Novosibirsk – Soczi | 4:3 (koniec) | | | Omsk – Saławat | 1:2 (koniec) | | | Barys – Bars | 2:5 (koniec) |
Jekaterynburg – Sankt Petersburg | 4:3 (koniec) | | | Chanty-Mansyjsk – Niżniekamsk | 4:3 (3:2 po rz. karnych) | | | Magnitogorsk – Dyn. Moskwa | 5:1 (koniec) |
Czelabińsk – Jarosław | 3:2 (koniec) | | | Niżny Nowogród – CSKA Moskwa | 1:5 (koniec) |
Hämeenlinna – Din. Ryga | 3:4 (po dogrywce) | | | Davos – Mountfield | 5:1 (koniec) |
Kanada – Finlandia | 4:2 (koniec) |
finał
Torpedo Niżny Nowogród
1:5
(0:1, 1:1, 0:3)
HK CSKA Moskwa
50:14
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Vladimir Žarkov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
47:09
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Jevgenij Gračov – 2 min., trzymanie).
|
|
39:51
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Arťom Sergejev – 2 min., atak na głowę lub szyję + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję).
|
|
39:51
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Denis Paršin – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
38:27
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Michail Grigorenko – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
33:36
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Michail Naumenkov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
33:36
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Ivan Zacharčuk – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
32:25
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Michail Pašnin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
22:55
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Jegor Dugin – 2 min., zahaczanie).
|
|
21:31
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Andrej Světlakov – 2 min., atak od tyłu).
|
|
19:58
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Mat Robinson – 2 min., uderzanie).
|
|
18:05
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Vladimir Žarkov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
16:11
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Gennadij Stoljarov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
15:31
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Andrej Světlakov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
15:31
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Jevgenij Mozer – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
13:54
|
Kara dla HK CSKA Moskwa (Valerij Ničuškin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
13:54
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Jevgenij Gračov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
Składy i statystyki:
40. Dugin (S. Kosticyn, I. Zacharčuk) – 18. Šalunov (Šumakov, Grigorenko), 36. Okulov, 43. Ljubimov (Blažijevskij, Pašnin), 46. Šumakov (Šalunov), 59. Kuzmenko (Světlakov)
Sędziowie: Ibatulin, Oskirko – Badyl, Goljak
Widownia:
Spudłowany karny!:
Torpedo Niżny Nowogród:
S. Galimov – Grigorev, Želdakov, Sergijenko, Kinrade, Kundrátek, Šulenin, Barancev – Gračov, Žukov, S. Kosticyn – Paršin, Galuzin, Stoljarov – Urakov, Daugavinš, Dugin – V. Kuljomin, M. Lazarev, Mozer – I. Zacharčuk.
Zmiany:
Trener:
HK CSKA Moskwa: I. Sorokin – M. Robinson, Kiselevič, Ožiganov, Naumenkov, Pašnin, Ar. Sergejev, Blažijevskij – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – V. Žarkov, Ljubimov, Tělegin – Kuzmenko, Světlakov, Okulov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK CSKA Moskwa: I. Sorokin – M. Robinson, Kiselevič, Ožiganov, Naumenkov, Pašnin, Ar. Sergejev, Blažijevskij – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – V. Žarkov, Ljubimov, Tělegin – Kuzmenko, Světlakov, Okulov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ibatulin, Oskirko – Badyl, Goljak
Widownia: