Washington – Vancouver | 3:1 (koniec) | | | Buffalo – Winnipeg | 4:7 (koniec) | | | Tampa – Carolina | 5:4 (koniec) |
Ottawa – Chicago | 2:8 (koniec) | | | St. Louis – Florida | 4:7 (koniec) | | | Minnesota – Calgary | 2:3 (po dogrywce) |
Nashville – Edmonton | 2:1 (koniec) |
Czerepowiec – Saławat | 3:2 (po dogrywce) | | | Niżny Nowogród – Niżniekamsk | 4:2 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Soczi | 2:3 (po dogrywce) |
Din. Ryga – Bars | 1:4 (koniec) |
Niemcy – Szwajcaria | 3:7 (koniec) | | | Kanada – Czechy | 3:1 (koniec) | | | Rosja – Finlandia | 2:0 (koniec) |
finał
Torpedo Niżny Nowogród
4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
Nieftiechimik Niżniekamsk
Składy i statystyki:
14. Daugavinš (Dugin, Sergijenko), 37. Grigorev (Sabolič, Želdakov), 54. Želdakov (Dugin, Žukov), 60. Žukov (S. Kosticyn) – 6. Jakimov (Bikmullin, Šafigullin), 35. Bikmullin (Šafigullin)
Sędziowie: Fatejev, Jeřábek (CZE) – Gordenko, Sysujev
Widownia: 5200
Spudłowany karny!:
Torpedo Niżny Nowogród:
Lisutin (Tichomirov) – Grigorev, Želdakov, Sergijenko, Kundrátek, Barancev, Beljakov, Meljakov – Žukov, Daugavinš, Dugin – Galuzin, Sabolič, Paršin (A) – Krasnoslobodcev (A), S. Kosticyn (C), Stoljarov – Mozer, I. Zacharčuk, Gračov – Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič (C), E. Gustafsson, Volgin (A), Šaripzjanov, Fazylzjanov, An. Sergejev – Sexton, R. Hanzl, E. Galimov – Chajrullin (A), Jeglič, Everberg – Jakimov, Bikmullin, Šafigullin – P. Kulikov, Arkalov, Porjadin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič (C), E. Gustafsson, Volgin (A), Šaripzjanov, Fazylzjanov, An. Sergejev – Sexton, R. Hanzl, E. Galimov – Chajrullin (A), Jeglič, Everberg – Jakimov, Bikmullin, Šafigullin – P. Kulikov, Arkalov, Porjadin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Fatejev, Jeřábek (CZE) – Gordenko, Sysujev
Widownia: 5200
Strzelcem bramki MICHAIL ŽUKOV. Asysta Sergej Kosticyn.
Strzelcem bramki GRIGORIJ ŽELDAKOV. Asysta Jegor Dugin, Michail Žukov.
Strzelcem bramki MICHAJL GRIGOREV. Asysta Robert Sabolič, Grigorij Želdakov.
Strzelcem bramki RAFAEL BIKMULLIN. Asysta Bulat Šafigullin.
Strzelcem bramki KASPARS DAUGAVINŠ. Asysta Jegor Dugin, Jurij Sergijenko.