Leganés – Real Madryt 0:1 (koniec)
CD Leganés
0:1 (0:0)
Real Madryt
Czwartek 18.01.2018, 21:30 • Estadio Municipal de Butarque • Puchar Hiszpanii • Ćwierćfinał

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (23:26:48)

Real Madryt przystąpi do rewanżu w ćwierćfinale Pucharu Hiszpanii z jednym golem zaliczki. Biorąc pod uwagę obraz spotkania wynik 1:0 jest bardzo korzystny dla podopiecznych Zinedine'a Zidane'a. Po pierwszej mdłej połowie w drugiej części Leganes było odważniejsze i przez dwa kwadranse dyktowało warunki na murawie. Swojej przewagi nie potrafiło udokumentować prowadzeniem, za co faworyt wymierzył karę w przedostatniej minucie regulaminowego czasu. Asensio wpakował piłkę z bliska do bramki po dośrodkowaniu Theo Hernandeza i Real jest już bliziutko awansu do półfinału.

90+2
    Bustinza wybiegł daleko od własnego pola karnego, gdzie został sprowokowany do przewinienia. Real zadowolony, ponieważ gospodarze muszą się cofnąć przy rzucie wolnym.

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.
    89. Marco Asensio (REA) - 0:1

89
    Gol dla Realu!
    Strzelcem bramki MARCO ASENSIO.

W przedostatniej minucie regulaminowego czasu Real Madryt wyszedł na prowadzenie! Bardzo niewiele wskazywało na gola faworyta, a jednak! Po płaskim dośrodkowaniu Theo Hernandeza z lewego skrzydła wszystkich obrońców wyprzedził Asensio i z bliska wkopał piłkę w okienko bramki Leganes.

88
    Nie mógł komfortowo wykonać swojego dośrodkowania Isco. Na wślizgu pomocnik posłał piłkę w boczną siatkę bramki Leganes.
    Zmiennicy nie zbawili Królewskich!

86
    Madrytczycy w posiadaniu piłki na obrzeżach pola karnego Leganes. W drugiej połowie stworzyli śladowe ilości sytuacji podbramkowych.

84
    Jeszcze trochę energii wykrzesał z siebie na jeden rajd Dani Carvajal. Tym bardziej wygląda na rozczarowanego obrońca Realu Madryt, że nie opanował futbolówki zanim ta opuściła plac.

83
    Tym razem sędzia słusznie zasygnalizował, że przepisy piłkarskie naruszył El Zhar. Chyba już brakuje sił dynamicznemu skrzydłowemu na bieganie od jednego pod drugie pole karne.

82
    Zmiana w drużynie CD Leganés: z boiska schodzi Beauvue, na boisku pojawia się Omar Ramos.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu i przy linii bocznej czeka już na możliwość wejścia na murawę ostatni zmiennik.

79
    Zmobilizowali się w obronie piłkarze ze stolicy Hiszpanii i na kilka minut zatrzymali ofensywę Leganes.

77
    Leganes stawia wszystko na jeden numerek na ruletce. Gospodarze postanowili zaatakować i po przerwie mają zdecydowanie więcej do powiedzenia w ofensywie niż przeciwnik.
    75. Beauvue z powietrza i obronił golkiper Realu!

Gole: 89. Asensio

Kartki:   39. El Zhar (LGS), 62. Gumbau (LGS), 68. Garcia Naranjo (LGS)

Posiadanie piłki: 32 % : 68 %.
    Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 3:3. Foule: 19:5.
    CD Leganés: Champagne – Tito, Bustinza, Siovas, Rico – Perez (62. Brasanac), Gumbau – Garcia Naranjo (70. Amrabat), Eraso, El Zhar – Beauvue (82. Omar Ramos).

Zmiany: Pichu Cuellar – Amrabat, Brasanac, Raul Garcia, Mantovani, Omar Ramos, Zaldua.

Real Madryt: Casilla – Carvajal, Vallejo (15. Nacho), Varane, Theo Hernandez – Kovacić, Llorente (73. Isco), Ceballos (68. Modrić) – Lucas Vazquez, Mayoral, Asensio.

Zmiany: Navas – Nacho, Kroos, Modrić, Casemiro, Achraf Hakimi, Isco.

Sędziowie: Jose Maria Sanchez Martinez