29 16 25 26 15
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
2
31 25 21 24 10
Piątek 26.01.2018, 18:00 • HSW MOSiR, Ostrowiec Świętokrzyski • Tauron Liga • 15. kolejka

0:0
    Oglądaliśmy pojedynek, który pozwolił cieszyć się siatkówką na dobrym, wysokim poziomie. Ponadto, nie zabrakło tego, co jest solą każdej dyscypliny sportu- emocji.
    Emocje i zwroty akcji, to charakterystyczne punkty dla tego meczu. Na papierze to BKS był faworytem, lecz nikt nie odważyłby się przed meczem na jednoznaczne wskazanie zwycięzcy tego spotkania.
    Pierwszy set niezwykle wyrównany, w drugim deklasacja w wykonaniu bielszczanek, kolejne sety to już zdecydowanie gra pod dyktando KSZO. Wciąż w ostrowieckim zespole brakuje zawodniczki, która pełniłaby rolę Koniecznej w BKS. Mimo to, zaciętością i nieustępliwością to KSZO pokusiło się o niemałą niespodziankę.
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (20:40:05)

10:6
    Potrójny mur w wykonaniu KSZO- Konieczna bez szans na pokonanie defensywy miejscowych

9:6
    Stroiwąs po raz kolejny wybitnie skuteczna w polu zagrywki

8:6
    Zepsuty atak Grant

7:6
    Stroiwąs- druga w klasyfikacji najlepiej zagrywających, wyprowadza KSZO na prowadzenie