Garwolin – Lubawa 2:6 (koniec) | Niemodlin – Uniw. Zielona Góra 2:3 (koniec) | Opole – Jelcz-Laskowice 3:2 (koniec)
SAN Łódź – Vam. Gdańsk 6:2 (koniec) | Przodkowo – Lębork 3:4 (koniec) | Świecie – Kartuzy 6:9 (koniec)
Nasz Dom Ruda Śląska – Komprachcice 7:5 (koniec) | Kielce – Tychy 0:4 (koniec)
Odra Opole
3:2 (1:1)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Sobota 06.01.2018, 16:30 • HWS "Okrąglak" • Halowy Puchar Polski • 1/32 finału

Ależ emocje oglądaliśmy dzisiaj na parkiecie opolskiego Okrąglaka. Do przerwy mecz bardzo wyrównany, po przerwie emocje sięgnęły zenitu za sprawą bramek Boczarskiego i nieczystej gry zawodników obu ekip. Oglądaliśmy sporo żółtych kartek, a kierownik Orła powędrował na trybuny za komentowanie pracy sędziów, w stronę których padło dziś naprawdę dużo nieprzyjemnych słów. Na parkiecie po 40 minutach lepsza okazała się FK Odra Opole, a bohaterami gospodarzy można spokojnie uznać Łukasza Groszaka (kolejny fenomenalny występ między słupkami) i debiutującego Pawła Boczarskiego, który strzelił dziś wszystkie bramki dla swojego nowego zespołu. Teraz pora na powrót do zmagań ligowych, na które już teraz gorąco zapraszamy, dziękując za uwagę w dniu dzisiejszym! (18:23:57)

Na parkiecie, co łatwo było przewidzieć, "mecz" toczy się dalej.

39:53
    Coelho z przedłużonego karnego... ale Groszak fenomenalnie broni!!!

39:52
    Żółtą kartkę otrzymuje Rabanda (Odra Opole).

39:52
    Rabanda fauluje Foltyna, za co ogląda żółty kartonik

39:35
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki GUTIERREZ.
    Witek podaje na prawą stronę do Gutierreza, a ten strzałem po ziemi pokonuje Groszaka.

39:09
    Nowak wysoko nad bramką

38:36
    Foltyn broni strzał Riemanna!

38:36
    Żółtą kartkę otrzymuje Coelho (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

38:36
    Żółtą kartkę otrzymuje Synowiec (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

38:36
    Nowak fauluje Bieniasa, będzie kolejny przedłużony karny dla Odry.

38:25
    Zdenerwowany Nowak strzela wysoko nad bramką. W kolejnej akcji Boczarski trafia w poprzeczkę!

38:04
    Groszak po raz kolejny pokazuje swój potencjał między słupkami.

37:43
    Na boisku pojawia się Rabanda. Od razu fauluje Nowaka. Kolejne przewinienie opolan poskutkuje kolejnym przedłużonym karnym w tym meczu.

37:34
    Goście gubią piłkę. Trener Ciastko prosi o czas dla gospodarzy.

37:10
    Odra zamknięta w hokejowym zamku, ale Orzeł nie przełożył przewagi liczebnej na bramkę