koncie.

29:37
    Wojtyna uderzył z dystansu, ale obok bramki.

28:41
    Świetna akcja w wykonaniu gości. Szczurek stanął oko w oko z Dworzeckim, który raz jeszcze ratuje swój zespół przed utratą bramki.

27:45
    Kmiecik był w sytuacji sam na sam, ale Dworzecki kapitalnie interweniował nogami.

26:10
    Trzy przewinienia na koncie gospodarzy. Dwa po stronie gości.

26:10
    Żółtą kartkę otrzymuje Cebula (MKF Solne Miasto Wieliczka).

25:48
    Gospodarze ustawieni w głębokiej defensywie. Goście są zmuszeni do gry w ataku pozycyjnym.

25:36
    Wojtyna uderzył z dystansu, ale niecelnie.

24:45
    Dwa gole i spotkanie wygląda inaczej. Goście bezradni.

23:10
    Strzelcem bramki PAWEŁ HADY. Strzał z bliskiej odległości.

22:37
    Strzelcem bramki PAWEŁ HADY. Akcja prawym skrzydłem Przybyła, który zagrywa do środka. Piłka mija bramkarza, a Hady leżąc kieruje piłkę do siatki.

21:19
    Obie strony mają po jednym przewinieniu na koncie.

20:50
    Przybył faulowany przez Wojtyna. Rzut wolny bez historii.

20:50
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojtyna (AZS UŚ Katowice).

21

Zaraz zaczynamy.

Za nami pierwsza połowa bez wielkich zdarzeń. Czekamy na drugą połowę a, bo też każda ze stron ma powody, aby walczyć o trzy punkty.

20

19:00
    Ostatnia minuta pierwszej połowy.

17:37
    Rzut wolny dla gości po faulu Hadego. Uderzenie Szczurka z wolnego trafia tuż obok słupka.

17:37

17:37
    Żółtą kartkę otrzymuje Hady (MKF Solne Miasto Wieliczka).

17:20
    Seria rzutów z autu i strzałów w wykonaniu gospodarzy. Bez efektu bramkowego.

16:25
    Timeout dla gospodarzy.

15:38
    Trzecie przewinienie na koncie gospodarzy.

14:51
    Lekki uderzył z dystansu po przechwycie, ale wyjątkowo niecelnie.

13:50
    Nic się nie zmieniło. Nadal gra toczy się na środku parkietu.

12:45
    Długi okres wymiany piłki między graczami gości. Tempo nieco spadło.

11:35
    Cygnarowski był bliski szczęścia, ale nic z tego nie wyszło. Korner dla gości.

10:19
    Przybył pokazał swoją szybkość i siłę. Zawodnik gospodarzy przepychnął dwóch graczy gości i stworzył szansę dla swojego kolegi. Bednarczyk interweniował na przedpolu.

10:05
    Jasiński sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Dworzecki broni.

10:00
    Przed nami kolejne dziesięć minut pierwszej połowy.

08:59
    Hewlik strzela z dystansu obok bramki.

08:45
    Okres gry w środku parkietu. Żadna ze stron nie ma wyraźnej przewagi.

06:38
    Pękała sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Dworzecki broni.

05:30
    Drugie przewinienie na koncie gospodarzy.

04:55
    Suchan uderzył po efektownym rajdzie. Dobra interwencja bramkarza gości.