0:4 (0:1)
FC Toruń
Środa 20.12.2017, 20:30FOGO Futsal Ekstraklasa • 11. kolejka

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (22:04:13)

To już koniec emocji w tym spotkaniu. MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrywa na własnym obiekcie 0:4 z FC Toruń. Bramki dla zespołu gości zdobywali Marcin Mrówczyński, Marcin Mikołajewicz (dwie) oraz Mykola Morozov. Gospodarze szczególnie w pierwszej połowie walczyli jak równy z równym, jednak po przerwie zdecydowanie lepszym teamem byli torunianie, którzy wypunktowali swojego rywala. Beniaminek jednak w całej rundzie zaprezentował się bardzo korzystnie i z pewnością po przerwie powalczy o górną połówkę ligowej tabeli.

39:54
    To powinna być honotowa bramka dla zespołu gospodarzy! Z kilku metrów nad poprzeczką uderzał Michał Osypiuk!

39:37
    Jeszcze w ostatnich sekundach swojej bramki w tym meczu szukał Jendruczek, ale jego strzał z daleka nie zmierzał w światło bramki.

39:17
    Miejscowy team wymienia kolejne podania na połowie torunian, ale nie jest w stanie wypracować sobie odpowiedniej pozycji strzeleckiej.

38:36
    Neagu z pewnością jest jednym z bohaterów tego meczu. Znowu wykazał się on świetną interwencją po strzale gracza gospodarzy z bliskiej odległości!

38:00
    Do końca spotkania pozostały już tylko dwie minuty. Gospodarze w dalszym ciągu szukają honorowego trafienia.

37:26
    Gol dla FC Toruń!
    Strzelcem bramki MYKOLA MOROZOV.

Nikt już nie odbierze kompletu punktów zawodnikom Łukasza Żebrowskiego! Po bardzo dobrej akcji precyzyjnym uderzeniem z szóstego metra w dalszy róg bramki bramkarza pokonał Morozov!

36:55
    Hryckiewicz fauluje w środkowej strefie boiska Elsnera. Stan akumulowanych przewinień na chwilę obecną wynosi 1:2.

36:38
    Zbliżamy się powoli do zakończenia tego meczu. Wszystko wskazuje na to, że komplet punktów pojedzie do Torunia.

35:54
    Strzelcem bramki MARCIN MIKOŁAJEWICZ.

Ależ w gazie jest zawodnik przyjezdnego teamu! Marcin Mikołajewicz tym razem ze spokojem wykorzystał błąd w rozegraniu gospodarzy i strzałem z połowy boiska podwyższył prowadzenie torunian!

35:43
    Timeout dla gospodarzy.

35:43
    Strzelcem bramki MARCIN MIKOŁAJEWICZ. Asysta Wojciechowski, któremu kapitalnie dogrywał Neagu.

Goście podwyższają prowadzenie za sprawą swojego najskuteczniejszego zawodnika Marcina Mikołajewicza! Wszystko rozpoczęło się od kapitalnego uruchomienia na skrzydle Wojciechowskiego przez Neagu. Ten znalazł sprytnym zagraniem w polu karnym Mikiego, który musiał już jedynie dopełnić formalności!

35:11
    Po niezbyt dobrym wybiciu torunian z własnego pola karnego potężnie huknął z dystansu Jendruczek. Pomylił się jednak o dobry metr.

34:39
    Gospodarze poniekąd rozpoczynają grę z lotnym bramkarzem. Jendruczek już na stałe zameldował się na połowie gości.

34:00
    Coraz więcej prób z dystansu graczy gospodarzy. Większa część tych strzałów zostaje jednak zablokowana.

33:35
    Podopieczni Żebrowskiego starają się teraz przez dłuższy czas utrzymać w posiadaniu piłki, ale bez większego efektu.

33:01
    Kolejna dobra ofensywna akcja gospodarzy i strzał z pierwszej piłki Lisnychenki przelatuje bardzo wysoko nad poprzeczką.

Dawid Czempisz

Gole: 20. Mrówczyński, 36. Mikołajewicz (Wojciechowski, Neagu), 36. Mikołajewicz, 38. Morozov

Kartki:   33. Mrówczyński (TOR)

Jagiellonia Białystok: Jendruczek (Szatyłowicz) – Jackiewicz, Lisowski, Citko, Szczawiński, Dawidziuk, Osypiuk, Lisnychenko, Gajdziński, Hryckiewicz.
    FC Toruń: Neagu (Naparło) – Wojciechowski, Domański, Mikołajewicz, Kieper, Morozov, Czyszek, Waszak, Elsner, Spychalski, Mrówczyński.

Pierwszy: Robert Podlecki (Lublin)
    Drugi: Paweł Tokarewicz (Białystok)
    Trzeci: Łukasz Szczołko (Lublin)
    Czasowy: Jakub Rutkowski (Białystok)