Bayern – Werder 4:2 (koniec) | Schalke 04 – Hannover 1:1 (koniec)
Bayern Monachium
4:2 (1:1)
Werder Brema
Niedziela 21.01.2018, 15:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga • Runda 19

81
    Stawia wszystko na jedną kartę trener gości! Szybko wbiega na plac gry Belflodil, a na ławce usiądzie Bargfrede.

78
    Zrobił swoje i schodzi z boiska Lewandowski. Ponad dziesięć minut szans dostaje Wagner.

72
    Druga korekta w ustawieniu przyjezdnych. Wbiega na plac gry Kainz, a swój występ kończy Gondorf.

58
    Natychmiast jest też decyzja o drugiej zmianie. Swój słaby występ kończy Robben, a w jego miejsce będziemy oglądać Comana.

57
    W ramach pierwszej korekty w ekipie Vidal zastąpi Martineza. Ofensywna zmiana w zespole z Bawarii.

46
    Zmiana już w przerwie trenera gości. W drugiej części oglądać nie będziemy Bauera, który na swoim koncie miał żółtą kartkę. Jego zastępcą jest Gebre Selassie.

Mariusz Nyka

Gole: 41. Müller, 63. Lewandowski, 76. Lewandowski, 84. Müller – 25. Gondorf, 74. Süle (sam.)

Kartki:   5. Bauer (BRM), 65. Bargfrede (BRM)

Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
    Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 4:7. Spalone: 5:2. Foule: 8:19.