26:18 (12:10)
Bahrajn
Czwartek 28.12.2017, 20:30 • Ergo Arena, Gdańsk • Mecze towarzyskie
    60
    Jeszcze wyprowadzili kontrę goście po przechwycie piłki i równo z końcową syreną rzucił Jalal. (26:18)
    59
    Piłka wycofana do Daszka i ten mocnym rzutem z dystansu pokonuje bramkarza. (26:17)
    59
    Ponownie trafia Qader. Tym razem rzuca on z lewego skrzydła przy dalszym spojeniu. (25:17)
    58. - 25:16
    58
    Szybka odpowiedź Tomasza Gębali! (25:16)
    58
    Qader rzuca mocno z siedmiu metrów i piłka wpada tuż pod poprzeczką! (24:16)

58
    Fauluje rywala Krieger. Dwie minuty dla naszego zawodnika, a dla rywali rzut karny. (24:15)
    57. - 24:15
    57
    Tomasz Gębala w swoim stylu mocnym rzutem z dystansu pokonuje Husaina! (24:15)
    56
    Długie zagranie do Qadera i ten kończy celnym rzutem kontrę swojego zespołu! (23:15)
    55
    Rzuca Habib i piłka po koźle wpada do siatki! (23:14)
    55. - 23:13
    55
    Szybka odpowiedź Wróbla! (23:13)
    54
    Niekryty na skrzydle Qader dostaje piłkę i pewnie rzuca! (22:13)
    52. - 22:12
    52
    Daszek na skrzydło do Moryto i ten spokojnie rzuca! Polacy wykorzystują grę w przewadze do podwyższenia prowadzenia! (22:12)
    51. - 21:12
    51
    Tomasz Gębala rzuca mocno nad rękami defensorów i piłka w siatce! (21:12)

50
    Qader fauluje naszego zawodnika podczas rzutu i dostaje dwie minuty! (20:12)
    48. - 20:12
    48
    Nogowski trafia do siatki! Polacy stopniowo powiększają swoją przewagę! (20:12)
    42. - 19:12
    42
    Szybko wyszli z akcją Polacy i podwyższa prowadzenie Chrapkowski! (19:12)
    38
    Maciej Gębala mocnym rzutem pokonuje bramkarza rywali. (17:12)
    37
    Ali biegł w kierunku naszej bramki i oddał mocny rzut! Bezradny bramkarz! (16:12)
    36. - 16:11
    36
    Polacy wychodzą z kontrą i kończy ją rzutem Daszek! (16:11)
    35
    Ali rzuca i piłka szczęśliwie dla niego wpada do siatki! (15:11)
    34. - 15:10
    34
    Szybka kontra Polaków i kończy ją Chrapkowski! (15:10)
    33. - 14:10
    33
    Błąd kroków jednego z gości. Daszek szybkim rzutem trafia do pustej bramki! (14:10)
    32. - 13:10
    32
    Polacy wychodzą z kontrą i bramkarza pokonuje rzutem z prawego skrzydła Daszek. (13:10)

31
    Maciej Gębala faulowany podczas rzutu. Podwójne osłabienie Bahrajnu, a my mamy rzut karny! (12:10)

31
    Faulowany Paczkowski i dwie minuty kary dla jednego z gości. (12:10)

28
    Al-Sayyad był podczas rzutu faulowany przez Wróbla i dostał on dwie minuty! (12:10)
    28
    Al-Sayyad przedarł się przez defensywę i oddał celny rzut. (12:10)
    26
    Zablokowany rzut jednego z gości przez Gendę. Piłka trafia do Moryto, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i pokonał go technicznym rzutem! (12:8)
    25. - 11:8
    25
    Przechwytują nasi zawodnicy. Szybko oddany rzut do pustej bramki i podwyższamy prowadzenie! (11:8)

23
    Jeszcze Jalal dostał karę dwóch minut. (10:8)
    23
    Szybka odpowiedź naszej kadry! Wykorzystał swoją szybkość Genda i oddaje celny rzut! (10:8)
    23
    Al-Sayyad do Habiba. Ten przedarł się przez defensywę i trafił z kozłem. (9:8)
    23. - 9:7
    23
    Piłka zagrana na lewą stronę do Czuwary i ten pewnie rzuca! (9:7)
    21
    Szybko przechwytują goście i wychodzą z kontrą, którą kończy Jalal! (8:7)
    21
    Atomowy rzut Al-Sayyada i piłka w siatce! Wyróżnia się ten gracz w swojej reprezentacji! (8:6)
    19
    Saad przechwycił piłkę pod własnym polem bramkowym. Idealnie zobaczył, że nasza bramka jest pusta i to wykorzystał! (8:5)
    19
    Skuteczna odpowiedź rywali. (8:4)
    18. - 8:3
    18
    Odpowiada rzutem z koła Syprzak. (8:3)
    17
    Habib zabawił się z naszym bramkarzem. Podkręcił piłkę i ta wpadła po rzucie z siedmiu metrów. (7:3)

17
    Al_sayyad rzuca, ale jest faulowany przez Walczaka. Dwie minuty kary dla naszego zawodnika, a dla gości karny. (7:2)
    16. - 7:2
    16
    Atomowy rzut Paczkowskiego z biodra i zdobywa bramkę! Pięć bramek przewagi naszej reprezentacji! (7:2)
    15. - 6:2
    15
    Najpierw po rzucie jednego z naszych zawodników broni golkiper gości, ale przy dobitce Moryto jest już bezradny! (6:2)
    13. - 5:2
    13
    Paczkowski do Gendy i ten atomowym rzutem pokonuje bramkarza! (5:2)
    11. - 4:2
    11
    Uruchomiony Makowiejew pewnie wbiegł między dwójkę obrońców i oddał mocny rzut. Piłka w siatce! (4:2)
    11
    Habib pewnie z siedmiu metrów! (3:2)
    9. - 3:1
    9
    Kontra gospodarzy i schodzący ze skrzydła Moryto oddał celny rzut! Trzecia bramka naszego reprezentanta! (3:1)

8
    Kara dla Bahrajnu (Merza). (2:1)
    8. - 2:1
    8
    Moryto zszedł ze skrzydła do środka pola i oddał mocny rzut. Golkiper gości wybronił, jednak piłka tak się zakręciła, że i tak znalazła się w siatce! (2:1)