27 25 25
Trefl Proxima Kraków
0
25 18 16
Poniedziałek 04.12.2017, 18:00 • Arena Legionowo, Legionowo • Tauron Liga • 9. kolejka

0:0
    To już tyle z Legionowa oraz ósmej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Życzę Państwu dobrego wieczoru. (19:50:04)

0:0
    To była dopiero druga wygrana Legionovii w tym sezonie. Dzięki niej legionowianki przesuwają się na 12. miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet i są już tuż za dzisiejszymi rywalkami. Trefl Proxima pozostaje na jedenastej pozycji z siedmioma punktami na koncie.

0:0
    Zawodniczki Trefla Proximy rozpoczęły to spotkanie na powierzchni, ale z każdą minutą schodziły na dno. Początek pierwszego seta zapowiadał zdecydowaną wygraną krakowianek, w końcu prowadziły 5:0, ale legionowianki nie poddały się i pomimo wydawałoby się beznadziejnej pozycji startowej wygrały pierwszą partię. Potem zadziałał efekt domina – drugi set to mnóstwo błędów siatkarek trenera trenera Chiappiniego. W trzecim natomiast zawodniczki Trefla były już jakby gdzie indziej, popełniały szkolne błędy, a grająca dzisiaj świetnie Legionovia po prostu zdeklasowała rywalki. Brawa dla debiutującego w dzisiejszym spotkaniu trenera Olenderka, brawa dla legionowianek.

0:0
    Małgorzata Jasek wybrana MVP tego spotkania.

25:16
    Trzeci set skończony.

25:16
    Jasek po bloku i koniec! Ogromna radość siatkarek Legionovii!

24:16
    Trener Olenderek prosi o czas, bo muszą to jeszcze wykończyć gospodynie.

24:16
    Talas uderza po skosie i mamy kolejny, trzeci z rzędu punkt dla krakowskiej drużyny.

24:15
    Paszke zablokowała Damaske.

24:14
    Jeszcze jakoś przebiła piłkę Talas.

24:13
    Damaske atakuje po bloku i co? Match ball!

23:13
    Łukasik po bloku zdobywa punkt dla zespołu z Krakowa.

23:12
    Clement serwuje na aut.

22:12
    Przesadziła teraz Mielczarek. Nie wiem co się musi stać, żeby Legionovia nie wygrała tego spotkania.