Losowanie grup MŚ | (koniec) |
PŚ w Niżnym Tagile: Kwalifikacje | Markus Eisenbichler (GER) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Niżnym Tagile: Kwalifikacje
Markus Eisenbichler (GER)
(Forfang, Paschke)
Jarosław Kowalski
Wyniki kwalifikacji
1. Markus Eisenbichler 143.5p (133,5)
2. Johann Andre Forfang 141.4p (132)
3. Pius Paschke 141.3p (132,5)
4. Richard Freitag 141.2p (131,5)
5. Kamil Stoch 140.7p (131)
6. Stefan Kraft 140.6p (130)
7. Dawid Kubacki 139.7p (130)
8. Anders Fannemel 139.1p (135)
9. Jernej Damjan 138.8p (130)
10. Andreas Wellinger 138.5 (129)
...............
18. Maciej Kot 132.9p (129,5)
22. Piotr Żyła 128.7p (127)
26. Stefan Hula 126.9p (125,5)
31. Jakub Wolny 122.8p (127,5)
Lista startowa
1. Wadim Sziszkin
2. Ilmir Hazetdinow
3. Aleksandr Bażenow
4. Dmitrij Wassiliew
5. Aleksiej Romaszow
6. Marat Żaparow
7. Andreas Alamommo
8. Kevin Bickner
9. Kento Sakuyama
10. Roman Sergiejewicz Trofimow
11. Yukiya Sato
12. Eetu Nousiainen
13. Alex Insam
14. Sabirżan Muminow
15. Masamitsu Ito
16. Yumu Harada
17. Władimir Zografski
18. Michael Glasder
19. Seou Choi
20. Mackenzie Boyd-Clowes
21. Tomas Vancura
22. Anże Lanisek
23. Naoki Nakamura
24. Vincent Descombes Sevoie
25. Viktor Polasek
26. Andreas Schuler
27. Sebastian Colloredo
28. Markus Schiffner
29. Lukas Hlava
30. Robert Kranjec
31. Kilian Peier
32. Vojtech Stursa
33. Timi Zajc
34. Jewgienij Klimow
35. Michaił Nazarow
36. William Rhoads
37. Davide Bresadola
38. Gregor Deschwanden
39. Jakub Wolny
40. Anders Fannemel
41. Manuel Poppinger
42. Michael Hayboeck
43. Denis Korniłow
44. Antti Aalto
45. David Siegel
46. Tilen Bartol
47. Simon Ammann
48. Clemens Aigner
49. Anże Semenić
50. Halvor Egner Granerud
51. Andreas Stjernen
52. Peter Prevc
53. Karl Geiger
54. Maciej Kot
55. Manuel Fettner
56. Pius Paschke
57. Daniel Huber
58. Stefan Hula
59. Stephan Leyhe
60. Robert Johansson
61. Dawid Kubacki
62. Piotr Żyła
63. Markus Eisenbichler
64. Stefan Kraft
65. Andreas Wellinger
66. Richard Freitag
67. Kamil Stoch
68. Johann Andre Forfang
69. Daniel Andre Tande
70. Jernej Damjan
Klasyfikacja Pucharu Świata
1. Junshiro Kobayashi 126
2. Jernej Damjan 100
3. Daniel Andre Tande 95
4. Johann Andre Forfang 93
5. Kamil Stoch 91
6. Richard Freitag 90
7. Andreas Wellinger 89
8. Stefan Kraft 80
9. Markus Eisenbichler 61
10. Piotr Żyła 60
...............
11. Dawid Kubacki 58
14. Stefan Hula 46
18. Maciej Kot 27
36. Jakub Wolny 1
Klasyfikacja Pucharu Narodów
1. Norwegia 1084
2. Niemcy 970
3. Austria 784
4. Polska 783
5. Japonia 649
6. Słowenia 495
7. Szwajcaria 212
8. Rosja 107
9. Finlandia 8
1. Markus Eisenbichler 143.5p (133,5)
2. Johann Andre Forfang 141.4p (132)
3. Pius Paschke 141.3p (132,5)
4. Richard Freitag 141.2p (131,5)
5. Kamil Stoch 140.7p (131)
6. Stefan Kraft 140.6p (130)
7. Dawid Kubacki 139.7p (130)
8. Anders Fannemel 139.1p (135)
9. Jernej Damjan 138.8p (130)
10. Andreas Wellinger 138.5 (129)
...............
18. Maciej Kot 132.9p (129,5)
22. Piotr Żyła 128.7p (127)
26. Stefan Hula 126.9p (125,5)
31. Jakub Wolny 122.8p (127,5)
Lista startowa
1. Wadim Sziszkin
2. Ilmir Hazetdinow
3. Aleksandr Bażenow
4. Dmitrij Wassiliew
5. Aleksiej Romaszow
6. Marat Żaparow
7. Andreas Alamommo
8. Kevin Bickner
9. Kento Sakuyama
10. Roman Sergiejewicz Trofimow
11. Yukiya Sato
12. Eetu Nousiainen
13. Alex Insam
14. Sabirżan Muminow
15. Masamitsu Ito
16. Yumu Harada
17. Władimir Zografski
18. Michael Glasder
19. Seou Choi
20. Mackenzie Boyd-Clowes
21. Tomas Vancura
22. Anże Lanisek
23. Naoki Nakamura
24. Vincent Descombes Sevoie
25. Viktor Polasek
26. Andreas Schuler
27. Sebastian Colloredo
28. Markus Schiffner
29. Lukas Hlava
30. Robert Kranjec
31. Kilian Peier
32. Vojtech Stursa
33. Timi Zajc
34. Jewgienij Klimow
35. Michaił Nazarow
36. William Rhoads
37. Davide Bresadola
38. Gregor Deschwanden
39. Jakub Wolny
40. Anders Fannemel
41. Manuel Poppinger
42. Michael Hayboeck
43. Denis Korniłow
44. Antti Aalto
45. David Siegel
46. Tilen Bartol
47. Simon Ammann
48. Clemens Aigner
49. Anże Semenić
50. Halvor Egner Granerud
51. Andreas Stjernen
52. Peter Prevc
53. Karl Geiger
54. Maciej Kot
55. Manuel Fettner
56. Pius Paschke
57. Daniel Huber
58. Stefan Hula
59. Stephan Leyhe
60. Robert Johansson
61. Dawid Kubacki
62. Piotr Żyła
63. Markus Eisenbichler
64. Stefan Kraft
65. Andreas Wellinger
66. Richard Freitag
67. Kamil Stoch
68. Johann Andre Forfang
69. Daniel Andre Tande
70. Jernej Damjan
Klasyfikacja Pucharu Świata
1. Junshiro Kobayashi 126
2. Jernej Damjan 100
3. Daniel Andre Tande 95
4. Johann Andre Forfang 93
5. Kamil Stoch 91
6. Richard Freitag 90
7. Andreas Wellinger 89
8. Stefan Kraft 80
9. Markus Eisenbichler 61
10. Piotr Żyła 60
...............
11. Dawid Kubacki 58
14. Stefan Hula 46
18. Maciej Kot 27
36. Jakub Wolny 1
Klasyfikacja Pucharu Narodów
1. Norwegia 1084
2. Niemcy 970
3. Austria 784
4. Polska 783
5. Japonia 649
6. Słowenia 495
7. Szwajcaria 212
8. Rosja 107
9. Finlandia 8
1. Markus Eisenbichler 143.5p (133,5)
2. Johann Andre Forfang 141.4p (132)
3. Pius Paschke 141.3p (132,5)
4. Richard Freitag 141.2p (131,5)
5. Kamil Stoch 140.7p (131)
6. Stefan Kraft 140.6p (130)
7. Dawid Kubacki 139.7p (130)
8. Anders Fannemel 139.1p (135)
9. Jernej Damjan 138.8p (130)
10. Andreas Wellinger 138.5 (129)
...............
18. Maciej Kot 132.9p (129,5)
22. Piotr Żyła 128.7p (127)
26. Stefan Hula 126.9p (125,5)
31. Jakub Wolny 122.8p (127,5)
130 metrów Słoweńca na zakończenie kwalifikacji.
127,5 metra kolejnego z Norwegów.
Ładny skok Norwega na 132 metr. Także ma wysokie noty za styl, jest drugi.
Niewielka prędkość na progu Kamila, ale skok bardzo dobry. 131 metrów z wysokimi notami za styl. Jest czwarty z notą 140.7p.
131,5 metra kolejnego z Niemców.
Niemiec ląduje na 129 metrze.
Niemal bezwietrzne warunki przy skoku Krafta. 131 metrów i trzecia lokata.
Niemiec uzyskuje 133,5 metra. Prowadzi z notą 143.5p.
Spokojny awans Piotrka po skoku na 127 metr. 128.7p.
Daleki skok Dawida, 130 metrów z niewielkim wiatrem w plecy. Jest drugi z notą 139.7p.!
124 metry Norwega, ma awans.
131 metrów Niemca, czwarta lokata.