Polska – Gruzj 3:1 (koniec)
Polska
3:1 (0:0)
Gruzj
Wtorek 05.12.2017, 18:05 • Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa • Reprezentacja Polski • Runda 2

Dziękuje za uwagę i zaprasza na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (19:59:13)

Polacy po raz drugi w przeciągu dwóch dni pokonują w meczu towarzyskim Gruzję, tym razem 3:1. Trzeba odnotować, że był to triumf w pełni zasłużony.

39:55
    Jeszcze na koniec z dalszej odległości uderzył Sebiskveradze, lecz obok bramki.

39:00
    Minuta do końca.

38:55
    Strata Gruzinów i próba uderzenie z własnej połowy na pustą bramkę Mikołajewicza okazała się niecelna!

38:43
    Mocny strzał z dystansu Sebiskveradze poleciał obok bramki. Był po drodze rykoszet i mamy róg dla gości.

37:51
    Długa akcja Gruzinów kończy się niecelnym uderzeniem Toduy. Spokojnie wznawiają grę Polacy.

36:32
    Gol dla Polski!

MIKOŁAJ ZASTAWNIK powalczył o piłkę i jak tylko miał okazję uderzył z własnej połowy.
    Piłka po rykoszecie od jednego z Gruzinów poleciała do pustej bramki!

36:13
    Gruzini grają z lotnym bramkarzem!

36:06
    Timeout dla gości.

35:56
    Lutecki w porę wrócił do obrony i zatrzymał szybką akcję Gruzinów. Przyjezdni szybko odzyskują piłkę.

35:20
    Kolejny strzał na naszą bramkę i ponownie skutecznie interweniuje polski golkiper

35:02
    Kałuża broni uderzenie z dystansu, w ataku goście.

34:56
    Czwarte przewinienie Gruzinów.

33:27
    Gol dla Gruzji!

Szybka odpowiedź gości. ARCHIŁ SEBISKVERADZE miał sporo wolnego miejsca na prawej flance i skorzystał z z tego. Mocny strzał lewą nogą od słupka wpada do bramki.

32:29

Piękna akcja biało-czerwonych! Zagranie na lewo do Mikołajewicza, który od razu zgrywa piłkę do biegnącego prawą stroną TOMASZA LUTECKIEGO a ten uderza mocno z pierwszej piłki do siatki!

32:17
    W krótkim czasie dwie skuteczne interwencje notuje gruziński bramkarz. Polacy dążą do kolejnego gola.