Philadelphia – Pittsburgh | 1:5 (koniec) | | | Toronto – Tampa | 0:2 (koniec) | | | Carolina – Washington | 4:5 (po dogrywce) |
NY Islanders – Boston | 1:5 (koniec) | | | Montreal – San Jose | 1:4 (koniec) | | | St. Louis – New Jersey | 3:2 (2:0 po rz. karnych) |
Minnesota – Florida | 5:1 (koniec) | | | Dallas – Columbus | 1:2 (koniec) | | | Colorado – Winnipeg | 3:2 (po dogrywce) |
Edmonton – Los Angeles | 0:5 (koniec) | | | Vancouver – Anaheim | 0:5 (koniec) | | | Vegas – Nashville | 3:0 (koniec) |
Chabarowsk – Novosibirsk | 2:3 (0:1 po rz. karnych) | | | Czelabińsk – Dyn. Moskwa | 2:3 (2:3 po rz. karnych) | | | Magnitogorsk – Din. Mińsk | 1:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Jarosław | 5:6 (0:2 po rz. karnych) | | | Barys – Chanty-Mansyjsk | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Helsinki | 2:1 (po dogrywce) |
Kanada – Szwajcaria | 8:2 (koniec) | | | Szwecja – Słowacja | 3:2 (koniec) | | | USA – Rosja | 4:2 (koniec) |
finał
Szwecja
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
Słowacja
53:48
|
Kara dla Słowacja (Vojtěch Zeleňák – 2 min., trzymanie).
|
|
52:24
|
Kara dla Szwecja (Jesper Sellgren – 2 min., trzymanie).
|
|
41:03
|
Kara dla Szwecja (Tim Söderlund – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
40:46
|
Kara dla Szwecja (Isac Lundeström – 2 min., atak łokciem).
|
|
36:06
|
Kara dla Szwecja (Rasmus Dahlin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
10:08
|
Kara dla Szwecja (Fabian Zetterlund – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
01:56
|
Kara dla Słowacja (Martin Fehérváry – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
21. Lundeström (Söderlund), 27. Zetterlund, 52. Lundeström (Söderlund, Steen) – 38. Bodák (Čacho, Buček), 52. Bodák (Kelemen)
Sędziowie: Garon (CAN), Nikolič (AUT) – Hancock (USA), Ondráček (CZE)
Widownia: 1445
Spudłowany karny!:
Szwecja:
Gustavsson (F. Larsson) – Liljegren (A), Moverare, Dahlin, Brännström, G. Lindström, Sellgren, Högberg – Pettersson (A), A. Nylander (C), Andersson – Karlström, L. Lindström, Zetterlund – Söderlund, Lundeström, Steen – G. Gustafsson, Davidsson, Jonsson Fjällby – J. Boqvist.
Zmiany:
Trener:
Słowacja: Durný (Hrenák) – Hedera, Korenčík (C), Bodák, Ivan, Zeleňák (A), Fehérváry, Matejovič, Fereta – Smolka, Kundrik, Kelemen – Miloš Roman, Tamáši, Krivošík – Buček, Ružička, Studenič – Liška (A), Čacho, Solenský.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Słowacja: Durný (Hrenák) – Hedera, Korenčík (C), Bodák, Ivan, Zeleňák (A), Fehérváry, Matejovič, Fereta – Smolka, Kundrik, Kelemen – Miloš Roman, Tamáši, Krivošík – Buček, Ružička, Studenič – Liška (A), Čacho, Solenský.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Garon (CAN), Nikolič (AUT) – Hancock (USA), Ondráček (CZE)
Widownia: 1445