Boston – Columbus | 7:2 (koniec) | | | New Jersey – Anaheim | 5:3 (koniec) | | | Philadelphia – Los Angeles | 1:4 (koniec) |
Colorado – Pittsburgh | 4:2 (koniec) | | | Edmonton – San Jose | 5:3 (koniec) | | | Toronto – Carolina | 8:1 (koniec) |
Jarosław – Sp. Moskwa | 2:1 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Czelabińsk | 3:1 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Din. Mińsk | 2:3 (1:2 po rz. karnych) |
Podolsk – Magnitogorsk | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
koniec po rz. karnych (1:2)
SKA Sankt Petersburg
2:3
(0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HK Dinamo Mińsk
61:00
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jarno Koskiranta – 2 min., uderzanie).
|
|
31:07
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Kalinin – 2 min., uderzanie).
|
|
14:43
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Arťom Volkov – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
23. Kovalčuk (Rundblad, Kalinin), 57. Kovalčuk (Barabanov, Dacjuk) – 29. Skille (Korobov), 51. Korobov (Parfejevec, An. Stěpanov), kar. Skille
Sędziowie: Birin V., Vondar D. – Mikhel A., Minkov A.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Quinton Howden (MIN)
0:0 Nikita Gusev (PET)
2. stan:
0:1 Andrej Stěpanov (MIN)
1:1 Pavel Dacjuk (PET)
3. stan:
1:2 Jack Skille (MIN)
1:2 Ilja Kovalčuk (PET)
4. stan:
1:2 Maxim Parfejevec (MIN)
1:2 Sergej Širokov (PET)
5. stan:
1:2 Justin Fontaine (MIN)
1:2 Patrick Thoresen (PET)
SKA Sankt Petersburg:
Koskinen (Šesťorkin) – Rundblad, Gavrikov, Hersley (C), Chafizullin (A), A. Bělov, J. Jakovlev, Zub, Galeňuk – Kalinin, Dacjuk, Kovalčuk – S. Plotnikov, Šipačov, N. Gusev (A) – Thoresen, Koskiranta, Širokov – Ketov, Kablukov, Barabanov.
Zmiany:
Trener:
HK Dinamo Mińsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov (C), Gragnani, D. Osipov, Korobov, Chenkel, Lisovec, Znacharenko (A), A. Volkov – Fontaine, Howden (A), Skille – An. Stěpanov, Kovyršin, Pavlovič – Kitarov, Linglet, Kogalev – Drozd, Bujnickij, Parfejevec.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK Dinamo Mińsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov (C), Gragnani, D. Osipov, Korobov, Chenkel, Lisovec, Znacharenko (A), A. Volkov – Fontaine, Howden (A), Skille – An. Stěpanov, Kovyršin, Pavlovič – Kitarov, Linglet, Kogalev – Drozd, Bujnickij, Parfejevec.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Birin V., Vondar D. – Mikhel A., Minkov A.
Widownia: