Arsenal – West Ham 1:0 (koniec) | Leicester – Man City 1:1 (3:4 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (3:4)
Leicester City
1:1 (0:1)
Manchester City
Wtorek 19.12.2017, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Puchar Ligi Angielskiej • Ćwierćfinał

Manchester City wygrał dopiero po serii jedenastek z Leicester City w ćwierćfinale Pucharu Ligi Angielskiej. Wydawało się, że będzie to spokojna wygrana, tym bardziej, że Obywatele kontrolowali przebieg tego meczu do końcówki regulaminowego czasu gry. Vardy wyrównał jednak w 97. minucie o doprowadził do dogrywki. Więcej goli jednak nie padło i o wszystkim zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali przyjezdni. Zawiedli liderzy Lisów, czyli Vardy i Mahrez. (23:37:54)

5. serie
    3:4
    Claudio Bravo zatrzymał Mahreza! Manchester City w półfinale Pucharu Ligi Angielskiej!
    Pudło Vardy'ego:

4. serie
    3:4
    Jamie Vardy trafia w słupek!!!

4. serie
    3:4
    Gabriel Jesus pokonuje Hamera i teraz to City jest na prowadzeniu!

3. serie
    3:3
    Mamy wyrównanie stanu rywalizacji po golu Nmechy.

3. serie
    3:2
    Iborra strzelał technicznie. Posłał futbolówkę blisko słupka. Niewiele brakowało, a Bravo sięgnąłby ją.

2. serie
    2:2
    Maguire płasko po ziemi. Bravo rzucił się w drugi róg bramki.

2. serie
    1:2
    Tym razem Hamer zaskoczony przez Yaya Toure. Dokładne uderzenie blisko słupka.

1. serie
    1:1
    Pewna odpowiedź Gundogana, który sprytnym strzałem zaskoczył zdezorientowanego Hamera.

1. serie
    1:0
    Świetne uderzenie Fuchsa z jedenastu metrów! Bravo bez szans.

Rozpoczynają się rzuty karne.

O losach awansu do półfinału Pucharu Ligi Angielskiej zadecyduje seria rzutów karnych!

120+1
    Druga połowa dogrywki skończona.

120+1
    Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu dogrywki.

120
    Celne uderzenie Toure, lecz zbyt słabe, jak na próbę sprzed pola karnego. Hamer wyłapuje futbolówkę i oddala zagrożenie z dala od własnej bramki.

119
    Maguire pognał z piłką przed pole karne Manchesteru. Na koniec miękko dorzucał do Vardy'ego, który jednak nie trafił czysto wolejem. Swobodnie broni to Bravo.

118
    Benalouane zbił piłkę na rzut rożny. Jedna z ostatnich okazji Manchesteru na stworzenie zagrożenia pod bramką rywali.

116
    Vardy przewraca się w polu karnym gości, ale arbiter słusznie zauważył, że Danilo nie faulował snajpera Leicester.

115
    Gospodarze wrzucali futbolówkę z autu w szesnastkę City. Arbiter dopatrzył się faulu Iborry na przeciwniku z Manchesteru.

113
    Jeszcze ok. ośmiu minut i zespoły będą zmuszone, aby rozstrzygnąć ten pojedynek w serii rzutów karnych. Zapewne wielu kibiców nie może się tego doczekać.

112
    Iborra doskonale nabiegał na centrowaną z lewej strony boiska piłkę. Nie odbił jej jednak odpowiednio głową i zaprzepaścił rewelacyjną okazję na zdobycie decydującego gola.

111
    Rotacja w zespole gospodarzy. Kulejący Dragović opuszcza boisko. Na końcówkę dogrywki pojawia się Benalouane.

110
    Ależ bomba Zinchenko. Huknął z dalszej odległości, a futbolówka poszybowała minimalnie nad poprzeczkę!

109
    Claudio Bravo ewidentnie ma niedosyt gry nogami. Przy każdej możliwej okazji przetrzymuje piłkę, szuka bezpośredniego podania.

107
    Bardzo dobra interwencja Okazakiego, który wrócił na własną połowę i pomógł kolegom odebrać piłkę przeciwnikowi.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.
    105+1. Próba Toure:

105+1
    Toure uderzał celnie z rzutu wolnego, ale bardzo dobrze w bramce zachował się Hamer. Wyłapał futbolówkę na raty. Pierwsza dogrywka skończona.

105
    Brzydkie wejście Maguire'a. Spóźniony zaatakował nogi rywala i nie pozostawił wyboru sędziemu. Za to zagranie należała się żółta kartka.
    103. Kiks Bravo:

103
    Claudio Bravo kolejny raz w tym meczu ma olbrzymie problemy z wybiciem futbolówki. Teraz próbował efektownie minąć nabiegającego Vardy'ego, ale niewiele brakowało, a mocno pożałowałby tej decyzji.

101
    Iborra trącił futbolówkę głową i wybił ją poza boisko. Przyjezdni będą mieli jeszcze korner.

100
    Zinchenko faulowany przez Amartey'a przy linii bocznej. City będzie miało okazję na precyzyjną wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

98
    Ciągle w natarciu są zawodnicy Leicester. Przycisnęli Obywateli, którzy sprawiają wrażenie całkowicie zdezorientowanych. Zapewne część składu gości była już myślami w drodze powrotnej do Manchesteru.

97
    Gospodarze przekombinowali w niezłej sytuacji w szesnastce City. Wymieniali się kolejnymi podaniami, ale zabrakło przede wszystkim strzału. A były na to okazje.

96
    Walker próbował wykorzystać zachowanie Dragovicia i padł na murawę w okolicy pola karnego rywali, niczym rażony piorunem. Arbiter pokazał obrońcy City żółtą kartkę.

94
    Przerzut w kierunku Okazakiego. Najpierw na murawie poślizgnął się Danilo, przez co do groźnej sytuacji mógł doprowadzić Okazaki. Powtórnie jednak nie przyjmował odpowiednio i na koniec faulował Walkera.

92
    Okazaki miał możliwość opanowania futbolówki i uruchomienia pędzącego prawą stroną kolegi. Przyjmował ją jednak koszmarnie niezdarnie i nic z tej akcji nie wyszło.

91
    Dośrodkowanie Walkera z prawego skrzydła. Główka jego kolegi była zdecydowanie za słaba, aby mogła zaskoczyć Hamera. Celna próba do statystyk.

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Leicester doprowadziło do wyrównania w ostatnich minutach doliczonego czasu i pozostaje w grze o półfinał Pucharu Ligi Angielskiej! Arbiter mocno przyczynił się do tego comebacku gospodarzy, ponieważ doliczył aż osiem minut do regulaminowego czasu, choć tych przerw wcale nie było wiele, a jeśli się zdarzały, to nie były długie. Czekamy zatem na rozpoczęcie dogrywki.

90+9
    Druga połowa skończona.

90+7
    Żółtą kartkę otrzymuje Danilo (Manchester City F.C.).
    90+7. Jamie VARDY - 1:1

90+7
    Gol dla Leicesteru!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa JAMIE VARDY.

Pewne uderzenie lidera gospodarzy. Claudio Bravo odczytał intencje egzekutora, lecz nie zdołał sięgnąć futbolówki! Mamy wyrównanie w samej końcówce, w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

90+6
    Gray pognał lewą stroną boiska. Wpadł w pole karne, a następnie dał się podciąć Walkerowi! Arbiter wskazuje na jedenasty metr!
    90+6. Gray faulowany w polu karnym rywali:

90+6
    Rzut karny dla Leicester!!!

90+4
    Manchester umiejętnie utrzymuje się przy piłce. Lisy są nieco bezradne. Biegają za piłkarzami gości, lecz nie potrafią odebrać futbolówki.
    90+3. Wszystko wskazuje na to, że gol tego zawodnika da Obywatelom awans do półfinału:

90+2
    Dziwna decyzja arbitra. Doliczył do regulaminowego czasu gry aż osiem minut. Tymczasem poza krótkimi przerwami z Mangalą i Fodenem, ten mecz przebiegał wyjątkowo płynnie.

90+1
    Ostatnia zmiana w tym pojedynku. Foden nie musi się dłużej męczyć. Guardiola oddelegował w jego miejsce Dele-Bashiru.

90
    Gray zgrywał do środka do atakującego Vardy'ego. Snajper Lisów nie zdołał sięgnąć futbolówki wślizgiem. Brakowało naprawdę niewiele.

89
    Foden próbował przerzucić futbolówkę w kierunku wbiegającego z głębi pola Nmechy. Podanie było jednak zbyt mocne.

88
    Nmecha wchodzi na końcówkę meczu. Zastąpił Diaza.

87
    Foden wygląda na kolejnego kontuzjowanego piłkarza City. Musi na moment opuścić boisko. Był przez dłuższą chwilę opatrywany przez fizjoterapeutów.

86
    Obywatele przycisnęli przeciwników w ostatnim fragmencie. To odpowiedź na coraz odważniej atakującego Mahreza, który robił dużo zamieszania pod szesnastką gości.

84
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 31 562 widzów.

83
    Gabriel Jesus zbyt wcześnie wybiegał za plecy obrońców. Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

82
    Mahrez kapitalnie zakręcił Zinchenko w szesnastce gości. Następnie wstrzelił piłkę wzdłuż linii końcowej, ale szczęśliwie w tej sytuacji interweniował Bravo.

81
    Trudno było powstrzymać krwotok z nosa Mangali. Guardiola zdecydował się na wpuszczenie w jego miejsce Walkera.

81
    Mahrez ładnie zacentrował z prawego skrzydła. Futbolówkę głową trącił Vardy, ale po jego próbie przeleciała obok słupka.

80
    Stoper City zostanie najprawdopodobniej zmieniony przez Walkera.

78
    Mangala zderzył się z Vardy'm w walce o górną piłkę. Uderzył twarzą w głowę snajpera Lisów i w tym momencie jest opatrywany przez klubowych medyków.

77
    Bernardo centrował z lewego skrzydła. Gospodarze przecięli to zagranie, ale futbolówka wróciła do Silvy. Arbiter dopatrzył się jednak w tej sytuacji ofsajdu.

76
    Guardiola wciąż nie decyduje się na jakiekolwiek zmiany w ustawieniu. Rozgrzewający się przy linii bocznej zawodnicy nie wyglądają, jakby za moment mieli pojawić się na boisku.

74
    Coraz mniej czasu do zakończenia regulaminowego czasu gry. Leicester, choć ma coraz więcej argumentów z przodu, to zupełnie tego nie widać na placu gry.

72
    Ostatnia roszada w zespole gospodarzy. Gray zajmuje miejsce Chilwella, choć w ustawieniu na pewno będzie grał wyżej.

71
    Rzuty rożne: 6 – 3

71
    Centra Fuchsa z lewej flanki. Najwyżej w polu karnym City wyskoczył Mangala i zbił futbolówkę głową na korner.

69
    Trener Lisów szykuje ostatnią zmianę w składzie. Przebiera się na ławce rezerwowych Gray.

67
    Jeszcze jedno niedokładne zagranie Chilwella. Zwiódł przeciwnika i następnie próbował prostopadłym podaniem uruchomić Vardy'ego. Zgrywał jednak zbyt mocno i Vardy był na straconej pozycji.

65
    Katastrofalny błąd Gabriela Jesusa. Problem z przyjęciem prosto zagranej piłki przez kolegę. Wokół niego nie było żadnego z rywali, miał mnóstwo czasu.

64
    Mahrez do Chilwella, a ten łatwo traci futbolówkę.

63
    Mangala potraktował łokciem Okazakiego. Próbuje jeszcze przekonać arbitra, iż wywalczył pozycję, a jego przeciwnik sam jest sobie winien. .

62
    Okazaki nieprzepisowo powstrzymywany przez Mangalę. Teraz to Leicester będzie miało szansę na wstrzelenie futbolówki ze stałego fragmentu gry.

61
    Gundogan ukarany żółtym kartonikiem za próbę wymuszenia rzutu wolnego z groźnej pozycji. Arbiter nie dał się nabrać.

60
    Gabriel Jesus nie wykorzystał okazji do zgrania na lewą stronę do niepilnowanego kolegi. Mogła wyjść z tego bramkowa okazja. Kiepski występ Brazylijczyka w dzisiejszym spotkaniu.

58
    Strzały: 5 – 7
    Strzały celne: 2 – 4

57
    Do tej roszady dochodzi jednak znacznie szybciej. Mahrez zmienia Albrightona, natomiast Vardy wbiega w miejsce Iheanacho.

56
    Do wejścia na boisko przygotowuje się Mahrez. Za kilka minut zmieni jednego z kolegów z wyjściowego składu.

55
    Sędzia stwierdził, iż było to zderzenie przypadkowe i odpuścił winy Gabriela Jesusa. Hamer powoli dochodzi do siebie.
    54. Faul Jesusa:

54
    Prostopadłe podanie Gundogana do Gabriela Jesusa. Ten był skutecznie powstrzymywany przez Dragovicia. Na koniec Brazylijczyk jeszcze ostro zaatakował Hamera i zasłużył za ten faul na żółtą kartkę.

53
    Jeszcze jedno przewinienie na Toure w środku pola. Tym razem faulował go Okazaki. Wścieka się Iworyjczyk, który przekonuje arbitra, że rywale urządzili na niego polowanie.

52
    Dłuższa przerwa w grze spowodowana urazem Chilwella, który w tym starciu został poturbowany przez Gabriela Jesusa.

51
    Chilwell główkował z szesnastego metra. Przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Ucierpiał jeszcze w starciu z przeciwnikiem.

50
    Próba przedarcia się przez Maguire'a. Skończy się to tylko wyrzutem z autu przez gospodarzy, choć na dobrą sprawę należało się to Obywatelom. To Maguire jako ostatni trącił futbolówkę.

49
    Po raz kolejny Iworyjczyk próbował wyprowadzić piłkę z własnej połowy i ponownie został powalony przez gracza Leicester na murawę.

48
    Toure faulował przeciwnika w środkowej strefie boiska.

46
    Obie ekipy wyszły na drugą odsłonę w niezmienionych składach.

46
    Do przerwy City lepsze o jednego gola:

City wygrywa po pierwszej odsłonie z Leicester na King Power Stadium 1-0. Jedynego gola zdobył Bernardo Silva po rewelacyjnej asyście Gundogana. Podopieczni Guardioli mają zdecydowaną przewagę i mimo wielu zmian w składzie kontrolują przebieg tego pojedynku.

45+2

45+1
    Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

44
    Groźnie było w szesnastce gości. W istotnym momencie ataku bardzo słabo centrował z lewej strony Fuchs. Mógł dokładnie zgrać do czyhających na podanie kolegów, ale nieczysto trafił w piłkę.

43
    Ostatnie minuty pierwszej części gry. Manchester prowadzi po golu Bernardo Silvy i to zespół gości jest bliżej awansu do półfinału Pucharu Ligi Angielskiej.

41
    Bardzo pomysłowa akcja gospodarzy. Na koniec zbyt mocne podanie wydawało się, że zastopuje ten atak. Golkiper po chwili skiksował i Iheanacho miał okazję do poprawki. Mocno jednak przestrzelił.

40
    Maguire odpychał rywala w walce o górną piłkę przed bramką strzeżoną przez Bravo.

39
    Kontra Leicester. Albrighton znowu został zablokowany przez Zinchenko. Jeszcze jeden korner.

38
    Obywatele mają mnóstwo swobody w rozgrywaniu akcji na połowie przeciwników. Gospodarze mają olbrzymie problemy z przechwyceniem futbolówki.

37
    Koszmarny przerzut w wykonaniu Amartey'a. Piłka posłana pod nogi obrońców z Manchesteru. Następny niewymuszony błąd gospodarzy.

36
    Toure odbija futbolówkę głową na kolejny rzut rożny.

36
    Rzuty rożne: 2 – 3

35
    Zinchenko przyblokował centrę Albrightona z prawego skrzydła.

34
    Błyskawiczna kontra Lisów! Niedokładna centra z prawej strony, lecz po chwili udało się dojść Iheanacho do strzału. Próba była niezła, ale interwencja Claudio Bravo jeszcze lepsza!

34
    Gabriel Jesus był złapany na pozycji spalonej. Nie zdążył wrócić zza pleców obrońcy.

33
    Gundogan chwytał za rękę Kinga i próbował go mocno odepchnąć. Po odgwizdaniu przewinienia w kontakcie z arbitrem sprawiał wrażenie mocno zaskoczonego decyzją.

32
    Leicester musi sobie radzić aktualnie z intensywnym pressingiem przeciwników. Wymieniają podania na własnej połowie, ale w ten sposób nie jest możliwe doprowadzenie do wyrównania.

30
    Zbyt mocne zgranie Bernardo do podłączającego się prawą flanką Danilo. Obrońca nie miał szans, aby dopaść do tej piłki.

28
    Otwarcie wyniku wydawało się kwestią czasu. Manchester miał przewagę, choć w ostatnich minutach musiał odpierać ataki gospodarzy. Wytrzymał napór, a następnie znakomicie odpowiedział.
    26. Bernardo SILVA - 0:1
    26. Silva B. (MAC) - 0:1

26
    Gol dla City!
    Strzelcem bramki BERNARDO SILVA.

Znakomity rajd Gundogana po przechwycie w środku pola. W decydującej fazie akcji zgrał na prawą stronę do Bernardo Silvy, a ten sprytnym uderzeniem posłał futbolówkę między nogami Hamera. City już na prowadzeniu!

24
    Maguire główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pozycja do strzału nie była jednak wygodna i jego próba była z tego względu niecelna.

23
    Spóźniony atak Iheanacho na piłkę. Nie zdążył przed Claudio Bravo i wyciął golkipera Manchesteru. Arbiter pokazuje mu za to żółtą kartkę.

22
    Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska. Główkował Adarabioyo, ale piłka po jego próbie przeleciała obok słupka.

21
    Przyblokowane uderzenie Fodena z dalszej odległości. Piłka była wstrzelona zdecydowanie za słabo, ale odbiła się po drodze od przeciwnika i dzięki temu goście mają następny rzut rożny.
    20. Centrostrzał Gundogana:

20
    Groźny centrostrzał Gundogana. Piłka zmierzała za kołnierz Hamera, ale ten w ostatniej chwili sparował ją nad poprzeczkę. Korner Manchesteru.

20
    Kiepskie wybicie Bravo. Futbolówka posłana za linię boczną. Zupełnie niewymuszony błąd bramkarza City.

19
    Coraz śmielej radzą sobie piłkarze Leicester City. Na dłużej zatrzymali się pod polem karnym faworyzowanych przeciwników.

17
    Iheanacho próbował zgrać głową do Okazakiego. Zrobił to jednak nieprecyzyjnie i umożliwił interwencję obrońcy City. Mogła wyjść z tego niezła kontra.

16
    Kwadrans gry za nami. O ile początek był bardzo senny, o tyle teraz wydaje się, że piłkarze rozkręcają się i zaraz zafundują nam prawdziwy koncert.
    14. Szansa City:

14
    Ależ Obywatele to zaprzepaścili. Hamer nie zrozumiał się z kolegą i przez moment bramka gospodarzy była pusta. Na szczęście golkipera był skutecznie asekurowany przez partnera z defensywy, który stanął na linii strzału przeciwnika i zablokował to!

14
    Bernardo Silva zaatakował prawą flanką. Na koniec akcji oddał mocny strzał, lecz dobrze ustawiony Hamer odbił futbolówkę przed siebie. Premierowa tak groźna akcja w tym meczu.

12
    Jedna z nielicznych sytuacji w tym meczu, w których Lisy wymienili się kilkoma podaniami i zmusili gości do biegania.

10
    Diaz nie zdołał przyjąć futbolówki przy linii bocznej. Gospodarze będą wyrzucali piłkę z autu.

8
    Zagranie ręką jednego z zawodników Leicester. City wznawia grę na połowie przeciwników, lecz cofa się z futbolówką pod własną szesnastkę.

6
    Sytuacja na boisku póki co nie zmienia się. Obywatele długo wymieniają się podaniami głównie na własnej połowie, ale niechętnie przekraczają linię środkową boiska.

4
    Okazaki faulowany przez gracza City na połowie gospodarzy. Rzut wolny.

3
    Leicester nie zamierza podchodzić wysokim pressingiem. Gospodarze zapraszają rywali na własną połowę.

2
    Piłkarze z Manchesteru od pierwszych sekund próbują narzucić przeciwnikom swój styl gry. Długo utrzymują się przy piłce.

1
    Gospodarze w niebieskich strojach, City w błękitno-białych kompletach.

1

Wszystko gotowe, za moment startujemy!

Sędziowie wyprowadzają piłkarzy na murawę.

Pełne zestawienie:

Leicester City F.C.: Hamer – Amartey, Dragović, Maguire, Fuchs, Chilwell, King (C), Iborra, Albrighton, Okazaki, Iheanacho.
    Rezerwowi: Jakupović – Simpson, Benalouane, Gray, Mahrez, Vardy, Ulloa.

Manchester City F.C.: Bravo – Danilo, Gündogan, Mangala, Bernardo, Adarabioyo, Jesus, Zinchenko, Touré (C), Foden, Diaz
    Rezerwowi: Ederson – Walker, Delph, Sané, Nmecha, Duhaney, Dele-Bashiru

Główny: R. Madley
    Asystenci: M. Perry, C. Hatzidakis
    Techniczny: S. Attwell.
    Kadra Obywateli:

Skład gospodarzy:

Serdecznie zachęcam do śledzenia relacji z tego spotkania na portalu Lajfy com. Start we wtorek o godz. 20:45, zaś odpowiednio wcześniej zostaną uzupełnione składy obu ekip. Liczymy na emocjonujące widowisko. Bądźcie z nami!
    Trening City w niecodziennych warunkach atmosferycznych:

Manchester City F.C.

Popularni Obywatele nie mogą na krajowym podwórku znaleźć sobie równych. Niszczą kolejne przeszkody bez żadnych skrupułów. Guardiola ma na tyle szeroki skład, że może pozwolić sobie na odpowiednią rotację bez większej szkody na jakość gry swojego zespołu. Piłkarze będą chcieli wykorzystać swoją okazję i wykazać się trenerowi. Przed City w sobotę następna rywalizacja ligowa z Bournemouth. Leicester natomiast w lidze podejmie w sobotę na własnym terenie inną drużynę z Manchesteru, United.
    Przygotowania Leicester do najbliższego meczu:

Leicester City F.C.

To będzie już czwarty pojedynek Lisów w tej edycji Pucharu Carabao. Najbardziej imponującym zwycięstwem wykazali się w starciu z Liverpoolem. Ponadto wyeliminowali z rozgrywek Sheffield Utd i Leeds. Leicester dobrze radziło sobie również ostatnio w lidze, lecz w ubiegłej kolejce niespodziewanie ulegli u siebie Crystal Palace 0-3 i przerwali serię czterech kolejnych zwycięstw w Premier League.

W ćwierćfinale Pucharu Ligi Angielskiej, czyli Pucharu Carabao Leicester City F.C. zmierzy się na własnym stadionie z Manchesterem City F.C.. Przyjezdni są zdecydowanym faworytem bukmacherów. Bieżący sezon w Anglii należy zdecydowanie do nich. Są kompletnym dominatorem w Premier League. Czy będą rządzili również w innych rozgrywkach?

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Krzysztof

Gole: 90+7. Vardy (kar.) – 26. Bernardo Silva

Kartki:   23. Iheanacho (LEC), 105. Maguire (LEC) – 61. Gundogan (MAC), 90+7. Danilo (MAC), 96. Walker (MAC)

Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
    Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 7:7. Spalone: 3:3. Foule: 18:15.
    Leicester City: Hamer – Fuchs, Maguire, Dragovic (111. Benalouane), Amartey – Chilwell (72. Gray), Iborra, King (C), Albrighton (57. Mahrez) – Iheanacho (57. Vardy) – Okazaki.
    Zmiany: Jakupović – Simpson, Benalouane, Gray, Mahrez, Vardy, Ulloa.

Manchester City: Bravo – Foden (90+1. Dele-Bashiru), Mangala (81. Walker), Adarabioyo, Danilo – Zinchenko, Toure (C), Gundogan – Diaz (88. Nmecha), Gabriel Jesus, Silva.
    Zmiany: Ederson – Walker, Delph, Sané, Nmecha, Duhaney, Dele-Bashiru.

Techniczny: S. Attwell

Widownia: 31 562