Środa 24.01.2018, 18:00 • Arena Gdynia • PGNiG Superliga kobiet • 14. kolejka

Żółta kartka dla trenerki Zagłębia! (21:20)
    Buklarewicz z siedmiu metrów. 15 sekund do końca! (21:20)

Rosińska fauluje i dostaje dwie minuty! (21:18)
    Semeniuk mocno i celnie! Czy przyjezdne zdołają wyrównać? (21:18)
    58
    Trawczyńska po przechwycie rzuca do pustej bramki gdynianek! (21:17)

57
    Zych przypadkowo fauluje rywalkę, ale kara dwóch minut zasłużona. Trzecie przewinienie tej zawodniczki, więc musi przedwcześnie udać się do szatni! (21:16)
    57
    Zagranie Kozłowskiej na koło do Szarawagi i ta się nie myli! (21:16)

56
    Milojević trafia rywalkę w twarz i dostaje dwie minuty kary! (20:16)
    55
    Błąd ustawienia obrony gości i pewnie trafia Zych! (20:16)
    55
    Szybko odpowiada Belmas! (19:16)
    55
    Janiszewska z trafieniem! (19:15)

51
    Kozłowska faulowana podczas rzutu i mamy karnego dla gdynianek! Wojtas z karą dwóch minut! (18:15)
    50
    Grzyb pewnie z siedmiu metrów! Trzy bramki przewagi GTPR-u na 10 minut przed końcem! (18:15)
    47
    Kontra miejscowych i kończy ją Machado-Matieli! (18:14)
    45
    Szybka odpowiedź miejscowych i trafia Kozłowska! (17:14)
    42
    Szybka odpowiedź Buklarewicz! (16:14)
    41
    Janiszewska z siedmiu metrów rzuca tuż pod poprzeczką! (16:13)

40
    Zych z karą dwóch minut. Faulowała podczas akcji bramkowej. (15:13)
    40
    Kontra gości i rzuca Pielesz. Piłka po rykoszecie wpada do siatki! (15:13)
    35
    Górna pewnie rzuca z siedmiu metrów. Młodziutka bramkarka bezradna! (15:12)

35
    Błaszkowska fauluje rzucającą rywalkę i dostaje dwie minuty. Karny dla rywalek! (15:11)
    34
    Zmiana bramkarki nie przeszkadza Oli Zych! Ta pewnie rzuca z siedmiu metrów i powiększa swoją przewagę GTPR! (15:11)
    33
    Zych wykorzystuje rzut z siedmiu metrów! (14:11)
    31
    Najpierw obroniony rzut jednej z gospodyń, chwilę później przewinienie zawodniczki Zagłębia i po kontrze trafia Janiszewska! (13:11)
    30
    Technicznie rzuca ze skrzydła Jochymek! (12:11)
    29
    Buklarewicz przedarła się skrzydłem i trafiła do siatki! (12:10)

29
    Teraz z karą dwóch minut Zych. (12:9)
    28
    Zych nie myli się z siedmiu metrów! (12:9)

28
    Jochymek z karą dwóch minut za faul na Janiszewskiej! Karny dla gospodyń! (11:9)
    26
    Buklarewicz mocno i celnie! Piłka w siatce i Zagłębie zniwelowało swoją stratę do zaledwie dwóch trafień! (11:9)
    24
    Górna skutecznie z siedmiu metrów! (11:8)
    22
    Wojtas celnie ze znacznej odległości! Atomowy rzut zawodniczki Metraco i piłka w siatce! (11:7)
    21
    Trafia ze skrzydła Janiszewska! (11:6)
    19
    Zagranie na skrzydło do Górnej i ta z celnym trafieniem! (10:6)

19
    Machado-Matieli fauluje i dostaje dwie minuty kary. (10:5)
    18
    Kozłowska do Zych i ta mocnym rzutem z dystansu pokonuje bramkarkę! (10:5)
    15
    Semeniuk odpowiada. Cały czas jednak GTPR utrzymuje sporą przewagę! (9:5)
    14
    Kordowiecka długim rzutem uruchomiła Janiszewską. Podanie próbowała przeciąć wychodząca z bramki Maliczkiewicz, jednak jej się to nie udało i do pustej bramki trafiła młoda gdynianka! (9:4)
    13
    Przechwyciły piłkę przyjezdne i wyprowadziły szybką kontrę, którą rzutem tuż przy słupku zakończyła Grzyb! (8:4)
    12
    Machado-Matieli była faulowana i miała dosyć trudną pozycję rzutową, ale mimo to zdobyła bramkę! (8:3)
    11
    Szybka odpowiedź w wykonaniu Wojtas! (7:3)

11
    Jeszcze dwie minuty dostaje Semeniuk za faul podczas akcji bramkowej. (7:2)
    11
    Szybka akcja gdynianek i schodząca ze skrzydła Zych trafia do siatki! (7:2)
    8
    Kozłowska rzuca nad rękami rywalek i piłka w siatce! (6:2)

4
    Ponownie Machado-Matieli zagrywa do wybiegającej Janiszewskiej i ta zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu! (4:1)
    3
    Skutecznie w obronie gdynianki, szybkie zagranie do wybiegającej Janiszewskiej i ta pewnie rzuca! (3:1)