FC Toruń – Szczecin 7:1 (koniec) | Jagiellonia – AZS Gdańsk 6:3 (koniec) | AZS UŚ – Clearex 2:4 (koniec)
Zduńska Wola – Słomniki 3:1 (koniec) | Piast – Rekord 2:9 (koniec)
FC Toruń
7:1 (5:1)
Pogoń '04 Szczecin
Piątek 01.12.2017, 19:00 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 10

Koniec jednostronnego pojedynku w Toruniu! Gospodarze połowę roboty zrobili przed przerwą, a w drugiej odsłonie spokojnie kontrolowali sytuację. Ostatecznie FC Toruń zwycięża z Pogonią aż 7:1. Dziękuję za uwagę! (20:39:02)

40:00

39:44
    Jeszcze walczą o honorowe trafienie przyjezdni, ale niewiele z tego wynika.

38:52
    Zupełnie nieudane uderzenie Czyszka po kolejnym rzucie rożnym dla drużyny z Torunia.

37:52
    Gol dla FC Toruń!

Nie odpuszczają rywalom gospodarze! Po wystawieniu piłki z rzutu rożnego strzałem z dystansu umieścił piłkę w siatce MATEUSZ WASZAK!

37:47
    Znakomity przerzut piłki Elsnera do Mikołajewicza, ale ten przegrywa pojedynek ze Szklarzem!

36:22
    Minimalnie spudłował Wojciechowski po dwójkowej akcji z Mikołajewiczem!

35:05
    Mikołąjewicz przejął piłkę na dziesiątym metru, ale zbyt dużo wagi przyłożył do mocy uderzenia i wyraźnie spudłował.

34:45
    Przytomnie zastawił piłkę ciałem Morozov. Od bramki zaczyna Neagu.

33:45
    Zaostrzyła nam się gra w Toruniu. Tym razem w starciu z rywalem ucierpiał Karol Czyszek.

33:29
    Spóźniona interwencja Jakubiaka, który zostaje ukarany żółtym kartonikiem. Ucierpiał Mrówczyński.

33:19
    O czas poprosił Łukasz Żebrowski.

31:45
    Faule: 3:2.

31:13
    Ewidentny faul Wojciechowskiego, który podciął rozpędzonego rywala w środku pola. Arbiter sięga po żółtą kartkę, choć tak naprawdę nie skrzywdziłby nikogo, dając czerwoną.

30:58
    Mikołajewicz w ostatniej chwili uprzedzony przez jednego z zawodników Pogoni. Korner dla torunian.

30:00
    Jurczak podciął piłkę i przelobował Neagu, jednak futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

29:51
    Mocne uderzenie Karola Czyszka z lewej flanki, ale precyzji zabrakło.

29:05
    Faule: 2:0.

28:08
    Groźna kontra szczecinian, ale strzał Maćkiewicza bardzo dobrze broni Neagu.

Gole: 3. Mikołajewicz, 8. Mikołajewicz, 14. Kriezel, 16. Mikołajewicz, 20. Kriezel, 21. Mikołajewicz, 38. Waszak – 1. Jakubiak

Kartki:   32. Wojciechowski (TOR) – 34. Jakubiak (SZC)